Çatı Ve Oluklarda Donmaya Karşı Koruma Sistemi Püf Noktaları

Çatı Ve Oluklarda Donmaya Karşı Koruma Sistemi Püf Noktaları

26 Temmuz 2019 by in Genel

Kış aylarında çatının buzlanmaması ve kar birikmemesi için kullanışlı sistem elektrikli çatı ısıtma sistemidir. Olukların içi başta olmak üzere çatının en uç noktalarına kadar döşenen rezistans sayesinde ısı sensörü algıladığı soğukluk uyarınca devreye girer ve ısınarak çatının buzlanmasına ve kar toplanmasına engel olur. Su borularının olduğu bölümlere kadar yapılan ısıtma sistemi çoğu zaman donan borulardan kaynaklanan sıkıntıları da giderir.

Çatı ve oluklarda donmaya karşı koruma sistemi Alttan ısıtma sistemleri fiyatları açısından diğer ısıtma sistemlerinden daha ekonomiktir. Öte yandan bina çatısının korunması için yapılan ısıtma aynı zamanda binanın nem alarak çürümesine de engel olur.

Çatılardaki Tehlikeye Elektrikli Isıtma Sistemi İle Önlem

Kış aylarında çatılarda bekleyen gizli tehlikelerden biri olan kar birikimi ve ardından gelen buzlanma, binanın hem içini çürütürken hem de bina altından geçenlerin can güvenliğini tehdit ediyor. Çatılardaki bu sorunun önüne geçmek için en çok tercih edilen yöntem ise elektrikli ısıtma sistemidir. Çeşitli aparatlarla çatı oluklarına ve çatının en uç kısımlarına monte edilen rezistans sistemi, otomatik sensör bağlantısı ile desteklenir. Çatılardaki saçaklanmayı önlemek için su oluklarının ve borularının uygun bölümlerine döşenen çatı ısı elektrik sistemi, mevcut ısıtma sistemleri içinde en güvenilir ve en ucuz ısıtma sistemidir.

En Ucuz Ve En Etkili Çatı ve Oluklarda Donmaya Karşı Koruma Sistemi

Bina ısı izolasyonu için önemli bir sistem olan çatı ve oluk elektrikli ısıtma sistemleri aynı zamanda zamanla apartmanlarda oluşan neme bağlı yosunlaşma ve kararmaların da önüne geçer. Her türlü ısıtmada kullanılan elektrikli ısı sistemleri, kolay kurulumu ve güvenli oluşunun yanı sıra fazla harcamaya gerek olmaması nedeniyle de tercih edilen bir ısıtma sistemidir.

Elektrikli yerden ısıtma fiyatı, kurulacak alanın büyüklüğü, kullanılacak malzemenin kalitesi, ekstra kullanılacak aparatlar ile birlikte kullanılacak wolta göre değişmektedir. Yerden ısıtma sistemlerinin bina sağlığı kadar insan sağlığına da önemli faydaları olduğu bilinen bir gerçektir. Evde toz oluşumunun önüne geçen sistem, astım hastalıkları başta olmak üzere birçok alerjik durumu da ortadan kaldırıyor.

Bu sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Konut Tipi Çatı ve Oluk Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımıza https://www.isitmax.com/boru-hatti-isitici-kablo-kullanimi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart