Hamam Isıtma Sistemi İçin ISITMAX

Hamam İçin Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi

Hamam ısıtma sistemleri içerisinde neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ya da bir hamam tesisi kurmak istiyor fakat ısıtma konusunda ne yapacağınızı bilmeyebilirsiniz. ISITMAX ısıtıcı sistemlerisektördeki en iyi hizmeti veren yerlerden biridir. ISITMAX, hamam ısıtma sistemleri içerisinde, elektrikli ısıtma sistemlerini sizlere sunar. Elektrikli ısıtma sistemleri, hamam ısıtma konusunda oldukça pratik ve kolayca uygulanabildikleri için en çok tercih edilen ısıtma sistemleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra, elektrikli rezistans kabloları ile üretilen ısı sayesinde hamam ısıtmasının yapılması ve kurulum aşamasında çok az maliyet gerektirmesi, işletmeler için büyük bir avantajdır.

Hamam ısıtma sistemleri ile hamamın iç kısmındaki oturma yerleri, sırt yüzey kısımları, göbek taşı bölgesi, ayak basma yüzey kısımları ve iç bölgenin ısıtması kontrollü bir şekilde yapılır. İstenildiği zaman tüm bölge içindeki sıcaklığın ayarı kolayca düzenlenebilir. Sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için eğitimli ve donanımlı personelimizi sürekli kontrol ediyoruz. Sitemizdeki referanslar bölümünden önceki işlerimizi inceleyerek neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Günümüzde her tesis bölgesinde en az bir hamam bulunuyor. Özellikle büyük oteller ve otel işine giren kişiler, otelin iç kısımlarında hamam ve sauna bulundurmaya özen gösteriyor. Neden mi? Çünkü hamam, Türk insanının geçmişte bugüne taşıdığı önemli kültürel özelliklerdendir. Bu yüzden Türk olup, hamam tesislerini sevmeyen insan sayısı oldukça azdır, hatta hiç yoktur. Hamamları bu kadar sevmemiz ve benimsememiz nedeniyle, Türk hamamları tesisler için büyük öneme sahiptir.

Bugün hamam ısıtma konusunda yeni geliştirilen bir sistem vardır ve bu sistemde herhangi bir kazan dairesine ihtiyaç yoktur. Kazan dairesinin olmaması, hamamdaki ısı oranını azaltma ya da yükseltme konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca tesis sahipleri için daha az maliyetlidir. Fakat bu noktada dikkatli olunması gerekir. Çünkü hamam ısıtma konusunda çok sayıda firma vardır ve hepsi farklı teklifler yapar. Firmaların güvenilirliği araştırılırken sadece verdikleri fiyatların düşüklüğüne bakmak yanlış bir davranıştır. Her firma detaylıca araştırılmalı, yaptıkları işler ve referansları kontrol edilmelidir. Uzun yıllar kullanılacak olan ısıtma sistemleri içinde size en uygun fiyata en sağlam hizmeti verecek firmayı seçmelisiniz.

ISITMAX ısıtıcı sistemleri olarak, sizlere hamam ısıtma konusunda en iyi tercihin elektrikli yerden ısıtma sistemleri olduğunu hatırlatırız. Isıtma sistemleri konusunda en iyi hizmete ekonomik fiyatlarla ulaşmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilir ya da internet sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hamam ısıtma konusunda aklınıza takılan her türlü soruda, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hamam ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Hamam Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız