Parke Altı Yerden Isıtma ve Karbon Isıtıcı Film

 

Parke altı yerden ısıtma ve karbon ısıtıcı filmler ev ve iş yerlerinizde ahşap zeminlerin altından ısıtılması amacıyla tasarlanmıştır. Parke altından ısıtma beton altı ısıtmalara nazaran daha hassas olunması gereken bir alandır. Yüksek sıcaklıklara yada noktasal sıcaklıklara maruz kalan parkeler zamanla bozulmaya, şişmeye başlar. Bu istenmeyen durumun önüne geçmek için üç farklı ürün vardır. 


1.Beton altından 110 Watt'lık yerden ısıtma şiltesi montajı ile (6mm). Bu ürünümüz beton altında kaldığından direk olarak parkeye temas etmez. Ilık parke zemini yaratmak için idealdir. 

2.Parke altından 130 watt'lık Parke Altı Isıtıcı Şilte modelimiz ile ( 7mm) 

Aliminyum folyolar arasına yerleştirilen ısıtıcı kablolar sayesinde sıcaklık tüm zemine yayılmaktadır ve bu sayede parkeyi korumakta ve homojen bir ısı dağılımı sağlamaktadır. Parke altı ısıtıcı şiltemizin ayrıca bir topraklama ihtiyacı yoktur. 

3.Parke altı karbon ısıtıcı film ile ( 1mm ) 

Güney Kore'nin en büyük parke altı karbon ısıtıcı üreticisi Zexva'nın yüksek teknoloji ve mühendislik ürünü karbon ısıtıcılar parke altından ısıtmaya çok elverişli ürünlerdir. 240 Watt/m2 gücü ile sorunsuzca çalışır. 8mm parke kalınlığına kadar performansında düşme yaşanmaz. Daha kalın ahşap zeminler ısı geçirgenliğinden ötürü tavsiye edilmez. Bizce çok büyük önem arzeden topraklama ve bağlantı noktalarının izolasyonu teknik detaylarımızda ve kurulum klavuzumuzda detaylı olarak gösterilmiştir. 


Çocuklarınız, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu, katma değerli ve sağlıklı bir yaşam alanı için Parke altı yerden ısıtma şiltelerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz 15 yıl ISITMAX SafeMax garantisi altındadır. Karbon Isıtıcı Film ise 5 Yıl üretici firma garantisi altındadır. Saygılarımızla

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.