Bodrum Villa Beton Altı Elektrikli Yerden Isıtma

Günümüz koşullarında ısınma sorunu, daha estetik koşullar halinde çözüme ulaştırılmak istenmektedir. Yerden ısıtma sistemleri daha çok estetik görüntü sağlarken, alanlar ve mekânlarda daha az yer kaplamaktadır. Elektrikli yerden ısıtma tekniği ise kablolar yardımı ile ısı sağlanır.

Yerden Isıtma Türleri

  • Boru sulu yerden ısıtma sistemleri
  • Elektrik kablolu yerden ısıtma sistemleri
  • Karbonik film yerden ısıtma sistemleri

Yerden Isıtma Sisteminin Avantajları

Genellikle kalabalık kullanım alanları içinde tercih edilen bu sistem, kullanım kolaylığı sağlayarak ortamda fazlalık oluşturmaz. Ayrıca ısının sürekli olarak ortalama bir düzeyde olmasını sağlar. Bu da müşteri için tasarruf imkânı sağlamaktadır.

Daire tipi kullanımından farklı olarak villa tipi evler, daha zor ısıtılan yerlerdir. Ani ısı artışı ya da bir anda ısının düşmesi, villa koşulları için sıkıntı oluşturabilecek bir durumdur. İlk olarak zemine MODPAN adı veren panel yerleştirilir. Bu panel üzerine kablolar döşenir. Döşenen kablo sayesinde ısı dolanımı sağlanır ve bu kablo üzerine dökülen beton sayesinde ısı yalıtımı yapılır. Bu beton üzerine parke veya fayans döşenmesi hiçbir sorun yaratmaz. Isı yalıtımı sayesinde enerjiden de tasarruf edilerek müşterilerin bütçelerini korumaları sağlanır.

Isı için kullanılan birçok yöntem genellikle bakım istemektedir. Bakımı yapılan ısı sisteminin tekrar aynı performansı sağlayıp sağlamayacağı bilinmemektedir. Fakat elektrikli kablo ile döşenen ısı sistemitüm bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Zemin üzerine doğru ve ciddi bir işçilik kullanılarak döşenen sistem kullanım keyfi oluşturmaktadır. Küçük çocuğu olan aileler için yerden ısıtma sistemi hem temiz olması hem de ısıyı sağlama kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir. Bir anda ani ısı yükselişi ya da ani ısı düşüşü yaratmayan sistem, büyük tasarruf sağlayarak ailelerin bütçesine katkıda bulunur.

Müşteriler mutlaka ısı sistemi ürünleri için kaliteli olanları tercih etmelidirler. Tercih edilen malzemenin kalitesi kullanılan sistemin uzun ömürlü olmasıyla doğru orantılıdır. Bu yüzden titizlikle davranılmalıdır.

Bodrum villa beton altı elektrikli yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız