Çatı ve Oluk Isıtma Şiltesi ( RoofMat )

Çatı ve Oluk Isıtma Şiltesi ( RoofMat )

 1.080,00 +kdv

Bu sayfadan sadece RoofMat ısıtma şiltesi satın alınmaktadır. Montaja hazır set olarak almak isterseniz menüden Çatı ve Oluk Isıtma Sistemleri sayfamıza bakabilirsiniz. Seçilen metrajdaki ısıtma şiltesi sonlandırması yapılmış ve 3mt soğuk besleme ucu hazırlanmış olarak sevk edilir. Toptan siparişleriniz ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

 • RoofMax Serisi Broşürü
 • RoofMax Serisi Kurulum Klavuzu
 • RoofMat Datasheet
 • Çatı ve Oluk Isıtma Referanslarımız
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • En:100cm, 300Watt/m2 *

  1 m2 alanda 10 metre kablo kullanılmaktadır. 300Watt / m2 ısı gücü İstanbul iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.

 • En:100cm, 325Watt/m2 *

  1 m2 alanda 11 metre kablo kullanılmaktadır. 325Watt / m2 ısı gücü Ankara iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.

 • En:100cm, 350Watt/m2 *

  1 m2 alanda 12 metre kablo kullanılmaktadır. 350Watt / m2 ısı gücü Erzurum iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz.Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.

 • En:50cm, 300Watt/m2 *

  1 m2 alanda 10 metre kablo kullanılmaktadır. 300Watt / m2 ısı gücü İstanbul iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.

 • En:50cm, 325Watt/m2 *

  1 m2 alanda 11 metre kablo kullanılmaktadır. 325Watt / m2 ısı gücü Ankara iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz.Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.Min: 2Max: 36

 • En:50cm, 350Watt/m2 *

  1 m2 alanda 12 metre kablo kullanılmaktadır. 350Watt / m2 ısı gücü Erzurum iklim kuşağı için ideal kar buz çözme sağlar. İhtiyaç duyulan uzunluğu rakam olarak girebilirsiniz. Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmiştir. Örnek, 30 metre uzunluk için 29 giriniz.Min: 2Max: 32

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Elektrikli yerden ısıtma; hızlı montaj, kolay kontrol ve ömür boyu sorunsuz kullanım özellikleri ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde elektrik brim fiyatı nispeten yüksek olsada, elektrikli yerden ısıtma uygulamalarının akıllı kontrol sistemleri ile birlikte kullanımı sayesinde tüketim değerleri düşmekte ve yarattığı konfor hissiyatı ile her geçen gün konut sektöründe daha çok talep görmektedir.

Dış ortam kar buz önleme amaçlı ısıtma uygulamaları 5 çeşit ürün ile yapılmaktadır.

 1. RoofMat : Bu ürünü incelemektesiniz. TmaxPro Isıtma kablolarının metal taşıyıcı file üzerine belirli aralıklarla montajlanması ve uygulamaya hazır hale getirilmesidir. Şilte şeklinde çatı kenarı yada oluk içine yerleştirilen ısıtıcı kablolar kontrol ünitesi ile kontrol edilirler. Ekonomik oluşu, yüksek ısı güçlerine çıkabilmesi ve geniş alanlarda kullanılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Sadece Isıtmax tarafından sunulan metal şilte sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım garanti altına alınmaktadır.
 2. ProMat : Dış ortamda rampa, yol, kaldırım, bina girişi vb alanlarda kar ve buzlanmaya bağlı can / mal güvenliğini sağlamak için ısıtma yapılması gerekmektedir. TMaxPro ve T2MaxPro ısıtma kablolarımızın taşıyıcı file üzerine fabrikasyon olarak belirli aralıklar ile döşenmesinden oluşur. Sistem sıcaklık ve nem sensörü ile kontrol edilir. Kontrol panosu ve tüm bileşenler Isıtmax eksiksiz ürün gamı ile mükemmel uyum içinde çalışırlar.
 3. TMaxPro : Tek iletkenli, çift noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız, en zorlu ısıtma koşullarında etkili ısıtma yapmak için geliştirilmiştir. UV dayanımı ile çatı ısıtma uygulamalarında, zırh seçenekleri ile rampa ve yol ısıtmalarında en çok tercih edilen ısıtma kablolarımızdır. Özellikle hasır donatıya montaj yapılacak projelerde tercih sebebidir.
 4. T2MaxPro : Çift iletkenli, tek noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız; montaj kolaylığı ve esnek yapısı ile son kullanıcıya hitap eden montaja hazır ısıtma çözümlerimizde kullandığımız ısıtma kablosudur. Tek noktadan besleme kolaylığı sağladığı için müşterilerimiz kendi ısıtma planlarını oluşturabilir yada Isıtmax’ın önceden hazırladığı montaja hazır ısıtma setlerinden tercih edebilirler.
 5. H-MaxPro : Ülkemizde sadece Isıtmax tarafından üretilen self regulating kesilebilir ısıtma kablolarıdır. Kablomuzun matris yapısı ve yarı iletken polimer tasarımı sayesinde sıcaklık değişkendir. Soğuk alanlar daha çok ısınır, sıcak alanlar ise daha az ısınır. Bu yenilikçi teknoloji ile özellikle yağmur iniş borularında, boru ısıtma uygulamalarında, soğuk hava deposu sektöründe, çatı ısıtma uygulamalarında benzersiz çözümler sunar. Kontrol panosu ve sıcaklık regulatörüne ihtiyaç duymayan H-MaxPro ısıtma kablolarımız mikro düzeyde kar buz önleme ihtiyaçlarınız için en doğru tercihtir. Geniş alanlarda kullanımı ise kurulum maliyetleri nedeniyle tercih edilmeyebilir.

Not : Bu sayfada ki ürünler Yerden ısıtma sisteminin ana bileşeni olan şilteleri tanıtmak içindir. Malzeme satışı yapan, proje bazlı alım yapan yada toptan satın alma yapacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Montaja hazır yerden ısıtma setleri için https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/  yada  https://www.isitmax.com/kar-eritme-cati-oluk-isitma/ sayfamıza bakabilirsiniz.

Ülkemiz ve yakın coğrafyamız iklim şartları, sıcaklık gereksinimleri, teknik şartnameler ve tüketici beklentileri hesaba katılarak 5 güç çıkışına sahip ROOFMAT beğeninize sunulmuştur. ISITMAX her boy, güç ve teknik şartnameye özel imalat yapabilir.

Standart En :  20cm, 30cm, 40cm, 50cm, 100cm 

Standart Watt / m2

 • İstanbul İklimi : 300Watt / m2
 • Ankara İklimi : 325Watt / m2
 • Erzurum İklimi : 350Watt / m2
 • Özel Uygulamalar : 375Watt / m2
 • Özel Uygulamalar : 400Watt / m2

Tüm şilteler https://www.isitmax.com/kar-ve-buz-onleme-kontrol-urunleri/  ile otomatik kontrol edilir.

Teknik Özellikler

Ürün Ailesi ISITMAX / ROOFMAX SERİSİ

Ürün Adı  Isıtmax RoofMat

Ürün Tanımı Isıtmax Çatı ve Oluklar İçin Kar Buz Önleme Şiltesi

Isıtma Teknolojisi Seri dirençli tek iletkenli ısıtma kablosu

EAN KODU : 8683498830001

NACE KODU : 4321

Kablo Uzunluğu [m] Belirli boylarda kesilmiş ve fabrikasyon sonlandırılmış

RoofMat Gücü [W/m] 300Watt/m2,  325Watt/m2, 350Watt/m2, 375Watt/m2, 400Watt/m2

Şebeke [V] AC 230 V – 380 V

Kablo Tipi Tek iletkenli ( TmaxPro )

Kablo Yalıtımı 100% Alüminyum folyo kaplama ve bakır örgü

İletken İzolasyonu XLPE

Dış Kılıf TPU

IP Class IPX7

Sertifika CE, EAC, SEMKO

UV Koruma EVET

Garanti [Yıl] 10

Soğuk Uç Evet

Soğuk Uç Uzunluk [m] Standart 300cm

Soğuk Uç Sayısı 2 ( TmaxPro )

Soğuk Uç Çap [mm²] 1.5 mm²

Bükülme Çapı [mm] [Min] 42 mm

Kablo Çapı [mm] 6.9 mm

Sevk şekli Karton Ambalaj

Sahada Kesilebilir Hayır

Deformasyon Sınırı [N] 1500 N

Uygulama Sıcaklığı [°C] [Min] -5 °C

Enerjisiz Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 90 °C

Enerjili Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 60 °C

 

Dili Değiştir
  Sepet