Açık Hava Isıtma Sistemleri

rampa ısıtma sistemleri

Açık hava ısıtma sistemleri günümüzde sıkça kullanılan sistemler arasında yerini almaya başlamıştır. Gelişen teknolojinin bize sağladığı imkanlar ısıtma sistemlerinde de kendini gösteriyor.

Açık Hava Isıtma Sistemleri Neden Önemli?

Açık hava ısıtıcısı hava soğuk olsa da gönül rahatlığıyla dışarda durabilmenizi sağlar. Soğuk havalarda sigara içmek için ya da hava almak için mekanlardan dışarı çıktığınızda üşümemeniz için geliştirilen sistemler, açık hava sistemleridir.

Açık Isıtma Sistemi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Açık hava sistemi, kapalı olmayan alanlar yani ısınması daha zor olan alanları radyan ısınma yöntemi ile ısıtma esasına dayanır. Radyan ısıtma sistemi ışık enerjisini kullanarak ısınmayı gerçekleştirir. Normal ısıtma sistemlerinde tüm hacim ısıtılır. Radyan açık hava ısıtma sisteminde ise ısıyı herhangi bir yüzeyde, istediğimiz alanda elde etme imkanımız vardır. Açık hava ısıtma sistemini, fabrikalar ve atölyeler, camiler, hayvan üretim yerleri, kapalı olmayan alanlar gibi birçok yerde kullanabiliriz.

Açık Isıtma Sistemleri Özellikleri

Açık ısıtma sistemi diğer ısıtma sistemlerinden daha verimli olmasına rağmen maliyet olarak diğerleri ile hemen hemen aynıdır. Kolayca montajı yapılabilir, sessiz çalışır ve sizi rahatsız etmez.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Ticari Yapılarda Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart