Otel Hamamı Yerden Isıtma Sistemi

Otel Hamamı Yerden Isıtma Sistemi

 1.250,00 +kdv

12m2’den büyük yada ticari hamamlar; duvarlarda ısıtma, göbek taşı, kurna alanları, nişler, sanatsal çalışmalar, zemindeki menfezler, ısıtma sisteminin nasıl kontrol edileceği gibi hamama özgü birçok değişkene sahiptir. Ürün oluşturarak sipariş verebilir yada firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Hamam ısıtma Broşürü
 • T2Max / EasyMat Datasheet
 • Hamam Isıtma Kurulum Klavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Hamam Isıtma Referanslarımız
 • Malzeme stoklu / Siparişe uygun hazırlanır
 • 9 Taksit / Ücretsiz Kargo
 • 30 Gün İade Garantisi
 • 15 Yıl Ürün Garantisi
 • En İyi Fiyat Garantisi
Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyat anlık olarak değişecektir.

 • Hamam Alanı *

  Hamam ısıtma alanınızı hesaplayınız. Alanı küsüratsız ve rakam olarak fiyat hesaplama alanına rakam olarak giriniz. Sistem, birim fiyat olarak 1m2 fiyatını girmiştir, bu nedenle hesabınızdan 1 eksik giriniz. Oturma alanı, göbek taşı, su menfezi vb alanlar keşif yada proje çizimlerinize göre hesaplanarak montaja hazır olarak üretilecektir.

 • Sırt Alanı Toplam Uzunluk *

  Isıtma şiltesi ( EasyMat ) eni standart olarak 100cm'dir. Birden fazla oturma alanınızı hesaba katarak toplam uzunluğu rakam ( örnek: 10 metre için 10 giriniz ) olarak giriniz. Çizime göre montaja hazır olarak siparişiniz üretilecektir.

 • Sıcaklık Kontrol *

  Lütfen bir seçim yapınız.

 • Teknik ısı yalıtım keçesi 7mm *  261,00

  İhtiyaç duyulan metrajda izomax yalıtım keçesi siparişinize ekleyebilirsiniz. M2 cinsinden rakam olarak giriniz. Örn. 20m2 için "20" rakamı giriniz.

 • Çizim veya proje çıktısı paylaşınız *

  Isıtma planınızı gösteren basit bir çizim yada mevcut hazırlanmış proje görselini paylaşabilirsiniz. Max. dosya boyutu: 5 MBizin verilen dosya türleri: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Montaj *

  İstanbul içi metraja bağlı olarak montaj hizmeti vermekteyiz. Firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Hamam ısıtma sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/hamam-isitma/ adresimize bakabilirsiniz. Bu sayfada 11m2 üzeri ısıtma alanına sahip ticari hamamlar için detaylı bilgi verilmiştir.

Otel yada ticari hamamlar için en etkili ve sorunsuz ısıtma sistemi elektrikli mermer altı ısıtma olarak öne çıkmaktadır. Hamamlarda etkili ısıtma yapabilmek için ısıtma alanlarına doğru karar vermek önem arzetmektedir. Ayak bastığımız zemin, oturma alanı, göbek taşı ve sırt dayama alanı mutlaka ısıtılmalıdır.

Termostat Seçimi : Hamam ısıtma sisteminizin termostat ve sensör ile kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu noktada 3 farklı termostat seçimi öne çıkmaktadır.

 1. Kontrol Paneli : 10m2 üzeri ısıtma alanı için kullanılması gerekmektedir. Sıva altıdır. Ray tipi dijital termostat ve sensör ile birlikte gelir.
 2. Kontrol Paneli / Dijital Termostat : 10m2 üzeri ısıtma alanı olan ve ayrıca sıva üstü dijital termostat ile ısıtma sistemini kontrol etmek isteyen müşterilerimiz için doğru tercihtir.
 3. İki veya daha fazla termostat : 10 m2 ve üzeri ısıtma alanı için birden fazla termostat kullanabilirsiniz. Elektrik yükünü termostatlara dağıtabilir, ısıtma sisteminizi bölgelere ayırarak ayrı ayrı kontrol etmek isteyen müşterilerimiz için doğru tercihtir. Bu tercihte güç kontrol paneli üzerinden değil, 2 veya daha fazla termostat üzerinden verilmektedir. Bu noktada her termostat için ayrı besleme hattı çekilmelidir. Göbek taşı ve ısıtma alanını ayrı ayrı kontrol etmek için seçilebilir. 1 termostatın 16A kapasitesi vardır. Termostatın yıllar içinde bozulmaması için 12A üstüne çıkılması önerilmez. Bu nedenle 10m2 ısıtma alanı için ( ort. 2800Watt ) 1 termostat kullanabilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Otel yada ticari hamamlar için en etkili ve sorunsuz ısıtma sistemi elektrikli mermer altı ısıtma olarak öne çıkmaktadır. Hamamlarda etkili ısıtma yapabilmek için ısıtma alanlarına doğru karar vermek önem arzetmektedir. Ayak bastığımız zemin, oturma alanı, göbek taşı ve sırt dayama alanı mutlaka ısıtılmalıdır. Bu noktada aşağıdaki şekle bakarak lütfen ölçülerinizi çıkarınız. Elde ettiğiniz toplam ısıtma alanına en yakın seçeneği yukarıdaki kutucuktan seçiniz.

Isıtma Alanı İle İlgili Notlar:

 • Hesapladığınız ısıtma alanı 10m2’nin altında ise lütfen https://www.isitmax.com/villa-hamami-yerden-isitma-siltesi/ ürünümüzden sipariş veriniz.
 • Sırt bölümü, oturma alanından 10cm yukarıdan başlayacak şekilde 100cm yüksekliğinde yada 50cm yüksekliğinde seçilebilir.
 • Zeminde süzgeç yada dere yokmuş gibi ölçü alabilirsiniz. Montaj esnasında kablolar birbirine yakınlaştırılarak gerekli boşluk yaratılacaktır. Ayrıntılar kurulum klavuzunda detaylı olarak anlatılmaktadır.
 • Oturma alanına denk gelen duvarlarda ki sırt bölümlerinde ısıtma yapabilirsiniz. Boşta kalan duvarlarda yada oturma alanının bitiminde devam eden kısımlarda ısıtma yapmayabilirsiniz.
 • Göbek Taşının sadece üst kısmını hesaba katınız. Göbek taşını diğer alanlardan daha sıcak yapmanın 2 yöntemi vardır. Ayrı bir termostat ile göbek taşını bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sayede özellikle ticari hamamlarda yaz ve bahar aylarında sadece göbek taşı ısıtılarak kese köpük uygulamaları devam edebilir. Diğer yöntem ise göbek taşında kullanılan ısıtma kablosu miktarını arttırmak ( daha sık kablo döşemek ) ve bu sayede sıcaklığı daha yoğun hissetmektir. Sipariş verirken lütfen ilgili seçenekleri isteğinize göre belirtiniz.

Isı İzolasyonu Seçimi : İzolasyon yerden ısıtma sisteminizin önemli bir parçasıdır. Yapı marketlerde bir çok izolasyon seçeneği bulunmaktadır. Üst düzey teknik izolasyon değerleri ile Isıtmax’tan alabileceğiniz gibi farklı ürünleride piyasadan bulabilirsiniz.

İzomax Undertile Teknik şilte sektör lideri yalıtım değerleri ile seramik yada mermer altında etkili izolasyon yapmak için geliştirilmiştir. Aynı yerden ısıtma ürününüz gibi mermer yada seramik döşemeniz değişmediği sürece formunu ve özelliklerini korumaya devam eder. Ultra ince ( 6mm ) yapısı ile kot sorunu olan projelerde döşemeyi çok yükseltmez. Ort. olarak 3cm’lik izolasyon ürünleri ile aynı yalıtım değerlerine sahiptir.

GARANTİ

Hamam yerden ısıtma ürünümüz için 2 adet garanti sunmaktayız.

 1. 20 Yıl Çalışma Garantisi: Banyo ve hamam oturma alanı ısıtma kablolarımız ( Tmax, T2max ) tasarım olarak beton altında havasız ve haraketsiz ortamda en az 50 yıl çalışması için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Bu nedenle montaj sonrası mermer döşemeniz değişene kadar vazifesini yapmaya devam edecektir. İmalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz
 2. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Isıtma kabloları montaj esnasında yeri değiştirilebilir ve ölçünüzde ufak sapmalar olsada döşemeye devam edebilirsiniz.

Not : 1995 yılından beri ısıtma kablosu imalatı ve montajı yapan Isıtmax; döşemesi oldukça kolay ve sorunsuz bir set olarak ürünlerini sunmaktadır. Kendiniz yada bir elektrikçi yardımı ile sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve açıklamalar ürün kutusunda gönderilmektedir. Satış öncesi yada sonrası kesintisiz destek alabileceğinizi lütfen unutmayın.

 

Hamamları hamam yapan “yüksek ısı”nın yaratılması için piyasada satışa sunulan alternatif sistemler olmasına karşın otelinizdeki hamam için tercih edebileceğiniz en ekonomik ve en kullanışlı sistem, ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesidir. Esnek yapısı sayesinde kurulumu oldukça pratik olan şilteler, hamamda elde edilmek istenen yüksek sıcaklığı kısa süre içerisinde sağlar, birlikte çalıştığı hassas sensörlü termostatlar sayesinde sıcaklık değerlerini koruyarak bütçenizi zorlamaz.

Düz ve geniş hamamlarda kullanılması uygun olan ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şilteleri, 50 cm ve 100 cm ebatlarında üretilmektedir. 100 cm’lik şilteleri geniş hamamlarının zeminlerini, 50 cm’lik şilteleri ise göbek taşı, sırt ve baldır bölgeleri gibi daha dar alanları ısıtmak için tercih edebilirsiniz. (Dar ve köşeli hamamlarda ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Kablolarını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.) Farklı alanlara döşenen her bir yerden ısıtma sistemi, ayrı termostatla kontrol edilir. Böylelikle hem istenilen alanda istenilen sıcaklık elde edilir hem de gereksiz ısınmanın önüne geçilerek enerjiden tasarruf sağlanır. Göbek taşı sıcaklığını 45-55 dereceye, diğer alanlarda 40 dereceye ayarlamanız yeterli gelecektir.

Yüksek güvenlikli ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltelerini hamamı kullanmadan ortalama 45 dakika öncesinde aktif hâle getirmeniz, hamamın sıcaklığını gerekli seviyeye getirecektir.

ISITMAX Otel Hamamı Yerden Isıtma Şiltesi, güçlendirilmiş korunaklı yapısı sayesinde ortam koşullarından etkilenmez, arıza yapmasının önüne geçecek bir teknolojiyle üretildiği için bakım gerektirmeden uzun yıllar güvenle kullanılır.

Dili Değiştir
  Sepet