Açık Hava Isıtma Sistemleri

rampa ısıtma sistemleri

Isıtma sistemleri günümüzde sıkça kullanılan sistemler arasında yerini almaya başlamıştır. Gelişen teknolojinin bize sağladığı imkanlar ısıtma sistemlerinde de kendini gösteriyor.

Açık Hava Isıtma Sistemi Neden Önemli?

Açık hava ısıtıcısı hava soğuk olsa da gönül rahatlığıyla dışarda durabilmenizi sağlar. Soğuk havalarda sigara içmek için ya da hava almak için mekanlardan dışarı çıktığınızda üşümemeniz için geliştirilen sistemler, açık hava ısıtma sistemleridir.

Açık Hava Isıtma Sistemi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Açık hava sistemi, kapalı olmayan alanlar yani ısınması daha zor olan alanları radyan ısınma yöntemi ile ısıtma esasına dayanır. Radyan ısıtma sistemi ışık enerjisini kullanarak ısınmayı gerçekleştirir. Normal ısıtma sistemlerinde tüm hacim ısıtılır. Radyan açık hava ısıtma sistemlerinde ise ısıyı herhangi bir yüzeyde, istediğimiz alanda elde etme imkanımız vardır. Açık hava ısıtma sistemlerini, fabrikalar ve atölyeler, camiler, hayvan üretme sistemleri, açık alanlar gibi birçok yerde kullanabiliriz.

Açık Hava Isıtma Sistemi Özellikleri

Açık hava sistemleri diğer ısıtma sistemlerinden daha verimli olmasına rağmen maliyet olarak diğerleri ile hemen hemen aynıdır. Kolayca montajı yapılabilir, sessiz çalışır ve sizi rahatsız etmez.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Ticari Yapılarda Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız