Hamam İmalatı

Hamam İçin Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi

Yazının içeriği

Kültürümüzün vazgeçilmezi arasında yer alan Türk hamamları, yüzlerce yıllık geçmişi ile adeta insanlarla bütünleşmiş yaşam alanlardan biridir. Günümüzde sadece özel hamam hizmeti veren işletmeler değil, otel ve evlerde dahi konfor amaçlı tercih edilmektedir. Zevkine ve sağlığına önem veren birçok insanımız, konakladığı yere özel hamam tasarımı yaptırarak lüksü yaşamaktalar.

Hamam İmalatı Nasıl Yapılır?

Eski yıllarda sadece bazı işletmelerde özel hizmet olarak verilen hamamlar, gelişen konfor ve gereksinimler doğrultusunda, özel yaşam alanlarının bir parçası haline gelmiştir. Bu alanda hamam imalatı yapan firmalar müşterilerine birbirinden farklı modeller ve dizaynlarla hizmet sunmaktalar. Özellikle otel ve konaklama hizmetleri veren yerlerde, misafirlerin ilk olarak beklentileri arasında Türk hamamı ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle başta otel, tatil köyleri, spa merkezleri, spor salonları ve sayamadığımız birçok alanda önemli bir konum haline gelmiştir. Hamamlar sadece sıcak ortamda keselenerek duş almak değil, aynı zamanda farklı kişilerle aynı alanda sosyalleşmek için en gözde yerlerdir. Yaz ve kış gözetmeksizin tercih edildiği gibi, her yaştan ve cinsiyetten insanların vücut enerjilerini toparlamaları için en güzel alandır.

Hamamın Sağlığa Olan Başlıca Faydaları

Doğal buhar ve sıcak havanın etkisiyle, vücudumuzdaki gözenekleri kaplayan tüm kirleri yumuşatarak, kese yardımı ile tüm gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede cildimiz ölü deriden arındırılır ve cildimizin oksijen alımı kolaylaşır.

Kas kramplarına ve kas ağrılarına, hamam ortamı tartışmamız en iyi gelen yöntemdir. Kan dolaşımını ve Metabolizmayı hızlandırarak dengeler, Vücudumuza buharlı ve sıcak ortamda oksijen girmesinden dolayı, aynı zamanda vücudumuz toksin atar. Hamamlar yağ yakımı için en iyi ortamdır. Isı ve buhardan dolayı vücut ter atarak bu sayede kilo vermek içinde önemli bir konumdadır.

Alerjik astım hastası olanlarda oluşan sinüslerin tıkanması, buharlı ve sıcak ortam olan hamamlarda rahatlıkla açılmaktadır. Bu sebeple alerjik hastalığı olanların, düzenle hamama gitmesi veya konakladığı yere özel hamam yaptırması çok faydalı olacaktır.

Zevkinize Uygun Hamam İmalatı Nasıl Yapılmalı?

Kendine özel hamam yaptırmak birçok insanımızın hayallerinden bir tanesidir, oysa ki günümüzde villalara ve normal evlere kolaylıkla yapılmaktadır. Türk hamamı imalatı yapan ISITMAX 20 yıllık derin tecrübe ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Son yıllarda en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alan Osmanlı Hamamı, firmamız tarafından konusunda uzman personeller tarafından tasarlanmaktadır. Yapılması düşünülen alan için keşif yapan uzmanlarımız bazı kriterleri dikkate alarak, bu doğrultuda ön çalışma yaparak müşterilerine aktarmaktalar. Zevkinize uygun ve tamamı ile konforlu bir şekilde tasarım gerçekleştirmek için, keşif yaparken öncelikle, yapılması planlanan alan incelenmektedir. İnceleme sırasında gerek evler için gerekse otel ve hamam işletmesi için, müşterileri ile karşılıklı fikir alışverişi yaparak proje hazırlık aşamasına girmektedir. Müşterilerinin tüm beklentilerine cevap verebilen firmamız, tamamen müşterilerinin hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için çalışmaktadır. Gerek mermer seçiminde gerekse su tesisat ve yerden ısıtma sistemleri dahil tüm ayrıntıları müşterileri ile paylaşarak bu doğrultuda çalışmalarına başlar. Hamam imalatı gerçekleştirmede, vereceğiniz birtakım kararlar bu konforu yaşamanız için çok önem taşımaktadır. Seçeceğiniz mermer renkleri, göbek taşı, çeşme, ışıklandırma özellikleri ve en önemlisi kullanılacak olan malzemenin kalitesini belirlemeniz, hayalinizdeki hamama sahip olmanıza olanak sağlayacaktır.

Hamam İmalatı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Türkiye’nin birçok bölgesinde Türk hamamı imalatı yapan ISITMAX tamamen müşteri odaklı projeler tasarlamakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Hamam imalatı Ankara başta olmak üzere birçok farklı ilimizde sayısız projelere imza atmıştır. Farklı tasarım ve imalat metotlarını müşterilerine sunan firmamız, her bütçeye uygun çalışmalar yapmaktadır. Özellikle yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan otellerde birçok referansımız bulunmaktadır. Fiyat belirlemede belki de Türkiye’nin en ucuz hamam imalatı yapan firmalar arasında, ilk sırada yer almaktayız. Fiyat belirlemede öncelikle yapılan ön çalışmalar doğrultusunda, yapılacak bölgenin ölçüsüne, kullanılacak mermer ve diğer gereçlerin yoğunluğuna göre sonuçlar elde etmekteyiz. Öncelikle hamam ısıtma sistemleri bu iş için en önemli unsurlardan biri olmaktadır. Konforlu bir hamam için belirli düzeyde ısıtma olması en önemli kriterdir, bu sebeple projenin yapılacağı alana döşenecek ısı sistemi çok önemlidir. Hamam kapısı imalatı olsun, farklı özellikler olsun tüm detaylar göz önünde bulundurularak kesin fiyat çıkarılmaktadır.

Hamam İmalatı İçin Neden ISITMAX Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Hayalinizdeki hamama ulaşmak için veya kazancınızı sürdürdüğünüz işletmenin tamamı ile profesyonel bir yapıya ulaşması için ISITMAX’i seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Hamam m2 fiyatları olarak belki de bu sektörde en hesaplı firma olmaktayız. Tamamen projelendirme mantığıyla çalışan firmamız, hamam ısıtma sistemleri başta olmak üzere, tüm ekipmanlarını kendi imal etmekte ve montajını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin hayal ettiği projeyi hayata geçirerek, adeta bu alanda kalıcı eserler bırakmaktayız. İşletmelere yaptığımız mimari görünümlü ve konforlu yapılarımız sayesinde, işletmelerin müşterilerinden tam not almalarını sağlamaktayız. Halkımızın sağlığını ve yaşam kalitesini ön planda tutan firmamız, Türk hamam kültürünü gelecek nesillere bırakabilmek için kalıcı çözümler sunmaktadır. Hamam imalatı ve Sauna imalatı için bizimle iletişim kurarak, uzman müşteri danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet