Otel Tipi Ayna Isıtma

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %41 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 1399
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Otel Tipi Ayna ısıtıcı Film

Otel tipi ayna ısıtma sistemleri; otel aynasının arka yüzeyinden 1mm inceliğe sahip karbon ısıtıcı filmler ile ısıtılmasından oluşur. Karbon ısıtıcı film inceliği ve ayna yüzeyine kolay uygulanabilir olması nedeniyle otel projelerinin her aşamasında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle mobilya tasarım aşamasında ısıtıcı film besleme kablosu için çözümlerde estetik açıdan düşünülebilir. 

Otel banyolarında misafirlerin duş sonrası temiz bir ayna yüzeyine bakması oldukça katma değerli bir estetik çalışmasıdır. Otel misafirlerine farklı bir kullanıcı deneyimi sunmak için otel banyolarında herhangi bir tadilat gerekmeden kolaylıkla uygulanabilen ısıtıcı filmler 50cm genişliğinde ve 25cm'de bir kesilebilen ısıtıcı filmlerden oluşur. 

Ayna yüzeyinde buğu oluşmadan temiz bir görünüm için ayna yüzeyinin tamamından ziyade yaklaşık %70'lik alanında ısıtıcı film uygulanması ideal sıcaklık için yeterlidir. Ayna ısıtma filmlerinin ihtiyaç halinde 2 veya daha çok kullanılabilmesi 50cm genişliğin yetmediği durumlarda değerlendirilebilir. 

Birçok konaklama tesisinde anahtarlı giriş sistemi sayesinde misafir odada bulunduğu süre boyunca çalışması sağlanabilir. Banyo elektrik anahtarına bağlanarak manuel olarak çalışması sağlanabilir. Termostat ve ayrı bir kontrol cihazına gerek yoktur. 

Ayna ısıtıcı filmler düşük tüketim değerleri sunarlar ve ihtiyaç durumunda çalıştıklarından enerji giderleri oldukça düşüktür.