Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %41 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 800
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi

Hamamları hamam yapan “yüksek ısı”nın yaratılması için piyasada satışa sunulan alternatif sistemler olmasına karşın otelinizdeki hamam için tercih edebileceğiniz en ekonomik ve en kullanışlı sistem, ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesidir. Esnek yapısı sayesinde kurulumu oldukça pratik olan şilteler, hamamda elde edilmek istenen yüksek sıcaklığı kısa süre içerisinde sağlar, birlikte çalıştığı hassas sensörlü termostatlar sayesinde sıcaklık değerlerini koruyarak bütçenizi zorlamaz.

Düz ve geniş hamamlarda kullanılması uygun olan ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şilteleri, 50 cm ve 100 cm ebatlarında üretilmektedir. 100 cm’lik şilteleri geniş hamamlarının zeminlerini, 50 cm’lik şilteleri ise göbek taşı, sırt ve baldır bölgeleri gibi daha dar alanları ısıtmak için tercih edebilirsiniz. (Dar ve köşeli hamamlarda ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Kablolarını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.) Farklı alanlara döşenen her bir yerden ısıtma sistemi, ayrı termostatla kontrol edilir. Böylelikle hem istenilen alanda istenilen sıcaklık elde edilir hem de gereksiz ısınmanın önüne geçilerek enerjiden tasarruf sağlanır. Göbek taşı sıcaklığını 45-55 dereceye, diğer alanlarda 40 dereceye ayarlamanız yeterli gelecektir.

Yüksek güvenlikli ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltelerini hamamı kullanmadan ortalama 45 dakika öncesinde aktif hâle getirmeniz, hamamın sıcaklığını gerekli seviyeye getirecektir.

ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi, güçlendirilmiş korunaklı yapısı sayesinde ortam koşullarından etkilenmez, arıza yapmasının önüne geçecek bir teknolojiyle üretildiği için bakım gerektirmeden uzun yıllar güvenle kullanılır.