Elektrikli Tank ve Varil Isıtma Sistemi

​Varil ısıtma Sistemleri

Isıtmax ile Tanışın

Alternatifleri belirleyen en belirgin özellik ihtiyaçlardır. İhtiyaçların çeşitliliği, arayışları, arayışlar da alternatif olasılıklarını doğurur. Günümüzde ısıtma ve soğutma alanında pek çok farklı alternatif bulunmaktadır.

Rezistanslı varil ısıtma, IBC ısıtma, vana Isıtma ya da boru ısıtma seçeneklerden sadece bir kaçıdır. Özelikle endüstri sanayinde ve kimyevi sektörlerde kullanımına sıkça ihtiyaç duyulan tank ve varil ısıtma sistemlerini, Türkiye’de başarılı bir şekilde uygulayan sadece birkaç firmadan birisi olarak gösterilen ISITMAX, gerek kaliteli üretimi, gerekse servis ağı ve teknolojiye dayalı üretimi ile sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Elektrikli Isıtma Sistemleri konusunda Türkiye’de pek çok başarılı çalışmaya imza atan ISITMAX, uzmanlığı ve sektördeki tecrübesiyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yatırımızın maliyet hesabının yapılmasında ve üretkenlik aşamasında da çıkarlarınızın gereklerini yerine getirilerek, fiyatta ve tüketimde uygunluk gözetilmektedir.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet

ISITMAX ailesi olarak sektördeki tecrübemiz ve referanslı iş ortaklarımız ile teknolojiyi yakından takip ediyor ve siz değerli müşterilerimize “en iyi hizmeti en uygun fiyata nasıl verebiliriz”in muhasebesini yapıyoruz.

Tank ve varil ısıtma sistemleri hepimizin bildiği gibi, kimyevi maddelerin imalatında, depolanmasında ve nakliyesinde ihtiyaç duyulan öncelikler arasındadır.

Örnek vermek gerekirse;

 1. Glikoz üretimi
 2. Endüstriyel yağ imalatı
 3. Gres malzemeleri imalatı
 4. Yağ ürünleri
 5. Jelatin imalatı
 6. Asfalt imalatı

Teknolojiyi Kullanın

Yukarıda sıraladığımız; işlenerek imal edilen, endüstriyel ürünlerin imalatında Elektrikli Tank ve Varil Isıtma Sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özetlemek gerekirse, bahsi geçen ısıtma sistemleri içerisinde esnek ve elastik halde bulunan varillerin iç kısımlarında varil ısıtma ceketlerinin kullanıldığını söylemek yerinde olacaktır. ISITMAX bunların dışında Ev Isıtma Sistemleri Sanayinde de hizmet vererek, uzmanlık ve hizmet alanını her geçen gün daha yukarılara taşımaktadır.

Önerilerimizi Dikkate Alın

Endüstriye dayalı olan işletmelerde tesisin ihtiyaçlarına göre hizmet alımları farklılık gösterebilmektedir. ISITMAX olarak depolama tankları ya da silo diye adlandırdığımız uzun vade saklama alanları, sıcaklıkların korunması, don tehlikesine karşı önlemlerin alınması ve sıcaklığın artırılması gibi farklı sorunlara alternatif çözümler üreterek, minimum giderle, maksimum sonuç alabilmeniz için çözüm önerileri sunuyoruz. Siz de ISITMAX ailesine katılmak istiyorsanız, bizimle konuşmadan karar vermeyin.

Biz İşimizi Seviyoruz

İçerisinde bulunduğumuz sektörün inceliklerinin farkındayız. ISITMAX ailesi olarak çalışmalarımızda kalitenin yanı sıra, uygunluğa da önem veriyor ve ekonomik olabilmek için projeler üretiyoruz. “En ucuz ısınma yöntemi nedir” sorusunu her geçen gün kendi içimizde güncelliyor ve projelerimizde uygunluğu ön plana çıkartıyoruz.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Varil Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız