Villa Hamamı Yerden Isıtma Sistemi

Villa Hamamı Yerden Isıtma Sistemi

 1.250,00 +kdv

12m2 Isıtma alanına kadar bireysel kullanım hamamlar için en etkili ısıtma sistemi

 • Hamam ısıtma Broşürü
 • T2Max / EasyMat Datasheet
 • Hamam Isıtma Kurulum Klavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Hamam Isıtma Referanslarımız
 • Stoklu / Montaja Hazır
 • 9 Taksit / Ücretsiz Kargo
 • 30 Gün İade Garantisi
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
 • En İyi Fiyat Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Hamam Alanı *

  Hamam ısıtma alanınızı hesaplayınız. Alanı küsüratsız ve rakam olarak fiyat hesaplama alanına rakam olarak giriniz. Sistem, birim fiyat olarak 1m2 fiyatını girmiştir, bu nedenle hesabınızdan 1 eksik giriniz. Oturma alanı, göbek taşı, su menfezi vb alanlar keşif yada proje çizimlerinize göre hesaplanarak montaja hazır olarak üretilecektir.

 • Sırt Alanı Toplam Uzunluk *

  Isıtma şiltesi ( EasyMat ) eni standart olarak 100cm'dir. Birden fazla oturma alanınızı hesaba katarak toplam uzunluğu rakam ( örnek: 10 metre için 10 giriniz ) olarak giriniz. Çizime göre montaja hazır olarak siparişiniz üretilecektir.

 • Sıcaklık Kontrol *

  Lütfen seçim yapınız.

 • Teknik ısı yalıtım keçesi 7mm *  261,00

  İhtiyaç duyulan metrajda izomax yalıtım keçesi siparişinize ekleyebilirsiniz. M2 cinsinden rakam olarak giriniz. Örn. 20m2 için "20" rakamı giriniz.

 • Çizim veya proje çıktısı paylaşınız *

  Isıtma planınızı gösteren basit bir çizim yada mevcut hazırlanmış proje görselini paylaşabilirsiniz. Max. dosya boyutu: 5 MBizin verilen dosya türleri: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Montaj *

  Ürün ve seçimleriniz montaja hazır gönderilmektedir. Elektrikçi yardımı ile kurulum yapabilirsiniz. Montaj dahil seçeneği seçerseniz İSTANBUL içi anahtar teslim kurulum hizmeti vermekteyiz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Hamam ısıtma sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/hamam-isitma/ adresimize bakabilirsiniz. Bu sayfada hamam ısıtma siparişi verebilirsiniz.

Villa hamamları yada geniş banyoların hamama dönüştürülmesi projelerinde en etkili ve sorunsuz ısıtma sistemi elektrikli mermer altı ısıtma olarak öne çıkmaktadır. Hamamlarda etkili ısıtma yapabilmek için ısıtma alanlarına doğru karar vermek önem arzetmektedir. Ayak bastığımız zemin, oturma alanı, göbek taşı ve sırt dayama alanı mutlaka ısıtılmalıdır. Bu noktada aşağıdaki şekle bakarak lütfen ölçülerinizi çıkarınız. Elde ettiğiniz toplam ısıtma alanına en yakın seçeneği yukarıdaki kutucuktan seçiniz.

Termostat Seçimi : Villa hamamı ısıtma sisteminizi termostat ve sensör ile kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu noktada 5 farklı termostat seçimi öne çıkmaktadır.

 1. Dijital : Dokunmatik ekranlı dijital sıva üstü termostat ( 10m2’ye kadar yeterlidir )
 2. Dijital / Wifi : Dokunmatik ekranlı dijital sıva üstü termostat ( 10m2’ye kadar yeterlidir. Wifi ile uzaktan kontrol imkanı sağlar )
 3. Kontrol Paneli : 10m2 üzeri ısıtma alanı için kullanılması gerekmektedir. Sıva altıdır. Ray tipi dijital termostat ve sensör ile birlikte gelir.
 4. Kontrol Paneli / Dijital Termostat : 10m2 üzeri ısıtma alanı olan ve ayrıca sıva üstü dijital termostat ile ısıtma sistemini kontrol etmek isteyen müşterilerimiz için doğru tercihtir.
 5. İki veya daha fazla termostat : 10 m2 ve üzeri ısıtma alanı için birden fazla termostat kullanabilirsiniz. Elektrik yükünü termostatlara dağıtabilir, ısıtma sisteminizi bölgelere ayırarak ayrı ayrı kontrol etmek isteyen müşterilerimiz için doğru tercihtir. Bu tercihte güç kontrol paneli üzerinden değil, 2 veya daha fazla termostat üzerinden verilmektedir. Bu noktada her termostat için ayrı besleme hattı çekilmelidir. Göbek taşı ve ısıtma alanını ayrı ayrı kontrol etmek için seçilebilir. 1 termostatın 16A kapasitesi vardır. Termostatın yıllar içinde bozulmaması için 12A üstüne çıkılması önerilmez. Bu nedenle 10m2 ısıtma alanı için ( ort. 2800Watt ) 1 termostat kullanabilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Otel yada ticari hamamlar için en etkili ve sorunsuz ısıtma sistemi elektrikli mermer altı ısıtma olarak öne çıkmaktadır. Hamamlarda etkili ısıtma yapabilmek için ısıtma alanlarına doğru karar vermek önem arzetmektedir. Ayak bastığımız zemin, oturma alanı, göbek taşı ve sırt dayama alanı mutlaka ısıtılmalıdır. Bu noktada aşağıdaki şekle bakarak lütfen ölçülerinizi çıkarınız. Elde ettiğiniz toplam ısıtma alanına en yakın seçeneği yukarıdaki kutucuktan seçiniz.

Isıtma Alanı İle İlgili Notlar:

 • Hesapladığınız ısıtma alanı 10m2’nin üzerinde ise lütfen https://www.isitmax.com/otel-hamami-yerden-isitma-siltesi/ ürünümüzden sipariş veriniz.
 • Sırt bölümü, oturma alanından 10cm yukarıdan başlayacak şekilde 100cm yüksekliğinde yada 50cm yüksekliğinde seçilebilir.
 • Zeminde süzgeç yada dere yokmuş gibi ölçü alabilirsiniz. Montaj esnasında kablolar birbirine yakınlaştırılarak gerekli boşluk yaratılacaktır. Ayrıntılar kurulum klavuzunda detaylı olarak anlatılmaktadır.
 • Oturma alanına denk gelen duvarlarda ki sırt bölümlerinde ısıtma yapabilirsiniz. Boşta kalan duvarlarda yada oturma alanının bitiminde devam eden kısımlarda ısıtma yapmayabilirsiniz.
 • Göbek Taşı kullanılıyorsa eğer sadece üst kısmını hesaba katınız. Göbek taşını diğer alanlardan daha sıcak yapmanın 2 yöntemi vardır. Ayrı bir termostat ile göbek taşını bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sayede özellikle ticari hamamlarda yaz ve bahar aylarında sadece göbek taşı ısıtılarak kese köpük uygulamaları devam edebilir. Diğer yöntem ise göbek taşında kullanılan ısıtma kablosu miktarını arttırmak ( daha sık kablo döşemek ) ve bu sayede sıcaklığı daha yoğun hissetmektir. Sipariş verirken lütfen ilgili seçenekleri isteğinize göre belirtiniz.

Isı İzolasyonu Seçimi : İzolasyon yerden ısıtma sisteminizin önemli bir parçasıdır. Yapı marketlerde bir çok izolasyon seçeneği bulunmaktadır. Üst düzey teknik izolasyon değerleri ile Isıtmax’tan alabileceğiniz gibi farklı ürünleride piyasadan bulabilirsiniz.

İzomax Undertile Teknik şilte sektör lideri yalıtım değerleri ile seramik yada mermer altında etkili izolasyon yapmak için geliştirilmiştir. Aynı yerden ısıtma ürününüz gibi mermer yada seramik döşemeniz değişmediği sürece formunu ve özelliklerini korumaya devam eder. Ultra ince ( 6mm ) yapısı ile kot sorunu olan projelerde döşemeyi çok yükseltmez. Ort. olarak 3cm’lik izolasyon ürünleri ile aynı yalıtım değerlerine sahiptir. Sipariş vermek için Teknik Isı İzolasyonu Malzemeleri  adresinden yada ürün oluştur seçeneğinden satın alabilirsiniz.

GARANTİ

Hamam yerden ısıtma ürünümüz için 2 adet garanti sunmaktayız.

 1. 20 Yıl Çalışma Garantisi: Banyo ve hamam oturma alanı ısıtma kablolarımız ( Tmax, T2max ) tasarım olarak beton altında havasız ve haraketsiz ortamda en az 50 yıl çalışması için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Bu nedenle montaj sonrası mermer döşemeniz değişene kadar vazifesini yapmaya devam edecektir. İmalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz
 2. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Isıtma kabloları montaj esnasında yeri değiştirilebilir ve ölçünüzde ufak sapmalar olsada döşemeye devam edebilirsiniz.

Not : 1995 yılından beri ısıtma kablosu imalatı ve montajı yapan Isıtmax; döşemesi oldukça kolay ve sorunsuz bir set olarak ürünlerini sunmaktadır. Kendiniz yada bir elektrikçi yardımı ile sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve açıklamalar ürün kutusunda gönderilmektedir. Satış öncesi yada sonrası kesintisiz destek alabileceğinizi lütfen unutmayın.

 1. Hamam Isıtma Hakkında Daha Fazla

  Belirli ölçülerde (50 cm/100 cm) üretilen ISITMAX Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi, yerden ısıtma kablolarının aksine geniş ve düz alanlarda kullanıma uygundur. Pratik kullanımlı şilteler, güvenilir ve uzun ömürlüdür. Köşeli ya da göbek taşı gibi dairesel alanlar için ISITMAX Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Kablosunu tercih edebilirsiniz. (Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Kablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.)

  Hamam mermerlerini kazana gerek duymadan kısa sürede istenilen sıcaklığa getiren ISITMAX Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi, kurulumunun pratik ve hızlı olması, bakım gerektirmemesi ve düşük maliyetli olması sebebiyle hamamları ısıtmada günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

  Hassas sensörleri sayesinde sıcaklık değişimlerini anında algılayan ISITMAX termostatları ile hamamın farklı bölümlerinde farklı sıcaklıklar elde edebilirsiniz. Göbek taşının 45-55 derece sıcaklıkta olması yeterliyken kalan bölümler için 40 derece sıcaklık kafi gelecektir.

  Ürün Hakkında

  Alman Polimer Teknolojisi ile üretilen ISITMAX Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Şilteleri, %100 toprak koruma, %100 EMI, Zırhlı, UV, FR, AntiAging ve Max +65C özellikleriyle donatılmıştır.

  Hamamlarda güvenle kullanacağınız ISITMAX Konut ve Villa Hamam Yerden Isıtma Şilteleri, 15 yıl SafeMax Garantisi altındadır.

  Ürün Montajı

  Zemin, oturma bölgeleri ve göbek taşının toplam alanını hesaplayarak seçtiğiniz ebatlardaki, fabrikasyon dayanıklılık testinden geçen şilteleri, montaj malzemeleri aracılığıyla ve kullanım kılavuzundaki yönlendirmeleri izleyerek kolaylıkla döşeyebilirsiniz. ISITMAX olarak tavsiyemiz, güvenlik nedeniyle, şiltelerin ve ilgili termostatların işin ehli tarafından döşenmesidir.

  Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi, termostatla birlikte kullanılmalıdır. Hamam ısıtma sisteminiz dijital dokunmatik ekranlı flouron marka ısıtma termostatı ile birlikte gönderilmektedir.

  İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek alabileceğiniz telefon numaramız: 0850 888 8110.

Dili Değiştir
  Sepet