Elektrikli yerden ısıtma sistemleri

yerden ısıtma şiltesi

ISITMAX ve Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Evinizde rahatça oturmanız ve her iklim şartına uyum sağlayan bir sistem ile konforlu bir yaşam sürmeniz için Isıtmax olarak sizlere, elektrikli yerden ısıtma sistemlerini sunuyoruz. Sistemin kullanımı oldukça kolay olup, ekonomik ve modern bir yapıdadır. Türkiye’de sadece yerli rezistans kablosu üreten bir firmanın tecrübeleri sayesinde, ısınma keyfini çok uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz.

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri kişilere konforlu ve rahat ortamlar sunar. Yer kaplamayan kablolar, borular ve cihazlar, daha az gelen faturalar ve tüm iklim şartlarında ortamın sıcaklığının yapılması, yalnızca “konfor” kelimesi ile anlatılabilir. Akıllı termostatlara sahip olan elektrikli yerden ısıtma sistemleri, tasarruf yapabilmenin en iyi yoludur. ISITMAX yerden ısıtma sistemleri olarak, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gerekli tüm işlemleri kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Özellikle kış aylarında düşen hava sıcaklıkları nedeniyle hiçbir ısınma sorunu yaşamadan, rahatça ısınmanızı sağlıyoruz.

Yerden ısıtma sisteminin en önemli özelliklerinden biri, ısıtmanın zemin içinden geçmesidir. Sistem çalışırken ısı, yerden yayılarak üşüme hissi oluşmasını engeller. Halı sermeye dahi gerek kalmadan yerlerde rahatça dolaşılabilir. Yere çıplak ayakla basan çocukların hasta olma riski ortadan kalkar. Evlerinize ya da işyerlerinize yaptırmayı düşündüğünüz yerden ısıtma sistemleri, tek başına ısıtma sistemleri olarak değerlendirilir. Fakat bunun yanında istenildiği takdirde var olan sistemlere ek olarak, ikinci bir ısıtma sistemi olarak da kullanılabilir.

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerine ISITMAX kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz. ISITMAX ısıtma sistemleri, sahip olduğu tecrübeler ışığında sizlere kaliteli ve ekonomik ısıtma çözümleri sunar. Dilediğiniz projeler ile bize gelebilir ve kendi imalatımız olan ürünlerden size uygun olanlarını ısıtma projelerinizde kullanmak için alabilirsiniz. Kurduğumuz sistemlerden memnun kalan pek çok müşterimizden, başka hiçbir ısıtma sistemine ihtiyaç duymadan, düşük maliyetle evlerini ve işyerlerini ısıttıklarını duymak, başarımızın göstergeleridir.

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan elektrikli ısıtma sistemlerinin pek çok avantajı vardır. Yer altına döşenen kablolar hiçbir görüntü kirliliğine neden olmazken, ortamın ısı ayarının yapılması sağlık için de son derece ideal bir sıcaklık oluşturur. Sıcaklıkların düşmesi ile birlikte ev içinde soğuk hava akımı oluşur ve evdeki bireyler, soğuktan etkilenerek hastalanmaya başlar. Yerden elektrikli ısıtma sistemleri, ev içindeki hava akımını sıcak bir hale getirerek, hiçbir sağlık problemi ile karşılaşmadan yaşamanızı sağlar.

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri hem evlerde hem de işyerlerinde oldukça caziptir. ISITMAX güvencesiyle kaliteli ısıtma sistemlerine ekonomik fiyatlarla sahip olmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlar ve detaylı bilgi için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız