Ayna Isıtma Sistemleri

Ayna Isıtma ve Buğu Giderici

Ayna ısıtma sistemleri, aynalar üzerinde ortamın sıcaklığının değişmesinden kaynaklanan buharlar nedeniyle oluşan kötü görüntüleri yok etmek amacıyla buhar önleme sistemlerini devreye sokan  şeklidir. Buharın aynanın üzerinden silinmesi nedeniyle izler kalmakta ve ayna bir süre sonra işlevini yitirmeye başlamaktadır. Aynanın arkasına yerleştirilen ısıtma filmi sayesinde aynalar daha uzun süre ve daha iyi kullanılabilir.

Ayna Isıtma Sistemleri Kullanım Alanları

Ayna ısıtma sistemini dilerseniz banyonuzda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca söz konusu sistemler hamam imalatı yapmak ya da spa merkezi açmak fikrinde olanlar içinde her aşamada kurulumunu gerçekleştirilip güvenle kullanılabilmektedir. Ortamdaki sıcaklık nedeniyle oluşan buhar, aynanın buğulanmasına neden olur. Aynanın yüzey kısmı soğukken, ortamdaki sıcaklık aynada buğu oluşturur ve aynalar işlevlerini yerine getiremez. Özellikle otellerde ve hamam ya da spa tesislerinde yaşanan bu tür sorunlar, ayna ısıtma sistemi sayesinde kolayca çözülebilir.

Ayna ısıtma sisteminde, aynanın arkasına ısıtma filmi yapıştırılır ve bu film aynanın yüzeyinde buğu oluşmasını engeller. Buhar nedeniyle buğu oluşmasını önleyen aynalar üretilmektedir fakat maliyetleri düşünen işletmeler, daha ekonomik oldukları için ayna ısıtma sistemlerini tercih etmektedirler. ISITMAX, yerden ısıtmalı sistemlerde olduğu gibi ısıtma sistemleri konusunda da sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Konforlu ve rahat bir kullanım için sunduğumuz elektrikli ısıtma sistemlerini en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ayna ısıtma sistemlerine sahip olabilmek için internet sitemizde yayınladığımız ürün ve hizmetlere bakabilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ayna ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayna ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Ayna Isıtma ve Buğu Önleme Sistemlerimize bakabilirsiniz.

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart