Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Isıtıcı Film

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %30 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 1900
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Isıtıcı Film

 

 

Ev ve işyerlerimizde iklim koşullarına bağlı olarak konforlu yaşam alanları oluşturmak adına farklı ısıtma seçeneklerini kullanıyoruz. Yerden ısıtma özellikle konforlu ve ekonomik oluşu ile öne çıkmakla beraber sağlıklı, dekoratif, kolay uygulanabilir, kolay kontrol edilir, hızlı reaksiyon gösterir ve buna benzer bir çok faydası ile alternatif ısı kaynakları arasında her gün daha fazla yer bulmaktadır. Bu noktada ısıtma sistemleride kullanıldıkları alana ve ısıtma beklentilerine göre farklılıklar göstermektedir. Ahşap parke kaplı odalarda ve özellikle bu alanlarda yerden ısıtma yapılacak ise parkeye zarar vermeden ve zemini yükseltmeden hangi yerden ısıtma sisteminin döşeneceği bu konuda önem arzetmektedir. 


Karbon ısıtıcı filmler Ahşap veya laminant parke altından 1mm kalınlığı ile zemini yükseltmeden ısıtma yapması için tasarlanmıştır. Parkelerimiz yüksek sıcaklıkları sevmez ve uzun vadede sıcaklığa bağlı olarak deformasyona uğrayabilir. Ayrıca yapılan araştırmalar gösteriyor ki noktasal olarak parkeye temas eden sıcaklıklarda parke yapısını bozabilmektedir. Bu nedenle ısının zemine yayılması gerekmektedir. Karbon ısıtıcı filmler tüm ısıyı zemine yayarak düşük sıcaklıkta etkili ısıtma gerçekleştirir. Konfor ve odanızı ısıtmak amaçlı 240 Watt gücünde üretilen karbon ısıtıcı filmlerimizi parkenizi yenilerken yada parkenizi kaldırıp ısıtma uygulandıktan sonra tekrar döşemek için kullanabilirsiniz. 


İnşaat aşaması yada yenileme projelerinizde kablo ile yerden ısıtma uygulamalarımızı yada yenileme projelerinizde kot sorunu yoksa parke altı ısıtma folyosu ürünümüzüde kullanabilirsiniz. Karbon ısıtıcı filmler direk olarak parkenin altına uygulanabildiğinden parke altı uygulamalarınızda tercih edebilirsiniz. Karbon ısıtıcı filmler sadece parke zemin yada ev/işyerlerinin haricinde farklı kullanım alanlarındada değerlendirilebilir. Örnek olarak 


Villalarda, hastahanelerde, otellerde, tarım ürünlerinin kurutulmasında, seralarda, cafelerde, marina sektöründe, ana okullarında, spor salonlarında, spa merkezlerinde uygulanabilir. Beton altına gömülmesi uygun değildir. Döşeme altından kuru zeminlerde kullanılması uzun ömürlüsü olması açısından önemlidir. 


Yerden ısıtma sistemleri ve incelemekte olduğunuz yerden ısıtma karbon film ürünümüz kullanıldıkları alanlarda alternatif ısıtma sistemlerine nazaran bir çok avantaja sahiplerdir. 


Isı homojen olarak zemine yayılarak, her alanda aynı sıcaklığı alırsınız. Bu durum özellikle en düşük toz oluşumu seviyesi ile solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için çok idealdir. 


Kuru zeminler daha az bakteri oluşumunu destekler. Sağlığımız açısından düşük nem oranı yerden ısıtma sistemi ile kolaylaşmaktadır. 


Zeminden ısıtma sistemi sayesinde betonda biriken ısı, betondaki termal depolama özelliği sayesinde anlık hava akımlarından, soğuk sıcak arasındaki dengesizliklerden daha az etkilenir. 


Yerden ısıtma sisteminiz kolay uygulanır. Sipariş verdiğiniz ürünümüz sizlere içinde seçtiğiniz ebatta fabrikasyon soğuk uç ile birlikte karbon ısıtıcı film, dijital dokunmatik ekranlı flouron marka termostat, bağlantı aparatları, kurulum klavuzu ve garanti belgesi ile birlikte gönderilir. 


Termostat sayesinde düşük enerji tüketimi ve kolay kontrol imkanı. Sisteminizi alışkanlıklarınıza ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre rahatlıkla programlayabilirsiniz. Salonunuzu siz uyurken çalıştırabilir, işe giderken kapanmasını sağlayabilirsiniz. Saatlik, haftalık yada aylık olarak programlayarak tercihlerinize göre çalışan ve bu doğrultuda ekonomik olarak ısıtan bir ısıtma sisteminin konforunu yaşayabilirsiniz. 


Yaşam alanlarınızda gözle görülür bir parçası olmadığı için dekorasyonunuzda ısıtma sisteminize yer açmanıza gerek kalmaz. 


Haraketli bir parçası yoktur ve bu nedenle bakım gerektirmez. Kablolu yada şilteli yerden ısıtma uygulamaları beton altına gömülürler ve bu nedenle zeminin ömrü kadar garanti sunarlar. Isıtıcı karbon filmler ise parke altında kaldıklarından maalesef ömürleri ısıtma kablosu yada şiltesi kadar uzun olmayabilmektedir. Bu nedenle 5 yıl garanti kapsamındadırlar. 


Yerden ısıtma sisteminiz tüm alternatif ısıtma sistemlerinin olumlu yönlerinden izler taşıyan bir sistemdir. Çevreyi kirletmez, hızlı devreye girer, kolay kontrol edilir, ısının yükselmesi prensibiyle ekonomiktir, aşırı sıcaklık düşüşlerinden etkilenmez, ayakların ısıyı hissetmesi nedeniyle çok konforludur, Ce belgelidir, yanmaz ve alev yürütmezdir, delinmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı tabakalardan oluşur. 


Sizde parke döşetmeden önce yada parkenizi değiştirme aşamasında karbon ısıtıcı filmlerimizden sipariş vererek konforlu bir yerden ısıtma sistemine sahip olabilirsiniz.  


Saygılarımızla