Parke Altı Yerden Isıtma Folyosu

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %30 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 900
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Parke Altı Yerden Isıtma Folyosu

Var olanla yetinmeyip yaşam alanınızın hep daha iyi olması için çabalıyorsanız ve bu doğrultuda sadece ortamın değil aynı zamanda parke kaplı zemininizin de hep sıcak olmasını istiyorsanız ISITMAX Parke Altı Yerden Isıtma Folyosu ile istediğiniz konforu elde edeceksiniz. Parke Altı Yerden Isıtma folyosu, mevcut ısıtma sisteminizin yarattığı sıcaklığa, “zeminden” yaydığı sıcaklıkla destek olur, adımınızı attığınız her yeri sıcak tutar. Sistem, yüksek ısıya dayanıklı olmayan parkeler düşünülerek aliminyum iki tabaka arasına yerleştirilen ince ısıtıcı kablolardandan oluşmaktadır. Isıtmax Isıtma Sistemleri2nin Alman Plimer Teknolojisi ile yüksek standartlarda ürettiği folyolar ısıyı aliminyum tabakalar sayesinde zemine eşit olarak yayarak ahşap parkelerin noktasal olarak ısıya maruz kalmadan ısınmasına imkan verir. Özellikle 25C ve üzerinde sıcaklık çıkışlarında parkeler kurumaya ve zamanla deforme olmaya başlayabilir. sistem zeminde 25C sıcaklık elde edebilmek için daha yüksek sıcaklıklarda çalışarak yüzeye sıcaklığı iletmektedir. Aliminyum folyolar sıcaklığı eşit olarak yayarak daha yüksek sıcaklıkları daha az noktasal olarak sunduğundan parkeleri korurken performansındanda kayıp yaşamaz. 


Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız ahşap parke yada laminant parkelerin yerden ısıtılması parkelerin uzun ömürlü kullanılmaları açısından ürün seçiminde dikkat gerektirmektedir. Özellikle yeni yapılan inşaat projelerinde ilgili bölümde parke kullanılması düşünülüyorsa parke altı kullanıma uygun yerden ısıtma kabloları sisteminizi daha uzun ömürlü ve etkili kullanmak adına doğru tercih olacaktır. 


Parkelerinizi değiştirmek yada mevcut laminant parkelerini söküp ısıtma uygulaması sonrası tekrar kullanmak istiyorsanız 1mm kalınlığı ile 240Watt/m2 gücünde parke altı karbon ısıtıcı film ürünümüze bakabilirsiniz. Isıtıcı filmler kolay montaj imkanı sunar ve kablolu sistemlere nazaran daha uygun fiyatlıdır. 


Ev ve iş yerlerinizde yenileme projelerinizde kot sorunu yok ise yaklaşık 7 mm kalınlığı ile Parke altı yerden ısıtma folyosunu kullanabilirsiniz. Şu an incelemekte olduğunuz ürünümüz zemini kırmak istemeyen, parke altından ısıtma uygulaması isteyen kullanıcılarımız için uzun ömürlü ve ülkemizdeki en etkili parke altı ısıtma sistemidir. 


Folyo ısıtıcılarımız 100cm yada 50cm eninde üretilirler. Isıtma yapılacak alanda zemine serilerek kullanım klavuzunda verilen aşamalara göre kolaylıkla yere sabitlenirler. Ürün kutusunda folyo ısıtıcının yanı sıra ihtiyaç duyacağınız tüm montaj aparatları, kullanım klavuzu, garanti belgesi ve dijital dokunmatik ekran termostatla birlikte gelmektedir. Termostat sayesinde sistemi rahatlıkla çalıştırabilir ve kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı alışkanlıklarına göre konfor amaçlı yada ısıtma amaçlı farklı seçeneklerde sisteminizi çalıştırabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık programlar ile siz uyanmadan salonunuzun ısınmasını, siz gittikten sonra kapanarak ekonomi yapmasını sağlayabilirsiniz. 


Elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüşmesi alternatif tüm sistemlere göre oldukça fazla avantajlara sahiptir.  Bunlara değinmek gerekirse; 


Folyo ısıtıcılarınız fabrikasyon olarak montaja uygun hazırlanmıştır. Bu sayede uygulama adımları oldukça kolaydır. 

Sistemde kullanılan tüm malzemeler yüksek standartlarda üretilmekte ve bazı bileşenler yurtdışından ithal edilmektedir. Sistemin tasarlanış ve imalat aşaması uzun yıllar sorunsuz ve mükemmel çalışması için  oluşturulmuştur. 


Haraketli bir parçanın olmayışı nedeniyle sisteminizin bakım gideri yoktur. 


Gözle görülür bir parçası yoktur ve ısıtma parke altından gerçekleşir. Yaşam alanlarınız size kalır. Isının kaynağına göre dekorasyon yapmanıza yada yer açmanıza gerek kalmaz. 


Yerden ısıtma sağlıklıdır. Kuru zeminler mantar ve gözle görülmeyen bakterilerin oluşumunu azaltır. 


Isının zemine yayılması ve her noktadan ısınarak yükselmesi alternatiflerine nazaran en düşük toz oluşumunu sağlar


Saygılarımızla