Banyolarda Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

Banyolarda Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Güvenli olduğu kadar ekonomik olan banyolarda yerden ısıtma sistemleri hem konforlu hem de uzun ömürlüdür. Islak zeminler için kullanımın oldukça uygun olması sayesinde banyo ve diğer tüm alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Termostat kontrolü özelliğine sahip bu ısıtma sistemi ile rahat kullanımın farkını yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu sistem diğer ısınma sistemleri gibi bakım gerektirmez.

Banyolarda Elektrikli Yerden ısıtma

Evinizde rahat bir yaşam alanı oluşturabilmeniz için uygun iklim koşullarına ihtiyacınız vardır. Elektrikli yerden ısıtmalı sistem ile modern, her bütçeye uygun, kullanımı kolay ve rahat bir ısıtmaya sahip olabilirsiniz. Ülkemizde bulunan ve yerli bir marka olan Isıtmax ile siz de tasarruflu ısınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Banyolarda Yerden Isıtma

Evinde konfor isteyenler için en ideal seçim olan elektrikli yerden ısıtma; akıllı termostat ayarı sayesinde ekonomik kullanım sağlıyor. Zeminden ısıtma özelliğine sahip bu sistem; ısıyı zemine en yakın seviyede tutarak ve eşit aralıklarla homojen bir dağılım sağlayarak konfor ve sıcaklığı buluşturuyor. Eviniz ve diğer tüm kapalı yaşam alanlarınızda tek başına bu sistemi kullanabilir, mevcut ısınma sisteminize ek kaynak olarak ekleyebilirsiniz. Kalite, konfor ve ekonomik ısınma isteyenler için en doğru proje olan elektrikli, zeminden ısınma için mutlaka Isıtmax tercih etmelisiniz.

Banyolarda Yerden ısıtma Sistemlerinin Avantajları

Ev ve ısınma sağlamak istediğiniz tüm kapalı alanlar için en sağlıklı ısınma şeklinin yerden ısınma olduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Diğer ısıtma sistemleri kapalı alanları ısıtırken oluşturduğu hava akımı nedeni ile tozlanmaya sebep olur. Sağlığı riske atan bu durum, daha az hava akımı oluşturan elektrikli yerden ısıtma sistemleri için geçerli değildir. Toz oluşumunu minimum seviyede tutarak maksimum ısınma sağlayan yerden ısınma sağlığınız açısından da büyük önem taşımaktadır.

Elektrikli Yerden Isınma Kurulum

Banyolarda yerden ısıtma sistemleri kurulurken uygulanacak olan alanda herhangi bir bağlantı yapılmaz. Isıtma gereksinimleri için ihtiyaç duyulan, her oda büyüklüğü ve şekline uygun ürünler, Isıtmax yerden ısıtma ürünleri arasında mevcuttur. Önceden test edilmiş sabit voltaj ve matlar kontrol altındadır. Doğrudan termostata adapte edilebilen, kendinden regüleli kablolar uygun ölçülerde kesilerek sistem devreye sokulur. Isınılacak alanda bulunan şalter donanımı ile yerden ısınma sistemine ait termostat birbirine entegre edilerek kurulum kolayca gerçekleştirilir. Elektrikli ısınma kurulumu yapılırken montaj maliyetleri düşük tutulur ve uygulama açısından da oldukça kolaydır. Hem bireysel olarak kullanılan hem de sistem olarak tercih edilebilen bu ısıtma şeklinin her bütçeye uygun olduğu söylenilebilir.

Banyolarda yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız