Konut ve Villa Hamamı Yerden ısıtma Kablosu

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : €225,90  + KDV
İndirimli : €158,13  + KDV
KDV Dahil : €186,59
TL Fiyat : ₺1.223,74(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 1699
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺113,70 'den başlayan taksitlerle

 

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Konut ve Villa Hamamı Yerden Isıtma Kablosu

Farklı alanlara yönelik farklı ısıtma çözümleri sunan ISITMAX,  konut ve villa hamamlarının yerden ısıtma işini de yıllardır başarıyla üstlenmektedir. 1992 yılından günümüze bir çok kurumsal hamam ve spor komplekslerinde yaptığımız yerden ısıtma uygulamalarını aynı özellikte ev ve villarımızda da kullanılması için montaja hazır halde sizlere sunuyoruz. 

Son yıllarda bir çok katma değerli yapıda mimarlar ve profesyoneller projelerinde hamam ve sauna alanları yaratıyor; bu alanların ısıtılmasını ise elektrikli yerden ısıtma kabloları ile gerçekleştiriyorlar. Klasik ısıtma sistemlerine nazaran bir çok avantajı bulunan yerden hamam ısıtma sistemleri özellikle aşağıdaki hususlarda Villa Hamamları için en ideal ısıtma sistemidir. 

Sistem kolay kurulur. Isıtıcı kablolar hamam içerisinde istenilen her alanda rahatlıkla montaj elemanları sayesinde döşenebilir ve üzerleri döşeme harcı ile kapatılarak son katmana uygun hale gelir. 

Isıtma sisteminiz kolay kontrol edilir. Dijital dokunmatik ekranlı termostatlar ve sensörler vasıtası ile ısıtma sisteminizi kullanım alışkanlıklarınıza göre programlayabilirsiniz. Elektriğin ısı enerjisine dönüşmesi o saniyede başlayacak, etkisi ise dakikalar sonra yüzeye yansıyacaktır

Yerden ısıtma ekonomiktir. Isıtıcı kablolar sadece ihtiyaç duyulan zamanda çalıştırıldığı ve istenilen sıcaklık seviyelerine klasik sistemlere nazaran daha hızlı ulaştığı için düşük tüketim değerleri sunarlar. 

Hamam ısıtma sistemi haraketli bir parçaya sahip değildir. Bakım istemez. Sistem beton yada döşeme harcının altında uzun yıllar çalışmak için tasarlanmıştır. alman Polimer Teknolojisi ile en yüksek standartlarda üretilen ısıtıcı kablolar beton altında yanmaz, su geçirmez, bozulmaz, deforme olmaz, yaşlanmaz, özelliğini kaybetmez, kısaca döşendiği zemin değişmediği sürece ısıtıcı kablolar mükemmel çalışmaya devam edecektir. Isıtmax tüm hamam ısıtma uygulamaları için 15 yıl garanti ile birlikte gelmektedir. 

Farklı alanlarda farklı sıcaklıklar elde edebilirsiniz. En çok karşılaşılan ve hamamlarda olmazsa olmaz özelliklerden göbek taşının daha sıcak olmasını ekstra bir termostat alarak sağlayabilirsiniz. Bu sayede göbek taşı ile diğer alanları farklı sıcaklıklarda kontrol edebilirsiniz. 

Elektrikli yerden hamam ısıtma sisteminiz farklı ısıtıcılarla kıyaslandığında ; Isı tüm zemine eşit yayılır, ses çıkarmaz, yer kaplamaz, hızlı çalışır, kolay kontrol edilir, düşük tüketim sergiler, bakım istemez. 

Hamam ısıtma sisteminiz için yerden ısıtma kablolarınızı inşaat aşamasında beton üzerine montaj aparatları ile kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Eğer yenileme projelerinizde ısıtıcı kablolar ile hamam ısıtması yapacaksanız uygulama yapılacak zeminin temiz olmasına ve kablolara zarar verecek kırma kalıntılarının olmamasına özen gösteriniz. Kablolar kurulum klavuzunda gösterilen aralıklarla dizildikten sonra üzerlerine tesviye şapı yada döşeme harcı ile kapatabilirsiniz. 

Hamam ısıtma sisteminizin önemli parçalarından dijital dokunmatik ekranlı flouron marka termostatlar şık yapısı ile dekorasyonunuza değer katacaktır. Saatlik, haftalık, aylık olarak programlayabileceğiniz termostat ünitesi sizin belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda otomatik olarak çalışıcaktır. Geniş banyolarınız yada hamam ünitelerinizi siz uyanmadan çalışıp, işe giderken kapanmasını sağlayabilirsiniz. 

Ürün kutusundan seçtiğiniz ebatta ısıtıcı kablo, termostat, sensör, montaj ekipmanları ve gerekli tüm dökümanlar çıkacaktır. Montajın yetkili bir elektrikçi tarafından yapılmasını tavsiye ederiz. 

Saygılarımızla