Elektrikli Rampa Ve Yol Isıtma M2 Fiyatı

Elektrikli Rampa Ve Yol Isıtma M2 Fiyatı

Yerden ısıtma sistemlerinin her geçen gün yaygınlaşması, kullanım alanlarını da genişletmiş durumdadır. Önceleri yalnızca ev ve iş yerlerinin ısıtılmasında kullanılan yerden ısıtma sistemleri, günümüzde hamam, teras ve rampaların ısıtılmasında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tarz yerden ısıtma sistemlerinde ise elektrikli ısıtma sistemleri en yaygın kullanılan ısıtma yöntemleri arasında yer almaktadır. Rampa ve yol gibi alanların bu tarz sistemlerle ısıtılması hem can güvenliği hem de pratiklik açısından son derece önemlidir.

Diğer Isınma Sistemlerine Göre Oldukça Tasarruflu

Elektrikli rampa ve yol ısıtma sistemleri, m2 fiyatı olarak bakıldığında, diğer ısıtma sistemlerinden oldukça tasarruflu ve uygun maliyetli olarak bilinmektedir. Elektrikli rampa ve yol ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemeye göre belirlenen fiyatlar, metrekare başına 5 TL ile 20 TL arasında değişiklik göstermektedir. Alanın büyüklüğü ve genişliği de fiyatın oluşmasında etkili olur. Yerden ısıtma sistemleri, özellikle kış aylarını sert geçiren şehirlerde rampa ve yollarda oluşan buzlanmanın önlenmesi açısından son derece avantajlı ısınma sistemleri olarak bilinmektedir.

Kar Ve Buz Tehlikesine Karşı Korunaklı

Rampa ve yol ısıtma sistemlerinin kullanılmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi oluşabilecek can kayıplarının önlenmesidir. Rampa ve virajlı yollarda ya da mekanların yüksek yollarında kış aylarında buzlanma yaşanması nedeniyle oluşabilecek kazaların önlenmesi adına oluşturulan yerden ısıtma sistemleri, elektrikli yapıları sayesinde otomatik olarak sıcaklıklarını ayarlamakta, hava sıcaklığına göre ideal ısıyı belirleyerek yolun buzlanmasına ve kayganlaşmasına engel olmaktadır. Bu noktada en ucuz ısınma yöntemi nedir diye sorulduğunda akla ilk gelen ısınma sistemlerinden bir tanesi olan yerden ısıtmalarda toplam maliyet 500 ile 2000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen tutar diğer ısınma yöntemlerine bakıldığında oldukça ucuz ve hesaplıdır.

Elektrikli rampa ve yol ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Rampa ve Yollarda Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız