Konut ve Villa Tipi Hamam ısıtma

Konut ve Villa tipi hamamlarda döşeme yada beton altından ısıtıcı şilte ve kablolarla ısıtma işlemi gerçekleştirilerek dijital termostatlar ile kontrol edilmesinden oluşan bir sistemdir. Sırt dayama bölgesi, hamam zemini, göbek taşı ve istenilen diğer alanlarda ısıtma gerçekleştirilir. 

Yenileme projelerinde yada inşaat aşamasında uygulanan hamam ısıtma sistemi alternatif sistemlere nazaran kot farkı yaratmaması, bağımsız olarak çalışabilmesi, termostatlar ile kontrol edilebilmesi ve farklı zeminlerde farklı sıcaklıklar ile ısıtılarak oldukça ekonomik tüketim değerleri sunması açısından hamam ısıtma maliyeti oldukça ekonomiktir. 

Yaşam alanlarınızda hamam olarak tasarladığınız alanlar var ise yada büyük banyolarda ısınma sorunları yaşıyorsanız ISITMAX hamam ısıtma sistemleri ile konforlu, ekonomik ve katma değerli bir projeye adım atabilirsiniz. 

Hamam ısıtma ürünlerimizden seçim yaparken düz ve geniş alanlar ile özellikle dikey alanlarda ısıtma şiltelerimizi tercih edebilirsiniz. Göbek taşı yada girintili çıkıntılı alanlarınız var ise ısıtıcı kabloların zemine montaj aparatları ile sabitlenmesi kurulum açısından size kolaylık sağlayacaktır. 

Dijital Termostatlar ile kullanım alışkanlıklarınıza göre otomatik çalışıp kapanmasını ayarlayabileceğiniz hamam ısıtma üniteniz ISITMAX 15 yıl garantisi ve montaja hazır kutusu ile gönderilmektedir. 

Saygılarımızla 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.