Fidan Sehpası Isıtma Şiltesi

Fidan Sehpası Isıtma Şiltesi

 108,00 +kdv

Fidan ve köklendirme sehpaları için 3 farklı montaj gerçekleştirebilirsiniz. Sehpanın tabanı hasır donatıdan yapılmış ise ısıtma kablolarını klipsler ile bu donatıya bağlayabilirsiniz. Sehpanın altı düz tekne şeklinde ise ısıtma şiltesi formunda kullanabilirsiniz. 50cm şilteler sehpa ortasından direk geçen sehpalar için ideal kullanım sağlar, 100cm şilteler ise döşemede engel olmayan alanlarda montaj kolaylığı sağlar.

Lütfen seçim yapınız

Lütfen seçim yapınız

Tercihlerinize göre fiyatlar anlık değişecektir. Lütfen tek bir sistem seçiniz.

 • Sistem1: Sehpaya bağlantı *

  Sehpa demirlerine ( donatı ) klips ile ısıtma kablolarının sabitlenmesinden oluşur. M2'de 10 metre kablo kullanılır. Sehpa ısıtma alanınızı hesaplayarak ihtiyacınız olan kablo metrajını rakam olarak giriniz. Örnek: 12m2 sehpa alanı için 120 giriniz.

 • Sistem2: 50cm EasyMat *

  Sehpa yüzeyi yada toprak altına yerleştirilmek üzere 50cm eninde farklı uzunluklarda hazırlanan ısıtma şilteleridir. Şilte kesilerek ve döndürülerek ısıtma alanı 100cm yapılabilir. Bu döşeme planına göre 50cm eninde istediğiniz şilte uzunluğunu metre cinsinden rakam olarak giriniz. Örnek: 15 metre boyunda 100cm eninde sehpa için 30 giriniz.

 • Sistem3: 100cm EasyMat *

  Sehpa yüzeyi yada toprak altına yerleştirilmek üzere 100cm eninde farklı uzunluklarda hazırlanan ısıtma şilteleridir. Bu döşeme planına göre 100cm eninde istediğiniz şilte uzunluğunu metre cinsinden rakam olarak giriniz. Örnek: 15 metre boyunda 100cm eninde sehpa için 15 giriniz.

 • Sıcaklık Kontrolü *

  Sera ısıtma sistemlerinde kullanılan ısıtma kabloları enerjiye bağlı kaldığı sürede kendi sıcaklığını kendisi düzenler. Bu nedenle kontrol ünitesine gerek duymaz. Hassas sıcaklık kontrolü ve yüksek sıcaklıklar ile geniş alanlarda kullanım için projeye bağlı olarak pano tercihi yapılabilir.

 • Opsiyon: Bölge sayısı *

  Sera ısıtma sistemlerinde sehpaları dağıtım panoları ile bölgelere ayırarak her bölgeyi ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

 • Montaj *

  Sera ısıtma sistemlerimiz ve dikim sehpaları uygulamalarımız montaja hazır olarak gönderilmektedir. Uygun görürseniz İstanbul içi montaj hizmetimizi siparişinize ekleyebilirsiniz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün açıklaması güncelleniyor

Dili Değiştir
  Sepet