Beton Altı Merdiven Isıtma Don Önleme Kablosu

Beton Altı Merdiven Isıtma Don Önleme Kablosu

 1.350,00 +kdv

Dış ortam merdiven basamaklarında ve bina giriş alanlarında ısıtma yapmak için kullanılmaktadır. Montaj aparatları ile kendi döşeme planınıza göre yada düzgün olmayan alanlarda tüm zemini ısıtmak için montaj kolaylığı sağlar.

Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Isıtma Kablosu ( 325Watt/m2 ) *

  1 m2 alanda 10 metre kablo kullanılmaktadır. 325Watt / m2 ısı gücü merdiven basamaklarında tüm iklim kuşakları için ideal ısıtma sağlar. Toplam ısıtma alanınızı hesaplayınız. Sistem tarafından, 1 m2 için fiyat seçili olarak gelmektedir. Örnek: 30m2 alan için 29 giriniz.

 • Sıcaklık Kontrolü *

  Lütfen bir seçim yapınız. Buz sensörü için tüm pano Eberle marka kontrol cihazları ile tasarlanmaktadır. Buz sensörü geniş alanlarda sistemin kuru havalarda çalışmasını engelleyerek tasarruf yapılmasına izin verir.

 • Bağlantı Buatı *  510,00

  Her 15m2 ısıtma alanı için bir buat kullanılması gerekmektedir. Toplam ısıtma alanınızı düşünerek gerekli buat miktarını rakam olarak giriniz.

 • Montaj Şekli *

  Seçime bağlı olarak gerekli olan montaj aksesuarları siparişinize eklenecektir.

 • Montaj *

  Beton altı ısıtma sistemlerimiz ve yapılan seçimler montaja hazır olarak gönderilmektedir. Uygun görürseniz İstanbul içi montaj hizmetimizi siparişinize ekleyebilirsiniz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Merdiven ısıtma don önleme ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/ adresimize bakabilirsiniz.  Bu sayfada satın almadan önce ihtiyaç duyacağınız bilgiler yer almaktadır.

Not : Bu sayfada tanıtılan ürünümüz merdiven basamakları ve bina girişi gibi alanlarda farklı izometrilere sahip alanlarda kendi döşeme planınızı uygulamak isterseniz işinizi kolaylaştıracak olan kablolu set tanıtılmakta ve satılmaktadır. Şilte formunda belirli en ve boylarda hazırlanan mermer / granit / seramik vb yüzey kaplamalarının altından etkili ısıtma yapması için geliştirilen ısıtma şilteleri için https://www.isitmax.com/urun/merdiven-ve-bina-girislerinde-yerden-isitma/ ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Isıtma sistemi kurmadan önce ısıtma alanınızı belirlemelisiniz. Sistem m2’de kurulu güç üzerinden seçtiğiniz ısıtma alanına göre hesaplamaları yapacaktır. Ayrıca fiyat oluşturma alanlarının altın ilgili açıklamalar yapılmıştır. Dilerseniz aklınıza takılan konularda 0850 888 8110 nolu telefonumuzdan yada Merdiven yerden ısıtma şiltesi kurulum klavuzu sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Isı Gücü : Standart olarak 300, 325, 350Watt / m2 güçleri üretmekteyiz. Bu ısı güçleri ülkemiz şartlarında tüm ısı gücü ve teknik şartnameleri karşılamaktadır. Kuzey ülkeleri ( Rusya vb ) yada Doğu illerimizin bazı kesimlerinde teknik şartnamede uygun görülen ısı güçleri gibi özel gereksinimler için opsiyonel olarak 500Watt / m2 güce kadar imalat yapabiliriz. Hangi ısı gücünün seçilmesi; Atılan beton kalınlığı, coğrafi şartlar ve teknik şartnamelere göre değişebilmektedir. Mühendislik açısından mimari proje, yerel hava tahminleri ve döşeme planları daha doğru seçim yapmak için yeterli kriterlerdir. Bu doğrultuda 1995 yılından beri ülkemiz başta olmak üzere bir çok ülkede yüzlerce projemizden aldığımız uygulama tecrübesi, hava tahmin uygulamalarımız ve teknik şartnameler doğrultusunda ISI GÜCÜ seçimi yaparken ISITMAX’tan destek alabilirsiniz.

Genel olarak yüzeye 5-10cm mesafede bulunan ısıtıcılar için;

İstanbul, 300Watt/m2,  Ankara, 325Watt/m2, Erzurum 350Watt/m2 baz alabilirsiniz.

Sıcaklık Kontrolü : Yerden ısıtma sisteminizin termostat ve sensör ile kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu noktada farklı kontrol üniteleri öne çıkmaktadır.

 1. Ekoline Serisi Kontrol Panosu: Sıva üstüdür. Ray tipi dijital termostat ve sıcaklık sensörü ile birlikte gelir. Kurulu güçlere göre uygun amperajda sigorta ve kontaktörler ile montaja hazır sevk edilir. Hava sıcaklığı +2C’nin altına indiğinde sistem çalışır, +3C’nin üzerine çıkınca kapanır. Bu ayar fabrikasyon olarak standarttır. Kolaylıkla değiştirilebilir.
 2. Proline Serisi Kontrol Panosu: Hava sıfır derecenin altında bile olsa buzlanma olmayabilir. Bu durumda ısıtıcılar boşa çalışacaktır. Bunu önlemek için sıcaklık sensörüne extra nem sensörü eklenir. Sıva üstüdür. Ray tipi dijital termostat,  sıcaklık sensörü ve harici nem sensörü ile birlikte gelir. Kurulu güçlere göre uygun amperajda sigorta ve kontaktörler ile montaja hazır sevk edilir. Hava sıcaklığı +2C’nin altına indiğinde ve nem sensörü yağış algıladığında sistem çalışır, sıcaklık veya nem sensörü birlikte uygun değerler sunduğunda sistem kapanır. Bu ayar fabrikasyon olarak standarttır. Kolaylıkla değiştirilebilir.
 3. Maxline Serisi Kontrol Panosu: Proline serisi kontrol panosu ile aynı özelliklere sahiptir. Panoda kullanılan sıcaklık regulatörü ve sensörler EBERLE markadır. Eberle, sıcaklık regulatörü, sıcaklık sensörü, nem sensörü, zemin sıcaklık sensörü birlikte set olarak gelmektedir.

Bağlantı Buatı: Her 15m2 ısıtma alanı için bir buat kullanılması gerekmektedir. Toplam ısıtma alanınızı düşünerek gerekli buat miktarını sipariş verebilirsiniz.

Montaj: Beton altı ısıtma sistemlerimiz ve yapılan seçimler montaja hazır olarak gönderilmektedir. Uygun görürseniz İstanbul içi montaj hizmetimizi siparişinize ekleyebilirsiniz. Şehir dışı uygulamalar için bayilerimiz ile iletişime geçilerek keşif ve montaj bilgisi alınması gerekebilir.

GARANTİ

Dış ortam beton altı yerden ısıtma ürünümüz için 3 adet garanti sunmaktayız.

 1. 20 Yıl SAFEMAX Garantisi: Kar Buz Önleme Amaçlı Beton Altı Isıtma Kablolarımız ( TmaxPro ) tasarım olarak beton altında havasız ve haraketsiz ortamda en az 30 yıl çalışması için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Bu nedenle montaj sonrası zemin döşemeniz değişene kadar vazifesini yapmaya devam edecektir. İmalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz.
 2. Otuz gün İade Garantisi :  Kutusu açılmamış, yanlış sipariş, vazgeçilmiş ürün yada bizden kaynaklı sorun yaşamanız durumunda 30 gün içinde satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Özel sipariş ürünler bu kapsamda değildir.
 3. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Isıtma matınızı keserek döndürebilir yada kabloyu taşıyıcı banttan çıkararak montaj esnasında yerini değiştirilebilirsiniz.  Ölçünüzde ufak sapmalar olsa da döşemeye devam edebilirsiniz.

Not : 1995 yılından beri ısıtma kablosu imalatı ve montajı yapan Isıtmax; döşemesi oldukça kolay ve sorunsuz bir set olarak ürünlerini sunmaktadır. Kendiniz yada bir elektrikçi yardımı ile sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz.

 1. Merdiven Isıtma Don Önleme Kablosu Hakkında Eski Sürüm Notları

  ISITMAX Beton Altı Merdiven Isıtma Kabloları, ticari yapınızın girişinde ve açık alanda yer alan merdivenlerin yağış aldıktan sonra donmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Merdivenlerdeki buzlanma sebebiyle ziyaretçilerinizin başına gelmesi muhtemel kazaların önüne geçmek için ISITMAX’in pratik ve etkili ısıtma sistemleriyle tanışın!

  Karı eriten, buzlanmayı engelleyen ISITMAX Beton Altı Merdiven Isıtma Kabloları, merdivenlerin sıcak kalmasını sağlayacak en etkili ve en ekonomik çözümdür. ISITMAX olarak tavsiyemiz, altı boş merdivenlerde ısı yalıtımı yapılması ve merdivenlere kurulacak kablo gücünün, merdivenlerin bağlantısı olduğu düz alanlara döşenecek kablo gücünden daha yüksek olmasıdır (Güç farkı, düz alan temizken merdivenlerin kaygan olmasını engellemektedir.). 250-300Watt/m2 güçte çalışan ISITMAX Beton Altı Merdiven Isıtma Kabloları, ılıman iklim bölgelerindeki merdivenleri ısıtmak için yeterliyken havanın daha sert olduğu bölgelerdeki merdivenlerde gücü artırılmış kabloları kullanmak gerekmektedir.

  ISITMAX Beton Altı Merdiven Isıtma Kabloları, termostat ile kar-buz sensörleriyle birlikte görev yapmaktadır. Bu sayede hava sıcaklığı değişiklikleri anında algılanmakta ve sistem otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır.

  Beton altına, don önleme amacıyla döşenen ISITMAX Isıtma Kablolarının üstü, içerisinde delici bir unsur bulunmayan 5 cm’lik harçla kapatılmalıdır. Ek olarak, tırabzan varsa veya merdivene dâhil edilecekse merdiven kenarlarında yeterli alan bırakılması gerektiği unutulmamalıdır.

  Özellikle soğuk iklim bölgelerinde yaşayanların hayatını kolaylaştıran ISITMAX Beton Altı Merdiven Isıtma Kabloları, ticari yapınızın merdivenlerinin kazaya sebebiyet vermeyecek şekilde, yıllarca güvenle kullanılmasına katkıda bulunacak!

  Saygılarımızla,

Dili Değiştir
  Sepet