Havuz İmalatı

Yaşamımızda bazı isteklerimiz her ne kadar konfor amaçlı olsa da bazı isteklerimiz, konfordan ziyade adeta yaşamımız için önemli bir gereksinim olmaktadır. Son yıllarda özellikle villa ve büyük konaklama yerlerinde havuzlar, kişinin sağlıklı yaşamı içinde önemli bir parça haline gelmektedir. Gelişen turizm sektörü içinde, ziyaretçiler öncelikle havuzu olan konaklama merkezlerini tercih etmekteler.

Havuz İmalatı Nasıl Yapılır?

Başta spor olmak üzere, özellikle yaşam kalitesi bakımından havuz oldukça önemli bir yaşam alanıdır. Günümüzde apartman sitelerinde, villalarda, tatil köyleri ve konaklama merkezlerinde oldukça önem taşımaktadır. Bireysel olduğu gibi otel ve konaklama merkezleri kalite bir yüzme havuzu imalatı yapan firma ile anlaşarak, düşündükleri projeyi hayata geçirmekteler. Bu girişim için öncelikle yapılması gereken bazı ince ayrıntılar bulunmaktadır. Öncelik olarak havuz projesi geçici değil, yapılacağı alanda sürekli olarak taşınmaz bir yapıdır. Bu sebeple havuzun yapılacağı alanın, yer olarak belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Toplu konutların arasında bulunan, yani ortak kullanımlı olarak yapılan bir proje daha ilk başta ince hesaplar yapılarak, belirlenen alan için projelendirme yapılmaktadır. Havuz yapımı için düşünülen alanın ölçüsü de planlanan havuza uygun olmalıdır.

Havuz Yapımı İçin Önemli İpuçları

Hayalini kurduğunuz için evinize yaptırmayı düşünüyorsanız veya işletmenizde müşterileriniz için planlıyorsanız, bazı ayrıntıları bilmeniz gereklidir. Ayrıntılar arasında havuz yapan firmalar arasında bu işi gerçekten yapabilecek, kurumsal firmayı seçmeniz çok önemlidir. Şunu göz önünde bulundurmanız gerekir ki seçeceğiniz firma, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size birçok konuda yol gösterici olacaktır. Bu alanda uzun yıllardır ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet veren ISITMAX küçük ve büyük ölçekli her çeşit havuzun yapımında yanınızda olacaktır. Müşterilerinin istek ve beklentilerine büyük önem vererek, tamamen yaratıcı fikirlerle çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılması planlanan proje için öncelikle havuz inşaatı evresinden tutun, finiş olacak şekle gelene kadar birinci sınıf malzeme ve ustalığı kullanarak, en iyi projeyi ortaya çıkarmaktadır. Havuz imalatı sırasında öncelikle projenin kaç metre kare olacağı, kullanılacak malzemeler, su tesisatının tasarlanması, ışıklandırma olacaksa belirlenmesi ve en önemlisi kullanılacak mozaik ve izolasyonun iyi planlanması ile start verilmektedir.

Havuz Yapım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm sektörlerde olduğu gibi bu hizmet alanında da fiyatlandırma verilecek hizmete göre değişmektedir. Havuz yapım fiyatları belirlemede birçok farklı faktörler bulunmaktadır. ISITMAX her ölçüde ve her kesime uygun havuz imalatı yapan, ülkemizin lider firmalarından biridir. Öncelikle fiyat belirlemede tüketici odaklı yaklaşım sergileyerek, fiyat politikasını bu çizgide belirlemektedir. Genel olarak ele aldığımızda havuzun yapılması planlanan yerleşim bölgesinin mesafesi bu iş için önemli etkendir. Bu doğrultuda hangi şehirde? Hangi ilçede? ve en önemlisi işletmeler için mi, bireysel kullanım için mi bu dikkate alınmaktadır. Kullanılacak olan malzeme, gerek su ve elektrik tesisatı gerekse mozaik, mermer, cam mozaik ve demir-çelik aksamı tüm bunlar göz önünde bulundurulmaktadır. Eğer düşünülen proje termal havuz yapımı ise, özellikle havuz ısıtma sistemleri ve tüm ayrıntılar incelikle hesaplanmaktadır. Havuz imalatı bilindiği üzere uzun yıllar kusursuz bir şekilde, hizmet vermesi gereken bir yaşam alanıdır. Bu nedenle başlangıcından bitimine kadar tüm ince ayrıntılar, hesaplanarak yapımı başlamaktadır. Firmamız sorunsuz şekilde ve ileri dönemlerde asla sorun yaratmayacak şekilde, havuz tasarımları yaparak kalıcı hizmetler sunmaktadır. Öncelikle yapım aşamasında havuz filtrasyon sisteminin ve sirkülasyon pompalarının iyi bir şekilde planlayarak yerleştirilmektedir. Özverili çalışma sayesinde, asla su devir-dayım anında problem yaşanmaz ve havuzda sürekli olarak su hareketliliği yaşanmaktadır. Havuz filtrasyon sistemi havuzun sürekli temiz kalmasını sağladığı gibi, kirliliği engeller ve suyun devamlı olarak berrak olmasını sağlamaktadır. Havuz sistemleri arasında en kaliteli ürünler kullanılarak ve bu ürünlerin dayanıklılık ömrünün uzun olmasından dolayı, uzun yıllar ne kadar kullanılırsa kullanılsın havuzunuz hep aynı doğallıkta kalacaktır.

En Güzel Yüzme Havuzu Modelleri

Sürekli gelişen yapı ve imalat yeniliklerinden dolayı, her geçen gün farklı konseptler karşımıza çıkmaktadır. Bu yapı konseptleri arasında yüzme havuzu modelleri her kesimden insanlarımız için adeta ilgi gören kategoridir. Ülkemizde kentsel dönüşümden dolayı eski yapılar yerine, konforlu ve yaşamı kolaylaştıran siteler yapılmaktadır. Bu sitelerde yaşayan insanlar aldıkları ortak kararlarla havuz yaptırmayı planlamaktalar. Veya binaları yapan firmanın, daha ilk aşamada hizmet olarak, ortak kullanım havuz yapımı gerçekleşmektedir. Havuz kullanımı sadece gündelik yaşamda bir konfor olarak değil, bilindiği üzere düzenli olarak havuzlarda yüzme insanlar sağlık açısından daha sağlıklı olmaktalar. Bu sebeple ister toplu yaşam alanlarında, ister villalarda isterse tatil köyünde olun kesinlikle bütçenize uygun bir havuz yaptırmalısınız. Havuz yapımı için 1995 yılından kesintisiz günümüze kadar hizmet veren ISITMAX, özellikle kendi tasarladığı yüzme havuzu tasarımları ile hizmetinizdedir. Son teknoloji ve dijital yenilikleri takip eden firmamız, havuz yaptırmayı düşünen tüm bireylere, tamamen mühendislik alanında profesyonel hizmet vermektedir. Müşterilerinin hayallerinin gerçeğe dönüşebilmesi için, uzman kadro ve birinci sınıf malzemelerle projeleri hayata geçirmektedir. Firmamız müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için, müşteriye özel havuz modelleri ve sauna imalati yapabilmektedir. Firmamıza ulaşarak bu alanda profesyonelleşmiş teknik ekibimizden bilgi alabilir, her türlü sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız