Kendinden Reguleli Kar Buz Önleme Kablosu H-MaxPro

Kendinden Reguleli Kar Buz Önleme Kablosu H-MaxPro

 162,00 198,00 +kdv

10C sıcaklıkta 10Watt/mt, 20Watt/mt, 30Watt/mt ısı güçlerine sahip HMax serisi kablolar ortam sıcaklığına göre kendi ısısını düzenleyebilmesi için tasarlanmıştır. Projenize uygun kablo tipi ve uygulama detayları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • HMax10 Datasheet
 • HMax20 Datasheet
 • HMax30 Datasheet
 • HMax Serisi Kullanım Klavuzu
Stok kodu: 8683498834740 Kategoriler: Etiketler: ,

Konutlar, ticari yapılar yada endüstriyel kuruluşlarda kar buz eritme amaçlı ısıtma uygulamaları çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Isıtmax tarafından %100 yerli sermaye ile üretilen self regulating kendinden reguleli heat trace kabloları kendi sıcaklığını kendi belirleme özelliği ile öne çıkmaktadır.

Dış ortam kar buz önleme amaçlı ısıtma uygulamaları 5 çeşit ürün ile yapılmaktadır.

 1. RoofMat : TmaxPro Isıtma kablolarının metal taşıyıcı file üzerine belirli aralıklarla montajlanması ve uygulamaya hazır hale getirilmesidir. Şilte şeklinde çatı kenarı yada oluk içine yerleştirilen ısıtıcı kablolar kontrol ünitesi ile kontrol edilirler. Ekonomik oluşu, yüksek ısı güçlerine çıkabilmesi ve geniş alanlarda kullanılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Sadece Isıtmax tarafından sunulan metal şilte sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım garanti altına alınmaktadır.
 2. ProMat : Dış ortamda rampa, yol, kaldırım, bina girişi vb alanlarda kar ve buzlanmaya bağlı can / mal güvenliğini sağlamak için ısıtma yapılması gerekmektedir. TMaxPro ve T2MaxPro ısıtma kablolarımızın taşıyıcı file üzerine fabrikasyon olarak belirli aralıklar ile döşenmesinden oluşur. Sistem sıcaklık ve nem sensörü ile kontrol edilir. Kontrol panosu ve tüm bileşenler Isıtmax eksiksiz ürün gamı ile mükemmel uyum içinde çalışırlar.
 3. TMaxPro : Tek iletkenli, çift noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız, en zorlu ısıtma koşullarında etkili ısıtma yapmak için geliştirilmiştir. UV dayanımı ile çatı ısıtma uygulamalarında, zırh seçenekleri ile rampa ve yol ısıtmalarında en çok tercih edilen ısıtma kablolarımızdır. Özellikle hasır donatıya montaj yapılacak projelerde tercih sebebidir.
 4. T2MaxPro : Çift iletkenli, tek noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız; montaj kolaylığı ve esnek yapısı ile son kullanıcıya hitap eden montaja hazır ısıtma çözümlerimizde kullandığımız ısıtma kablosudur. Tek noktadan besleme kolaylığı sağladığı için müşterilerimiz kendi ısıtma planlarını oluşturabilir yada Isıtmax’ın önceden hazırladığı montaja hazır ısıtma setlerinden tercih edebilirler.
 5. H-MaxPro : Bu ürünü incelemektesiniz. Ülkemizde sadece Isıtmax tarafından üretilen self regulating kesilebilir ısıtma kablolarıdır. Kablomuzun matris yapısı ve yarı iletken polimer tasarımı sayesinde sıcaklık değişkendir. Soğuk alanlar daha çok ısınır, sıcak alanlar ise daha az ısınır. Bu yenilikçi teknoloji ile özellikle yağmur iniş borularında, boru ısıtma uygulamalarında, soğuk hava deposu sektöründe, çatı ısıtma uygulamalarında benzersiz çözümler sunar. Kontrol panosu ve sıcaklık regulatörüne ihtiyaç duymayan H-MaxPro ısıtma kablolarımız mikro düzeyde kar buz önleme ihtiyaçlarınız için en doğru tercihtir. Geniş alanlarda kullanımı ise kurulum maliyetleri nedeniyle tercih edilmeyebilir.

Not : Bu sayfa malzeme satışı yapan, proje bazlı alım yapan yada toptan satın alma yapacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Montaja hazır yerden ısıtma setleri için https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/  yada  https://www.isitmax.com/kar-eritme-cati-oluk-isitma/ sayfamıza bakabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Ailesi ISITMAX / SNOWMAX SERİSİ

Ürün Adı  Isıtmax H-MaxPro

Ürün Tanımı Isıtmax Kar Buz Önleme Amaçlı Isıtma Kablosu

Isıtma Teknolojisi Self Regulating Kendi Isısını Düzenleyebilen Heat Trace Isıtma Kablosu

EAN KODU : 8683498830001

NACE KODU : 4321

Kablo Uzunluğu [m] Belirli boylarda kesilmiş ve fabrikasyon sonlandırılmış

H-MaxPro Gücü : +10C’de [W/m] 10Watt/m, 20Watt/m, 30Watt/m

Şebeke [V] AC 230 V – 380 V

Kablo Tipi Tek noktadan beslemeli, kesilebilir, self regulating ( H-MaxPro )

Kablo Yalıtımı 100% Alüminyum folyo kaplama ve bakır örgü

İletken İzolasyonu XLPE

Dış Kılıf TPU

IP Class IPX7

Sertifika CE, EAC, SEMKO

UV Koruma EVET

Garanti [Yıl] 10

Soğuk Uç Evet

Soğuk Uç Uzunluk [m] Standart 300cm

Soğuk Uç Sayısı 1 ( H-MaxPro )

Soğuk Uç Çap [mm²] 1.5 mm²

Bükülme Çapı [mm] [Min] 42 mm

Kablo Çapı [mm] 6.9 mm

Sevk şekli Karton Ambalaj

Sahada Kesilebilir Hayır

Deformasyon Sınırı [N] 1500 N

Uygulama Sıcaklığı [°C] [Min] -5 °C

Enerjisiz Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 90 °C

Enerjili Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 60 °C

 

Dili Değiştir
  Sepet