Çatı Ve Oluk Isıtma Sistemleri

Çatı Ve Oluk Isıtma Sistemleri

27 Temmuz 2019 by in Genel

Isıtma sistemlerinin her geçen gün gelişmekte olduğunu ve bu gelişmenin büyük bir hızla devam ettiğini görüyoruz. Son olarak en son teknoloji yardımıyla çatı ve oluk ısıtma sistemleri oluşturulmuştur. Isıtmax ısıtma sistemleri firmamız ile bu ürünlere sahip olabilir ve rahat edebilirsiniz. Isıtmax aynı zamanda ticari yapılarda çatı ve oluk ısıtma kar buz önleme hizmeti de sunmaktadır. Bu ürünler daha çok kış mevsiminin şiddetli geçtiği yerlerde kullanılmak için üretilir. Çatı ve oluk ısıtma sistemi çatı yüzeylerinin oluk bulunan bölgelerinde ve yağan yağmurun indiği kısımlar üzerinde uygulanır. Bu sistemlerinin amacı, buzlanma ve donmayı engelleme, oluk kısmında kar birikmelerinin önüne geçmektir.

Çatı ve Oluk Isıtma Sistemleri Ne İşe Yarar?

Bu ısıtma sistemi ile çatıdaki saçaklarda ve oluklarda donma önlenirken yağan yağmurun iniş kısımlarındaki bölgelerde herhangi bir kar birikimine rastlanmaz. Bu sistem ile donma ya da buzlanmanın getirecek olduğu zararların da önüne geçilir. Ayrıca binaların farklı bölgelerinde bulunan malzeme veya araçların herhangi bir zarar görmemesi konusunda son derece etkilidir.

Çatının kenarı boyunca ya da bu alanlar dışındaki farklı bölgelerde kar ya da buzlanma yaşanabilecek yerlere de uygulanabilen çatı ve oluk ısıtma sistemleri, hem boruları hem saçak kısımları hem de çatı kısımlarını korumaktadır. Yani çatı ve oluk ısıtma sistemi karı ısı ile eritir, saçak buzlanmalarını önler ve bundan dolayı da herhangi bir kar birikintisi ya da buzlanma oluşmasına izin vermez.

Çatı ve Oluk Isıtma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Bu sistemlerde termostat serisinin kullanılmasından dolayı bu sistem hem çok daha az enerji harcar hem de son derece konforlu alanlar yaratır. Malzeme konusunda ise söz konusu olan proje veya uygulamalar için gerekli olan tüm rezistans kablosu, rezistans filesi, dijital kontrol pano sistemi ve ısı sensörleri gibi malzemeler Isıtmax firmamız tarafından sizlere en uygun koşullar ile verilmektedir.

Isıtmax.com‘dan dilediğiniz ısıtma sistemi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Konut tipi çatı ve oluk ısıtma sistemi için sitemizi ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Isıtma sistemleri işlemlerini genellikle endüstriyel alanlarda yani firmalar, iş yerleri ve büyük fabrikalar için de uyguluyoruz.

Çatı oluk ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için konut tipi çatı ve oluk ısıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz. Bir önceki yazımıza https://www.isitmax.com/tank-varil-isitma-sistemi-nasil-yapilir/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart