Beton Altı Kar Buz Eritme Şiltesi ( ProMat )

Beton Altı Kar Buz Eritme Şiltesi ( ProMat )

 1.800,00 +kdv

Teknik destek alın

Bu sayfadan sadece ProMat ısıtma şiltesi satın alınmaktadır. Montaja hazır set olarak almak isterseniz menüden Rampa ve Yollarda ısıtma Sistemlerine bakabilirsiniz. Seçilen metrajdaki ısıtma şiltesi sonlandırması yapılmış ve 3mt soğuk besleme ucu hazırlanmış olarak sevk edilir. Toptan siparişleriniz ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

 • SnowMax Serisi Broşürü
 • SnowMax Serisi Kurulum Klavuzu
 • ProMat Datasheet
 • Rampa ve Yol Isıtma Referanslarımız
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • En:100cm, 300Watt/m2 *

  1 m2 alanda 10 metre kablo kullanılmaktadır. 300Watt / m2 ısı gücü İstanbul iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.

 • En:100cm, 325Watt/m2 *  1.850,00

  1 m2 alanda 11 metre kablo kullanılmaktadır. 325Watt / m2 ısı gücü Ankara iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.

 • En:100cm, 350Watt/m2 *  1.900,00

  1 m2 alanda 12 metre kablo kullanılmaktadır. 350Watt / m2 ısı gücü Erzurum iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.

 • En:50cm, 300Watt/m2 *

  1 m2 alanda 10 metre kablo kullanılmaktadır. 300Watt / m2 ısı gücü İstanbul iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.

 • En:50cm, 325Watt/m2 *

  1 m2 alanda 11 metre kablo kullanılmaktadır. 325Watt / m2 ısı gücü Ankara iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.Min: 2Max: 36

 • En:50cm, 350Watt/m2 *

  1 m2 alanda 12 metre kablo kullanılmaktadır. 350Watt / m2 ısı gücü Erzurum iklim kuşağı için 5cm beton altında ideal ısıtma sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.Min: 2Max: 32

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Konut, ticari yapılar, endüstriyel kuruluşlar yada kamusal alanlarda buzlanmaya bağlı kazaların önüne geçmek için elektrikli yerden ısıtma en etkili çözümlerin başında gelmektedir. Rampa, yol, merdiven, bina girişi, kaldırım gibi alanların inşaat aşamasında yada yenileme sürecinde asfalt, beton yada döşeme taşı altından ısıtılması ve sistemin sıcaklık ve nem sensörleri ile kontrol edilerek buzlanmanın başlamadan önlenmesi sağlanır.

Dış ortam kar buz önleme amaçlı ısıtma uygulamaları 5 çeşit ürün ile yapılmaktadır.

 1. RoofMat : TmaxPro Isıtma kablolarının metal taşıyıcı file üzerine belirli aralıklarla montajlanması ve uygulamaya hazır hale getirilmesidir. Şilte şeklinde çatı kenarı yada oluk içine yerleştirilen ısıtıcı kablolar kontrol ünitesi ile kontrol edilirler. Ekonomik oluşu, yüksek ısı güçlerine çıkabilmesi ve geniş alanlarda kullanılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Sadece Isıtmax tarafından sunulan metal şilte sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım garanti altına alınmaktadır.
 2. ProMat : Bu ürünü incelemektesiniz. Dış ortamda rampa, yol, kaldırım, bina girişi vb alanlarda kar ve buzlanmaya bağlı can / mal güvenliğini sağlamak için ısıtma yapılması gerekmektedir. TMaxPro ve T2MaxPro ısıtma kablolarımızın taşıyıcı file üzerine fabrikasyon olarak belirli aralıklar ile döşenmesinden oluşur. Sistem sıcaklık ve nem sensörü ile kontrol edilir. Kontrol panosu ve tüm bileşenler Isıtmax eksiksiz ürün gamı ile mükemmel uyum içinde çalışırlar.
 3. TMaxPro : Tek iletkenli, çift noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız, en zorlu ısıtma koşullarında etkili ısıtma yapmak için geliştirilmiştir. UV dayanımı ile çatı ısıtma uygulamalarında, zırh seçenekleri ile rampa ve yol ısıtmalarında en çok tercih edilen ısıtma kablolarımızdır. Özellikle hasır donatıya montaj yapılacak projelerde tercih sebebidir.
 4. T2MaxPro : Çift iletkenli, tek noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız; montaj kolaylığı ve esnek yapısı ile son kullanıcıya hitap eden montaja hazır ısıtma çözümlerimizde kullandığımız ısıtma kablosudur. Tek noktadan besleme kolaylığı sağladığı için müşterilerimiz kendi ısıtma planlarını oluşturabilir yada Isıtmax’ın önceden hazırladığı montaja hazır ısıtma setlerinden tercih edebilirler.
 5. H-MaxPro : Ülkemizde sadece Isıtmax tarafından üretilen self regulating kesilebilir ısıtma kablolarıdır. Kablomuzun matris yapısı ve yarı iletken polimer tasarımı sayesinde sıcaklık değişkendir. Soğuk alanlar daha çok ısınır, sıcak alanlar ise daha az ısınır. Bu yenilikçi teknoloji ile özellikle yağmur iniş borularında, boru ısıtma uygulamalarında, soğuk hava deposu sektöründe, çatı ısıtma uygulamalarında benzersiz çözümler sunar. Kontrol panosu ve sıcaklık regulatörüne ihtiyaç duymayan H-MaxPro ısıtma kablolarımız mikro düzeyde kar buz önleme ihtiyaçlarınız için en doğru tercihtir. Geniş alanlarda kullanımı ise kurulum maliyetleri nedeniyle tercih edilmeyebilir.

Not : Bu sayfada ki ürünler Yerden ısıtma sisteminin ana bileşeni olan şilteleri tanıtmak içindir. Malzeme satışı yapan, proje bazlı alım yapan yada toptan satın alma yapacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Montaja hazır yerden ısıtma setleri için https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/  yada  https://www.isitmax.com/kar-eritme-cati-oluk-isitma/ sayfamıza bakabilirsiniz.

Ülkemiz ve yakın coğrafyamız iklim şartları, sıcaklık gereksinimleri, teknik şartnameler ve tüketici beklentileri hesaba katılarak 5 güç çıkışına sahip ProMat beğeninize sunulmuştur. ISITMAX her boy, güç ve teknik şartnameye özel imalat yapabilir.

Standart En :  50cm, 100cm 

Standart Watt / m2

 • İstanbul İklimi : 300Watt / m2
 • Ankara İklimi : 325Watt / m2
 • Erzurum İklimi : 350Watt / m2
 • Özel Uygulamalar : 375Watt / m2
 • Özel Uygulamalar : 400Watt / m2

Tüm şilteler https://www.isitmax.com/kar-ve-buz-onleme-kontrol-urunleri/  ile otomatik kontrol edilir.

Teknik Özellikler

Ürün Ailesi ISITMAX / ROOFMAX SERİSİ

Ürün Adı  Isıtmax ProMat

Ürün Tanımı Isıtmax Beton Altı Kar Buz Önleme Şiltesi

Isıtma Teknolojisi Seri dirençli tek iletkenli ısıtma kablosu

EAN KODU : 8683498834337

NACE KODU : 4321

Kablo Uzunluğu [m] Belirli boylarda kesilmiş ve fabrikasyon sonlandırılmış

ProMat Gücü [W/m] 300Watt/m2,  325Watt/m2, 350Watt/m2, 375Watt/m2, 400Watt/m2

Şebeke [V] AC 230 V – 380 V

Kablo Tipi Tek iletkenli ( TmaxPro )

Kablo Yalıtımı 100% Alüminyum folyo kaplama ve bakır örgü

İletken İzolasyonu XLPE

Dış Kılıf TPU

IP Class IPX7

Sertifika CE, EAC, SEMKO

UV Koruma EVET

Garanti [Yıl] 10

Soğuk Uç Evet

Soğuk Uç Uzunluk [m] Standart 300cm

Soğuk Uç Sayısı 2 ( TmaxPro )

Soğuk Uç Çap [mm²] 1.5 mm²

Bükülme Çapı [mm] [Min] 42 mm

Kablo Çapı [mm] 6.9 mm

Sevk şekli Karton Ambalaj

Sahada Kesilebilir Hayır

Deformasyon Sınırı [N] 1500 N

Uygulama Sıcaklığı [°C] [Min] -5 °C

Enerjisiz Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 90 °C

Enerjili Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 60 °C

 

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba,
  Beton Altı Kar Buz Eritme Şiltesi ( ProMat )
  Ürünümüz ile ilgili size destek vermemi ister misiniz?