Ayna Isıtma ve Buğu Önleyici

​Otellerde Ayna ısıtma ve Buğu Önleyici

Ayna ısıtma buğu önleme özellikle buharın yüksek olduğu yerlerde geniş bir yer buluyor. Özellikle banyoda, hamamda ya da spa merkezindeki aynalar, ortam sıcaklığından ve buhardan dolayı buğu oluştururlar. Bunun sebebi, aynaların yüzeyi soğukken ortam sıcaklığı arttığında buğu oluşmasındandır. Buğu oluştuğunda aynalar kullanılamaz hale gelirler. Otellerde de bu sıkıntı bolca yaşanır. Ancak bu sorunların artık bir çözümü vardır.

Buğu Tutmayan Aynalar

Buğu önleme folyosu olarak bilinen özel üretim ürünler sayesinde aynalarda buğu oluşumu önlenir. Doğrudan ayna arkasına yapıştırılarak kullanılan bu ürünler, buğuyu ortadan kaldırır. Farklı model ürünler ve aynalarda başarılı sonuç elde etme konusunda devreye alınabilirler.

Ilık Ayna Modelleri

Isıtıcı filmlerin aynanın arkasına yapıştırılması ile yüzey sıcaklığının 45 dereceye kadar çıkması sağlanır ve böylece ayna üzerinde buğu oluşması önlenir. Sistemin çalışmaya devam etmesi ile ayna yüzeyi de ılık kalır. ısıtmax.com tarafından üretilen ılık aynalar için kullanılan ayna arkası ısıtma sistemleri, toz ve nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Banyo aydınlatma anahtarına bağlanarak ışık ile entegre çalışması sağlandığı gibi; projeye göre çalışma sıcaklık ve zaman aralıkları da termostatlar ile önceden ayarlanabilir. Ayna ölçülerinden bağımsız olarak aynanın 4/3’lük alanında ısıtma yapılması yeterli olmaktadır. Daha etkili ve net bir görüş için ayna ebatlarında imalat da yapılabilir.

Ayna Isıtma Buğu Önleme Filmleri Nerelerde Kullanılır?

 • Evdeki tüm aynalarda
 • Ortam ısıtması sağlamak istenen banyolarda
 • Otel odası banyolarında ve aynalarında
 • Spor salonlarındaki aynalarda ve duşlarda
 • Spa ve masaj salonu aynalarında
 • Otel ortam ısıtmalarında
 • Yat ve tekne tipi araçların aynalarında

Ayna ısıtma ve buğu önleyici sistem hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Otellerde Ayna Isıtma ve Buğu Önleme Sistemlerimize bakabilirsiniz.

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart