Çatı Elektrikli Isıtma Sistemlerinin Maliyeti

Çatı ve Oluk Isıtma Sistemleri

Elektrikli ısıtma sistemleri günümüzde oldukça kolay kurulumları ve düşük maliyetleri, ayrıca tasarruflu elektrik sarfiyatları ile eskiye göre çok daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Yeni teknoloji elektrikli ısıtma sistemleri günümüzde evlerin çeşitli bölümlerinden, çatı ve teraslara, hatta hamam, spor salonu gibi birçok dış mekana da uygulanmaya başlamıştır.

Çatılarda Elektrikli Isıtma Sistemleri Ne İşe Yarar?

Özellikle kış aylarında çatılarda biriken kar ve buzun eritilmesi ve sarkıt oluşumunun önlenmesi için tercih edilirler. Çatılara yerleştirilen elektrikli ısıtma sistemleri, bulundurduğu özel ısı algılayıcı sistemler sayesinde ani sıcaklık düşüşlerinde bile etkin performans göstermektedir. Sıcaklık düşüşünü algılayan ısıtma sistemi, derhal devreye girerek çatıda kar ve buz birikimini önler. Bu işlemi, içerisindeki çatı elektrikli ısıtma kabloları ile yapar.

Peki Bu Sistemin Maliyeti Nedir?

Çatılar için tercih edilen elektrikli ısıtma sistemlerinin fiyatları kullanılan malzemelere, çatının m2 cinsinden genişliğine ve kullanılan ısıtma kablolarına kadar birçok değişkenden etkilenmektedir. Bazı ısıtma sistemi şirketleri elektrikli ısıtma sistemlerinde kalitesiz malzemeler kullanarak hem maddi kayıplara hem de çözüm sağlamayan ısıtma sistemlerine sebebiyet vermektedirler. Isıtmax ise çatı elektrikli ısıtma sistemleri konusunda en iyi kalitede hizmeti size en uygun fiyatlarla sağlamak için çalışmaktadır. Bu sistemin en maliyet getiren kısmı çatıda buz ve kar birikimini önlemesi ile çatıyı korumasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede yalnızca bir kez çatı elektrikli ısıtma sistemi yaptırarak her sene çatı için boya, yenileme ve onarım masraflarından kurtulabileceksiniz.

Elektrikli Çatı Isıtma Sistemi Hangi Tip Çatılara Uygulanabilir?

Çatılara elektrikli ısıtma sisteminin uygulanabilmesi için çatıda herhangi bir özelliğin olması gerekmemektedir. Bu sistem her çatıya kolaylıkla uygulanabilir. Başlangıçta maliyetli bir sistemmiş gibi gözükse de aslında uzun vadede kazandıran bir yöntem olduğu için birçok müstakil ev, apartman, devlet binalarının çatılarında kullanılmaktadır. Elektrikli çatı, çatı kenarı ve boru etrafı ısıtma sistemleri ile kış aylarını dertsiz tasasız rahat bir şekilde geçirmek için siz de www.isitmax.com adresinden Isıtmax yetkilileri ile irtibata geçin.

Çatı elektrikli ısıtma sistemlerinin maliyetleri hakkında bilgi almak için Çatı ve Oluk Isıtma Kar Buz Önleme Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız