Merdiven Isıtma Don Önleme Kablosu

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %30 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 1700
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Beton Altı Merdiven Isıtma Kablosu - Don Önleme Sistemleri

Soğuk iklimin hâkim olduğu bölgelerde, konutlarınıza dâhil olan merdivenlerin altına ISITMAX Yerden Isıtma Sistemlerini döşeyerek soğuk havanın yol açacağı muhtemel kazaların önüne geçebilirsiniz. Alacağınız bu tedbirle çevrenizde etkisini sert bir şekilde gösteren hava evinize uğramayacak, sevdikleriniz evinize güvenle girecek!

Beton merdiven altına don önleme amacıyla döşenen ISITMAX yerden ısıtma kablo ve şiltelerinin kurulumu zahmetsiz, ömürleri yapınızın ömrüyle eştir. Üstelik bakım gerektirmez ve bütçenizi zorlamaz! Don önlemenin yanı sıra konutunuzun girişine döşeyeceğiniz yerden ısıtma sistemlerimizle zeminde biriken karın ve buzun erimesini sağlayabilirsiniz. (Konut girişi kar ve buz eritme çözümleri. Otopark kar ve buz eritme çözümleri.)

Sistem, kar buz algılama sensörü sayesinde hava sıcaklığı sıfırın altına düştüğünde otomatik olarak çalışmaya başlamakta, zeminin donması ihtimali söz konusu olmayacak sıcaklıklarda ise kapalı kalarak elektrikten tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ürün Hakkında

ISITMAX marka tüm ürünler Alman Polimer Teknolojisiyle üretilmektedir.

%100 toprak koruma, %100 EMI, Zırhlı, UV, FR, AntiAging ve Max +65C özellikleriyle donatılan ve beton merdiven altına don önleme amacıyla döşenen ISITMAX yerden ısıtma kablo ve şilteleri, 10 yıl SafeMax Garantilidir.

Ürün Montajı

Don önleme amacıyla hizmet veren ISITMAX Yerden Isıtma Sistemlerinin kurulumu oldukça pratiktir. Ürün kutusu içindeki seçtiğiniz ebatlardaki ürünü, kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara göre zemine kendiniz döşeyebileceğiniz gibi termostat bağlantısı ve kablo üstünün kaplanması söz konusu olduğunda bir elektrikçiden yardım alabilirsiniz. Tavsiyemiz, sistemin bütünüyle işin ehli bir uzman tarafından döşenmesidir.

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek alabileceğiniz telefon numaramız: 0850 888 8110