Hamam sauna tesisleri içerisinde ısıtma sistemleri

Günümüzdeki hamam tesisleri eskiye oranla çok daha modern ve gelişmiş bir haldedir. Türk insanının vazgeçilmezleri arasında bulunan hamamların, Türk tarihi için de ayrı bir önemi vardır. Hamam hizmeti veren tesislerde, sıcaklığın istenilen ayarda olması son derece önemlidir. Bu yüzden hamam ısıtma sistemleri kullanılarak hamamların sıcak ve ferah olması sağlanabilir. Hamam ısıtma sistemleri yaygınlaşmadan önce hamamların ısıtmaları, kazan daireleri ile yapılıyordu. Yalnız bu sistem oldukça maliyetli ve kullanımı zor bir yöntemdi.

Hamam ısıtma konusunda ISITMAX ısıtıcı sistemleri olarak sunduğumuz elektrikli hamam ısıtma sistemlerinin pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan en önemlisi, sıcaklık ayarının kolay bir şekilde yapılabiliyor olmasıdır. İstenildiği zaman sıcaklık yükseltilebilir ya da indirilebilir. Sistemdeki akıllı termostatlar sayesinde, hamam ve sauna tesislerinin içindeki ortam anında istenilen sıcaklığa ulaştırılabilir. Bu sayede hamam ve saunalar artık çok daha teknolojik ve çok daha modern bir şekilde ısıtılabilir.

Hamam ve sauna ısıtma sistemleri nerelerde kullanılabilir?

Hamam ısıtma sistemleri Türk hamamları içinde, sauna tesislerinde, masaj salonlarının iç kısımlarında, zaman zaman villa tipi geniş iç hacme sahip evlerde ya da ev banyolarının bir bölümünde kullanılabilir. Bunun yanı sıra, büyük firmalar ve büyük oteller içindeki hamam ve sauna tesislerinde de elektrikli hamam ısıtma sistemleri kullanılabilir. Hamamların ve saunaların ısıtılması için kullanılan bir diğer ısıtma türü de sıcak su borularıdır. Fakat ISITMAX ısıtıcı sistemleri olarak sizlere elektrikli ısıtma sistemlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bunun sebebi, elektrikli ısıtma sistemlerinde tek bir termostat kullanılarak gerekli ısı ayarının kolayca yapılabilmesi, istenildiği zaman sıcaklığın azaltılıp artırılabilmesi ve ideal bir sıcaklığın saniyeler içinde oluşturulabilmesidir. Bu nedenle elektrikli hamam ısıtma sistemlerine sahip olmayı düşünmeniz halinde, en iyi projeyi sunacak firmaya ulaşmanız gerekir. Bu noktada ISITMAX ısıtıcı sistemleri olarak, sektördeki en büyük firma olmanın gururunu yaşıyoruz ve sizleri birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Hamam ısıtma sistemleri hakkında sizlere gerekli tüm detayları vererek, hamam ya da sauna tesislerinizi geziyor ve ihtiyaç duyduğunuz projeyi en kısa sürede ortaya çıkarıyoruz. Bu konuda sizlerle birlikte çalışarak, eksik gördüğünüz ya da düzeltilmesini istediğiniz kısımların bilgilerini sizlerden alıyor ve vakit kaybetmeden projemizi gerçekleştirmeye başlıyoruz. Fiyat konusunda, projenin şekline göre birlikte karar veriyor ve sizin için en verimli sistemi hazırlıyoruz. Sizler de hamam ve sauna tesislerinizi ısıtmak için ISITMAX ısıtıcı sistemleri firmamız ile iletişime geçebilir; ürün, hizmet ve referans bilgilerimiz için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ISITMAX ısıtıcı sistemleri ile hamam ve sauna tesisleriniz çok daha modern ve konforlu bir yapıya kavuşur.

Hamam ve sauna tesisleri içindeki ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Otel Tipi Yerden Hamam Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız