Hamam Göbek Taşı Isıtma Şiltesi

Hamam Göbek Taşı Isıtma Şiltesi

 1.250,00 +kdv

Yenileme yapılan hamamlar için montaja hazır göbek taşı ısıtma sistemi

 • Hamam ısıtma Broşürü
 • T2Max / EasyMat Datasheet
 • Hamam Isıtma Kurulum Klavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Hamam Isıtma Referanslarımız
 • Stoklu / Montaja Hazır
 • 9 Taksit / Ücretsiz Kargo
 • 30 Gün İade Garantisi
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
 • En İyi Fiyat Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Göbek Taşı Isıtma Alanı *

  Göbek taşınızın toplam ısıtma alanını küsüratsız ve rakam olarak giriniz. Örnek: 3,45m2 ısıtma alanı hesapladınız. 3m2 olarak sipariş verebilirsiniz. Sistem, birim fiyat olarak 1m2 fiyat girilmiş olarak gelmektedir. Toplam hesabınızdan 1 eksik girebilirsiniz.

 • Dijital Termostat *

  Mevcut termostatınız var ise boş bırakabilirsiniz. Isıtıcılarınız mutlaka termostat ile kontrol edilmelidir. 1xTermostat 16A ( ort. 12m2 ) desteklemektedir.

 • Teknik ısı yalıtım keçesi 7mm *  261,00

  İhtiyaç duyulan metrajda izomax yalıtım keçesi siparişinize ekleyebilirsiniz. M2 cinsinden rakam olarak giriniz. Örn. 5m2 için "5" rakamı giriniz.

 • Çizim veya proje çıktısı paylaşınız *

  Isıtma planınızı gösteren basit bir çizim yada mevcut hazırlanmış proje görselini paylaşabilirsiniz. Max. dosya boyutu: 5 MBizin verilen dosya türleri: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Montaj *

  Ürün ve seçimleriniz montaja hazır gönderilmektedir. Elektrikçi yardımı ile kurulum yapabilirsiniz. Montaj dahil seçeneği seçerseniz İSTANBUL içi anahtar teslim kurulum hizmeti vermekteyiz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Hamam ısıtma sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/hamam-isitma/ adresimize bakabilirsiniz. Bu sayfada hamam göbek taşı alanı için ısıtıcı satışı gerçekleşmektedir.

Not : Göbek taşında mermer altından ısıtma sistemi tek başına hamamınızı ısıtmak için yeterli değildir. Bu ürün özellikle sulu hamam ısıtma sistemlerinde göbek taşından verim alamayan ve elektrikli ile değiştirmek isteyen müşterilerimiz için en ideal ısıtma sistemidir. Sadece göbek taşı değil, sırt, oturma, zemin gibi tüm alanları ısıtmak için https://www.isitmax.com/otel-hamami-yerden-isitma-siltesi/ yada https://www.isitmax.com/villa-hamami-yerden-isitma-siltesi/ adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Termostat Seçimi : Banyo ve hamam yerden ısıtma uygulamalarında çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, yıllardır güvenle ve sorunsuz kullandığımız sıva üstü dijital termostatımızı kutu içeriğine dahil ettik. Daha fazla detay almak için https://www.isitmax.com/yerden-isitma-termostati/ sayfamıza bakabilirsiniz. Termostat kurulumu için ilgili pdf’i inceleyebilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Isıtmak istediğiniz alanı belirlemelisiniz. Bu noktada sizi yardımcı olmak adına standart olarak bir çok ölçü ekledik. Göbek taşı ölçüleriniz ile ısıtıcı ENxBOY ölçüleri tam örtüşmeyebilir. Kenarlardan 5-10 cm kadar daha küçük sipariş verebilirsiniz. Özel ölçü için lütfen bize info@isitmax.com yada 0850 888 8110 nolu iletişim adreslerimizden ulaşınız.  Kurulum kitapçığına uygun olarak matı istediğiniz yerinden keserek ( kabloyu değil, taşıyıcı bandı keserek ) kolayca zemini kaplayacak ve sisteminizi kuracaksınız. Dilerseniz kurulum klavuzumuz aracılığı ile yada 0850 888 8110 telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Not : Göbek taşları konum olarak ortada yer almaktadır. Bir çok projede ise oturma alanı geniş tutularak göbek taşı vazifesi görmesi istenmektedir. Her iki durumda da ısıtıcılardan çıkan besleme ve sensör kablosunun hamam girişine yerleştirilecek olan termostata kadar taşınabiliyor olması gerekmektedir.

Isı İzolasyonu Seçimi : İzolasyon yerden ısıtma sisteminizin önemli bir parçasıdır. Yapı marketlerde bir çok izolasyon seçeneği bulunmaktadır. Üst düzey teknik izolasyon değerleri ile Isıtmax’tan alabileceğiniz gibi farklı ürünleride piyasadan bulabilirsiniz. Aşağıda İzomax ürünümüz hakkında bilgi verilmektedir.

İzomax teknik ısı yalıtım keçesi: sektör lideri yalıtım değerleri ile seramik yada mermer altında etkili izolasyon yapmak için geliştirilmiştir. Aynı yerden ısıtma ürününüz gibi mermer yada seramik döşemeniz değişmediği sürece formunu ve özelliklerini korumaya devam eder. Ultra ince ( 6mm ) yapısı ile kot sorunu olan projelerde döşemeyi çok yükseltmez. Ort. olarak 3cm’lik izolasyon ürünleri ile aynı yalıtım değerlerine sahiptir. Sipariş vermek için Teknik Isı İzolasyonu Malzemeleri  adresinden satın alabilirsiniz.

GARANTİ

Göbek taşı ısıtma ürünümüz için 3 adet garanti sunmaktayız.

 1. 20 Yıl Çalışma Garantisi: Hamam göbek taşı ısıtma kablolarımız ( Tmax, T2max ) tasarım olarak beton altında havasız ve haraketsiz ortamda en az 50 yıl çalışması için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Bu nedenle montaj sonrası mermer döşemeniz değişene kadar vazifesini yapmaya devam edecektir. İmalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz
 2. Otuz gün İade Garantisi :  Kutusu açılmamış, yanlış sipariş, vazgeçilmiş ürün yada bizden kaynaklı sorun yaşamanız durumunda 30 gün içinde satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Özel sipariş ürünler bu kapsamda değildir.
 3. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Isıtma kabloları montaj esnasında yeri değiştirilebilir ve ölçünüzde ufak sapmalar olsada döşemeye devam edebilirsiniz.

Not : 1995 yılından beri ısıtma kablosu imalatı ve montajı yapan Isıtmax; döşemesi oldukça kolay ve sorunsuz bir set olarak ürünlerini sunmaktadır. Kendiniz yada bir elektrikçi yardımı ile sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve açıklamalar ürün kutusunda gönderilmektedir. Satış öncesi yada sonrası kesintisiz destek alabileceğinizi lütfen unutmayın.

Dili Değiştir
  Sepet