Konut Tipi Çatı Isıtma Şiltesi

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %30 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 199
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Çatı kenarlarında kullanılmak üzere 50cm yada 100cm eninde önceden hazırlanmış ısıtma şilteleridir. Kar buz algılama sensörü ve kontrol panosu fiyata dahil değildir. Ayrıca alınması gerekmektedir. Lütfen her çatı kenarı için ayrı ayrı sipariş veriniz.  

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Konut Tipi Çatı Isıtma Şiltesi

İç ve dış mekân ısıtma konusunda uzman olan ISITMAX, yoğun yağış alan bölgelerdeki konutların çatılarını da ısıtarak, çatının çökmesi gibi yağış nedeniyle yaşanabilecek sorunların önüne geçiyor. ISITMAX Konut Tipi Çatı Isıtma Şiltelerini tercih ederek yaşanacak aksilikleri engelleyeceğiniz gibi konut ısısının korunmasına katkıda bulunacak ve ısıtma tüketiminizi azaltacaksınız!


En zorlu hava koşullarına uygun olarak üretilmiş ISITMAX Konut Tipi Çatı Isıtma Şiltelerini her tür çatıda güvenle kullanılabilirsiniz. Termostatı sayesinde otomatik olarak çalışan sistem, çatıda kar birikmesini ve buz sarkıtlarının oluşmasını engellemesinin haricinde, sert hava koşulları nedeniyle meydana gelecek zararların da önüne geçmesi sebebiyle çatı için yıllık harcayacağınız bakım masraflarını en aza indirger.

Çatınızın genişliği doğrultusunda, 50 cm’lik ya da 100 cm’lik ISITMAX Konut Tipi Çatı Isıtma Şiltelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çatılarda kar ve buz önleme amaçlı ısıtma, temelde 3 farklı uygulamayı kapsar: Çatı kenarlarında 50 cm’lik ya da 100 cm’lik metal hasır şiltelerin üzerine montajlanmış ısıtma kabloları; çatı oluklarında, oluk içerisine döşenecek şekilde 30cm’lik metal hasır şiltelerin üzerine montajlanmış ısıtma kabloları ve özellikle eriyen kar ve buzların tahliyesinde sorun yaşamamak adına yağmur iniş borularının içeriden ısıtıcı kabloları döşenmesi. Sistem, bu 3 farklı çalışma sayesinde, don kaynaklı zararlardan, sarkıtların oluşturduğu tehlikelerden ve tahliye borularındaki tıkanıklardan kaynaklanacak maddi zararlardan sizi korur.


Ürün Hakkında


ISITMAX Konut Tipi Çatı Isıtma Şilteleri, diğer ISITMAX ürünleri gibi üstün Alman Polimer Teknolojisiyle üretilmiş olup %100 toprak koruma, %100 EMI, Zırhlı, UV, FR, AntiAging ve Max +65C özellikleriyle donatılan ürünler, 10 yıl süresince SafeMax Garantisi altındadır.


Ürün Montajı


ISITMAX, hazırlamış olduğu kurulum kılavuzu ile teknik belgelerde çatı ısıtma sistemlerinin montaj aşamalarını açık bir dille belirtiyor olsa da dik ve eğimli çatılarda çalışmanın yaratacağı olası aksaklıkların önüne geçebilmek adına, kurulumun işin ehli bir elektrikçi tarafından yapılmasını tavsiye etmektedir. ISITMAX ayrıca, anlaştığınız kuruma süpervizörlük hizmeti de vermektedir. 

 

Uyarılar


ISITMAX Konut Tipi Çatı Isıtma Şilteleri, sistemin tamamlayıcı unsuru olan termostat, kontrol ünitesi, kar-buz sensörü ve montaj elemanlarıyla birlikte çalışmaktadır. Gerekli tüm kar buz algılama sensörleri, kontrol panosu ve gerekli dökümanlar ürün ile birlikte gönderilmektedir.