Otel Tipi Hamam Isıtma

Konut ve Villa Tipi Hamam Isıtma Mat Kitleriyle İlgili Bİlgiler

Konut ve villa tipi hamam ısıtma mat kitleri; Montajı kolaylaştırmak amacıyla plastik taşıyıcı fileler üzerine fabrikasyon olarak belirli aralıklarda montajlanan TMax yerden ısıtma kablolarından oluşmaktadır. Sektör Lideri güçlü ve esnek yapısı ile mermer altında ve duvarlarda etkili ısıtma yapmak için geliştirilmiştir.

Isıtma Matı, kutudan çıktığı haliyle zemine, göbek taşına, oturma alanına kolayca serilir. Sırt bölgesi için mantolama dübeli ile kabloları taşıyan ısıtma filelerinin duvara sabitlenmesi gerekir. Kurulum kitapçığına uygun olarak sensör ve termostat yerleşimi elektrikçi yardımı ile yapılır.

Sistemin kontrol edilmesi için bir adet dijital termostat 16A / max. 10m2 / max. 3000Watt ( Ürün Kodu : 871284 ) kutuya eklenmiştir.

Önemli not : Zemin sifon tasarımı, oturma alanı genişlikleri, sırt dayama bölgesinin ölçüleri, termostatın yerleştirileceği kapı girişi ile ısıtıcı arasında ki mesafe gibi değişkenler; sipariş verdikten sonra müşteri temsilcimiz tarafından sizden istenecektir. Proje yada sizin hazırladığınız bir çizimi hazırda tutmanızı rica ederiz.

Not : 10 m2’ye kadar hamamlar için montaja hazır set sitemizde listelenmiştir. 10 m2 üzeri ticari hamamlarda yerden ısıtma işleriniz için lütfen ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Özellikler

 • Tek iletkenli TMax Isıtma Kablosu sektördeki mukavemeti en güçlü kablodur.
 • Etkili ısıtma amaçlı güç çıkışı: 300W/m2
 • Çabuk Kurulum: Basitçe matı açın ve zemine sabitleyin
 • Esnek Montaj : File kesilerek kablolara şekil verilebilir ( menfez / süzgeç kullanımı )
 • Elektriksel güvenliği sağlamak için alüminyum sargılı bakır örgülü 100% toprak koruması
 • Mermer altı ısıtma için uygundur.
 1. Katalog, Broşür ve Garanti

  I am text block. Click edit button to change this text.

 2. Tüketim Değerleri

  I am text block. Click edit button to change this text.

 3. Referanslar

  I am text block. Click edit button to change this text.

 4. Kutu İçeriği

  I am text block. Click edit button to change this text.

 5. Opsiyonlar

  I am text block. Click edit button to change this text.

 6. Montaj Şeması

  I am text block. Click edit button to change this text.

 7. Promax Uygulama Hizmeti

  Montaja hazır üründür. Promax hizmeti verememekteyiz.

 8. Ürün Görseli ve Video

  I am text block. Click edit button to change this text.

 9. Hamam Isıtma Hakkında Daha Fazla

  Yerden hamam ısıtma sistemleri ev ve villa hamamlarında kullanılabildiği gibi özellikle ticari hamam ve spa merkezlerinde en ideal ısıtma sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mermer ve fayans altından yerden ısıtma şilte ve kabloları ile ısıtılan sistem; hamam zemini, sırt bölgesi, oturma bölgesi, göbek taşı gibi ısıtılması istenen her alanda kullanılabilir. Projeye uygun olarak göbek taşı daha yüksek sıcaklık değerlerine  ayarlanabilir. 

  Elektrikli Hamam ısıtma sistemlerinin en büyük özelliği yerden ısıtma sistemi montajının kolay ve dijital termostatlar ile ısıtma sisteminin kontrolünün sizde olmasıdır. Alternatif sistemlere nazaran daha hızlı kurulur, kurulum maliyeti daha düşüktür, işletme maliyeti minimum seviyededir ve beton altı ısıtıcı şilte uygulaması zemin malzemesinin ömrü ile eşdeğerdir. 

  1995 yılından beri ev, villa ve kurumsal işletmeler için ıslak zeminlerde yerden ısıtma şiltesi ve kablosu imalatı yapan ISITMAX’ın her güç ve ısı gurubunda hamam ısıtma imalatı bulunmaktadır. Lütfen bize e-posta yada whatsup ile proje yada çizimlerinizi ulaştırınız. Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçerek en doğru fiyat teklifini sunacaktır. 

  Hamam ısıtma uygulamalarımız 10 Yıl ISITMAX SafeMax Garantisi altındadır. 

  Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız