Çatı Ve Oluk Isıtma Sistemleri

Çatı Ve Oluk Isıtma Sistemleri

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Isıtma sistemlerinin her geçen gün gelişmekte olduğunu ve bu gelişmenin büyük bir hızla devam ettiğini görüyoruz. Son olarak en son teknoloji yardımıyla çatı ve oluk ısıtma sistemleri oluşturulmuştur. ISITMAX ısıtma sistemleri firmamız ile bu ürünlere sahip olabilir ve rahat edebilirsiniz. Bu ürünler daha çok kış mevsiminin şiddetli geçtiği yerlerde kullanılmak için üretilir. Çatı ve oluk ısıtma sistemleri çatı yüzeylerinin oluk bulunan bölgelerinde ve yağan yağmurun indiği kısımlar üzerinde uygulanır. Çatı ve oluk ısıtma sistemlerinin amacı, buzlanma ve donmayı engelleme, oluk kısmında kar birikmelerinin önüne geçmektir.

Çatı ile oluk ısıtma ile çatıdaki saçaklarda ve oluklarda donma önlenirken yağan yağmurun iniş kısımlarındaki bölgelerde herhangi bir kar birikimine rastlanmaz. Bu sistem ile donma ya da buzlanmanın getirecek olduğu zararların da önüne geçilir. Ayrıca binaların farklı bölgelerinde bulunan malzeme veya araçların herhangi bir zarar görmemesi konusunda son derece etkilidir.

Çatının kenarı boyunca ya da bu alanlar dışındaki farklı bölgelerde kar ya da buzlanma yaşanabilecek yerlere de uygulanabilen çatı ve oluk ısıtma sistemleri, hem boruları hem saçak kısımları hem de çatı kısımlarını korumaktadır. Yani çatı ve oluk ısıtma sistemleri karı ısı ile eritir, saçak buzlanmalarını önler ve bundan dolayı da herhangi bir kar birikintisi ya da buzlanma oluşmasına izin vermez.

Çatı ve oluk ısıtma sistemlerinde termostat serisinin kullanılmasından dolayı bu sistem hem çok daha az enerji harcar hem de son derece konforlu alanlar yaratır. Malzeme konusunda ise söz konusu olan proje veya uygulamalar için gerekli olan tüm rezistans kablosu, rezistans filesi, dijital kontrol pano sistemi ve ısı sensörleri gibi malzemeler ISITMAX firmamız tarafından sizlere en uygun koşullar ile verilmektedir. Yapacak olduğunuz tek şey bizimle iletişime geçmek ve gerekli bilgileri telefonda ya da yüz yüze görüşmeler yaparak vermektir. İstediğiniz zaman firmamızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz çatı ile oluk ısıtma sistemleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu işleri genellikle endüstriyel alanlarda yani firmalar, iş yerleri ve büyük fabrikalar için de uyguluyoruz. Sizler de uygun fiyatlar ile çatı ve oluk ısıtma sistemlerine sahip olmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Gerekecek her türlü şartı sizinle birlikte konuşarak işin üstesinden gelebiliriz. Ayrıca istediğiniz projeleri hazırlayarak bize gelebilir ya da bizim projelerimiz içerisinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Daha sonra da gerekli işi bize bırakarak çatı ve oluk ısıtma sistemlerine gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz.

Çatı ve oluk ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Konut Tipi Çatı ve Oluk Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dili Değiştir
    Sepet