Endüstriyel yerden ısıtma sistemleri

Yazının içeriği

 1. 1
  Endüstriyel Isıtma hakkında daha fazla

  Endüstriyel tesis ve ticari yapılarda boru hatları ve depolama tanklarında işlem sıcaklıklarını korumak veya don önleme amaçlı “heat trace” uygumaları gerçekleştirilir. Geniş bir kullanım alanı olan heat trace ısıtma kabloları Isıtmax tarafından her ısı gurubu ve projeye özel üretilebilmektedir.

  Variller, pompalar ve flanşlar gibi endüstriyel yapılarda sıklıkla kullanılan ekipmanlardada aynı şekilde sıcaklık kontrolü ve don önleme amaçlı heat trace kabloları ile ısıtma yapılmaktadır. Yüksek standartlarda, zorlu kullanım koşullarına direnen ısıtıcı kablolarımız 7 ülkede bir çok sanayi kuruluşunda çalışmaya devam etmektedirler.

  Self Limiting – Kendinden Reguleli ısıtma kabloları yada seri dirençli rezistans kabloları ile gerçekleştirilen ısıtma çözümleri; alternatif ve klasik ısıtma uygulamaları ile kıyaslandığında maliyet, kontrol ve güvenlik açısından benzersiz artılar sunmaktadır.

  Varil ve tank ısıtma amaçlı üretilen ve ithal edilen ürünlerimiz ise temelde Ceket Tipi Varil ısıtıcı, Kemer Tipi Varil Isıtıcı ve Kabin Tipi Varil ısıtıcıdır. IBC tanklar ve özel ölçüler içinde imalat yapmaktayız. Varillerdeki akışkanların işlem sıcaklığına gelmesi için endüstriyel koşullara uygun olarak üretilmektedirler.

  Sitemizden endüstriyel ısıtma ürünlerimizden sipariş verebileceğiniz gibi mühendislik, imalat, proje ve teknik şartname süreçlerinizde bizden destek, çözüm ve uygulama dahil fiyat alabilirsiniz.

  Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet