Hamam – Banyo Oturma Alanı Isıtma

Hamam – Banyo Oturma Alanı Isıtma

 625,00 +kdv

Banyo duş zemini, oturma alanı veya yenileme yapılan hamamlar için uzun ömürlü en etkili ısıtma sistemi

 • Hamam ısıtma Broşürü
 • T2Max / EasyMat Datasheet
 • Hamam Isıtma Kurulum Klavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Hamam Isıtma Referanslarımız
 • Stoklu / Montaja Hazır
 • 9 Taksit / Ücretsiz Kargo
 • 30 Gün İade Garantisi
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
 • En İyi Fiyat Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Isıtma Şiltesi Uzunluğu *

  Isıtma şiltesi ( EasyMat ) eni standart olarak 40cm'dir. Birden fazla oturma alanınızı hesaba katarak toplam uzunluğu mtul olarak hesaplayınız. Sistem, birim fiyat olarak 1 mtul fiyatını girilmiş olarak gelmektedir. Toplam mtul hesabınızdan 1 eksik girebilirsiniz.

 • Termostat *

  Isıtma sisteminizi kontrol edebilmek için termostat kullanmalısınız.

 • Teknik ısı yalıtım keçesi 7mm *  261,00

  İhtiyaç duyulan metrajda izomax yalıtım keçesi siparişinize ekleyebilirsiniz. M2 cinsinden rakam olarak giriniz. Örn. 20m2 için "20" rakamı giriniz.

 • Çizim veya proje çıktısı paylaşınız *

  Isıtma planınızı gösteren basit bir çizim yada mevcut hazırlanmış proje görselini paylaşabilirsiniz. Max. dosya boyutu: 5 MBizin verilen dosya türleri: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Montaj *

  Ürün ve seçimleriniz montaja hazır gönderilmektedir. Elektrikçi yardımı ile kurulum yapabilirsiniz. Montaj dahil seçeneği seçerseniz İSTANBUL içi anahtar teslim kurulum hizmeti vermekteyiz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Hamam ısıtma sistemlerimiz yada banyo ısıtma hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/banyo-yerden-isitma/  yada https://www.isitmax.com/hamam-isitma/ adresimize bakabilirsiniz. Bu sayfada hamam yada banyonuzda bulunan oturma alanı için ısıtıcı satışı gerçekleşmektedir.

Not : Son yıllarda ev ve villa banyolarında oturma alanı sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Duş zeminini ve oturma alanını ısıtmak konforunuzu çok üst seviyelere çıkarmaktadır. Villa hamamlarında ise mevcut ısıtma sistemine ek olarak yenileme projelerinde sadece oturma alanı için mermer yada seramik altı ısıtıcı siparişleri vermek isteyen müşterilerimiz bu sayfadan ihtiyaç duydukları ebat ve özellikte ürün siparişi verebilirler.

Termostat Seçimi : Banyo ve hamam yerden ısıtma uygulamalarında çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, yıllardır güvenle ve sorunsuz kullandığımız sıva üstü dijital termostatımızı kutu içeriğine dahil ettik. Seçeneklerde yer alan 2 termostat da aynıdır. Bir tanesinin artı olarak wifi özelliği bulunmaktadır. Telefon uygulaması kurarak ısıtıcınızı kontrol etmek, uzaktan açıp kapatabilmek yada izlemek için wifi özelliği olanı tercih edebilirsiniz. Wifi dışında tüm özellikleri aynıdır. Daha fazla detay almak için https://www.isitmax.com/yerden-isitma-termostati/ sayfamıza bakabilirsiniz. Termostat kurulumu için ilgili pdf’i inceleyebilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Isıtmak istediğiniz alanı belirlemelisiniz. Bu noktada sizi yardımcı olmak adına 40cm eninde ve 200cm boyunda bir oturma alanınız varsa en:40 ve boy 200 olarak ısıtıcı siparişi verebilirsiniz. Kurna varsa yada oturma alanı üzerinde ısıtıcıdan yükselen sıcaklığın çıkışını engelleyebilecek bir aksesuar varsa lütfen ısıtma alanınızdan bu ölçüyü çıkarınız. Mermer yada seramik altında çalışan ısıtıcı kablolar üzerlerindeki sıcaklığı hamam yada banyo içerisine rahat vermelidir. Sıcaklığın yükselmesini engelleyebilecek mermere sıfır kurna yada farklı bir cihaz ısıtıcıların fazla ısınmasına ve ısıtma kablolarının erken yaşlanmasına neden olabilir. Kurulum kitapçığına uygun olarak matı istediğiniz yerinden keserek ( kabloyu değil, taşıyıcı bandı keserek ) kolayca zemini kaplayacak ve sisteminizi kuracaksınız. Dilerseniz kurulum klavuzumuz aracılığı ile yada 0850 888 8110 telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Not : Aradığınız ürün Hamam göbek taşı ısıtma ise lütfen https://www.isitmax.com/hamam-gobek-tasi-isitma-siltesi/ sayfamıza bakınız. Göbek taşları banyo yada hamam oturma alanından daha yüksek sıcaklığa sahiptir. M2’de kullanılan kablo metrajı daha fazladır.

Isı izolasyonu seçimi : İzolasyon yerden ısıtma sisteminizin önemli bir parçasıdır. Yapı marketlerde bir çok izolasyon seçeneği bulunmaktadır. Üst düzey teknik izolasyon değerleri ile Isıtmax’tan alabileceğiniz gibi farklı ürünleride piyasadan bulabilirsiniz. Bu nedenle fiyata izolasyon seçeneği eklemedik. Ayrıca alınmalıdır. Aşağıda İzomax ürünümüz hakkında bilgi verilmektedir.

İzomax teknik izolasyon şiltesi: sektör lideri yalıtım değerleri ile seramik yada mermer altında etkili izolasyon yapmak için geliştirilmiştir. Aynı yerden ısıtma ürününüz gibi mermer yada seramik döşemeniz değişmediği sürece formunu ve özelliklerini korumaya devam eder. Ultra ince ( 6mm ) yapısı ile kot sorunu olan projelerde döşemeyi çok yükseltmez. Ort. olarak 3cm’lik izolasyon ürünleri ile aynı yalıtım değerlerine sahiptir. Sipariş vermek için Teknik Isı İzolasyonu Malzemeleri  adresinden satın alabilirsiniz.

GARANTİ

Hamam ve banyo yerden ısıtma ürünümüz için 3 adet garanti sunmaktayız.

 1. 20 Yıl Çalışma Garantisi: Banyo ve hamam oturma alanı ısıtma kablolarımız ( Tmax, T2max ) tasarım olarak beton altında havasız ve haraketsiz ortamda en az 50 yıl çalışması için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Bu nedenle montaj sonrası seramik döşemeniz değişene kadar vazifesini yapmaya devam edecektir. İmalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz
 2. Otuz gün İade Garantisi :  Kutusu açılmamış, yanlış sipariş, vazgeçilmiş ürün yada bizden kaynaklı sorun yaşamanız durumunda 30 gün içinde satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Özel sipariş ürünler bu kapsamda değildir.
 3. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Isıtma kabloları montaj esnasında yeri değiştirilebilir ve ölçünüzde ufak sapmalar olsada döşemeye devam edebilirsiniz.

Not : 1995 yılından beri ısıtma kablosu imalatı ve montajı yapan Isıtmax; döşemesi oldukça kolay ve sorunsuz bir set olarak ürünlerini sunmaktadır. Kendiniz yada bir elektrikçi yardımı ile sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve açıklamalar ürün kutusunda gönderilmektedir. Satış öncesi yada sonrası kesintisiz destek alabileceğinizi lütfen unutmayın.

Dili Değiştir
  Sepet