Kapalı Teras Isıtma Malzemeleri

Kapalı Teras Isıtma Malzemeleri

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Elektrikli ısıtma sistemleri uzun yıllardır kullanılan ısıtma yöntemlerindendir. Yerden ısıtmanın tercih edilmesinin en büyük sebebi yürürken verdiği sıcaklık hissidir. Ortam ısısı ne kadar iyi olursa olsun, soğuk yerlere basmak her insanın üşümesine sebep olur, bu da son derece sağlıksız bir durum oluşturur.

Elektrikli ısıtma sistemleri evlerin tüm bölümlerinde farklı farklı teknikler kullanılarak yerleştirilebilen sistemlerdir. Banyo, odalar, kapalı teraslar, kış bahçesi, çatı ve daha birçok bölümde elektrikli ısıtma sistemlerinden yararlanılabilmektedir. Kapalı terasların ısıtması evin iç odaları ve banyo gibi bölümlerin ısınmasından daha zor olmaktadır. Çünkü beton gibi ısı geçirimi az olan duvar malzemeleri yerine daha ince malzemelerle tavanı kapatılmış bir bölümdür kapalı teraslar. Bu nedenle her ısıtma yöntemi bu bölümlerde kullanılamaz. Elektrikli ısıtma sistemleri kapalı teraslar için en ideal ısıtma yöntemlerinden biridir.

Kapalı Teras Yerden Isıtma Sistemlerinde Kullanılan Malzemeler

Kapalı terasların elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesinde kablolu sistem kullanılır. Kablolu ısıtma sistemi zemine yerleştirilirken çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler ısıtma kabloları, kablo birleşimleri, kablo sabitleme elemanları, zemin sensörleri, termostatlar ve diğer malzemeler olarak sıralanabilir. Isıtma sistemi kurulumunu yapan firma, size tüm bu malzemeleri kendisi sağlayacaktır.

Kapalı Teras Yerden Isıtma Sistemi Kurulum Maliyeti

Kapalı teraslarda elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin maliyetleri firmadan firmaya değişmektedir. Fiyatı belirleyen birinci unsur yukarıda saydığımız elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemelerin kaliteleridir. Birinci kalite malzemeler kullanılarak döşenen yerden ısıtma sistemleri başlangıçta küçük bir fiyat farkı yaratsa da size uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi sağlayacağından aslında maliyet olarak çok daha uyguna gelecektir. Çünkü bu sistemlerde bazen malzeme kalitesizliğinden kaynaklanan bazı ufak tefek sorunlar tüm sistemi etkileyebilmektedir.

Uzman bir elektrikli yerden ısıtma döşeme ekibi tarafından döşenen kapalı teras elektrikli yerden ısıtma sistemleri, size aradığınız konforu sağlayacaktır. Bu konuda Isıtmax ekibi hem en iyi kalite hem de uygun fiyat avantajını bir arada sunmaktadır. Siz de evinizin terasına yerden ısıtma sistemi kurarak kış aylarında da teras keyfi yapabilmek ve harika bir atmosfer yaratmak istiyorsanız Isıtmax ile iletişime geçmenin tam zamanıdır.

Kapalı teras ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dili Değiştir
    Sepet