Merdiven Isıtma Don Önleme Şiltesi

0,00
Marka : ısıtmax

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 1700
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Beton Altı Merdiven Isıtma Şiltesi - Don Önleme

Soğuk iklimin hâkim olduğu bölgelerde, konutlarınıza dâhil olan merdivenlerin altına ISITMAX Yerden Isıtma Sistemlerini döşeyerek soğuk havanın yol açacağı muhtemel kazaların önüne geçebilirsiniz. Alacağınız bu tedbirle çevrenizde etkisini sert bir şekilde gösteren hava evinize uğramayacak, sevdikleriniz evinize güvenle girecek. Merdiven altına don önleme amacıyla döşenen ISITMAX yerden ısıtma kablo ve şiltelerinin kurulumu zahmetsiz, ömürleri yapınızın ömrüyle eştir. Üstelik bakım gerektirmez ve bütçenizi zorlamaz. Don önlemenin yanı sıra konutunuzun girişine döşeyeceğiniz yerden ısıtma sistemlerimizle zeminde biriken karın ve buzun erimesini sağlayabilirsiniz. (Konut girişi kar ve buz eritme çözümleri. Otopark kar ve buz eritme çözümleri.)


Bina ve iş yerlerimizde soğuk hava nedeniyle oluşan kar yağışı ve buzlanma beraberinde can ve mal güvenliğimizi tehlikeye sokmaktadır. Buzlanma nedenli yaralanmalar en çok merdivenlerde gözlemlenmektedir. Merdivenlerinizin altından yapacağınız ısıtma uygulaması ile otomatik olarak buzlanmadan korunabilirsiniz. 


Yeni inşaat yada yenileme projelerinizde beton yada döşeme harcı altından ısıtıcı şilteler ile kar buz önleme uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Sistem zemin kar buz algılama sensörleri, termostot ve kontrol panosunun mükemmel uyumu ile tam zamanında çalışarak yağan karı eritecek, don tehlikesini ortadan kaldıracaktır. Sistem her daim çalışmadan sadece ihtiyaç halinde devreye girdiği için çok az çalışmakta ve enerji sarfiyatı minimum seviyedir. 


Alman polimer teknoloji ile beton altında ölmeyen, yıpranmayan, bozulmayan ve bakım gerekmeyen ısıtıcı kablolar ve bu kabloların kolay montaj amaçlı hazırlandığı ısıtıcı şilteler dış ortamlarda 10 yıl garanti altındadır. 


Merdivenlerin şekli düz yada yuvarlak hatlara sahip olabilir. Düz alanlarda ısıtıcı şilteler montaj kolaylığı sağlamakla beraber oval hatlara sahip merdivenlerde ısıtıcı kabloların zemine döşenmesi daha kolaydır. Geniş ve düz alanlarda şilteler ile birim zamanda daha çok alan ısıtıcı şilteler ile kaplanabilir. Kabloların sabitleme elemanları ile zeminin yapısına göre döşenmesi biraz daha oyalayıcı olabilmekle beraber küçük yuvarlak merdivenlerde en etkili çözümdür. 


Merdivenlerde buz oluşumunu önleme amaçlı ısıtıcı şiltelerimiz seçtiğiniz ebat ve güç aralığında fabrikasyon olarak sonlandırılmış ve kuruluma hazır olarak gönderilir. Sahada ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler ürün ile birlikte gelmektedir. Sisteminizin etkili çalışabilmesi için kar buz algılama sensörleri, pano tipi termostat ve kontrol panosuda, ayrıca kurulum klavuzu ile garanti belgeside ürün kutusundan çıkmaktadır. 


Saygılarımızla,