Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Isıtıcı Film

Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Isıtıcı Film

 750,00 +kdv

Teknik destek alın

Ultra ince parke altı ısıtma

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Isıtma Alanı ( m2 ) *

  Toplam ısıtma alanınızı hesaplayarak m2 cinsinden rakam olarak giriniz. Sistem 1m2 için birim fiyat seçili olarak gelmektedir. 10m2 ısıtma alanınız var ise 9 giriniz.

 • FilmMax Isıtıcı Eni: *

  Karbon ısıtma filmleri 3 farklı en ölçüsünde gelmektedir. Girilen ısıtma alanı ve seçilen en ölçüsüne göre ısıtıcılarınız hazırlanacaktır.

 • Dijital Termostat *

  1xTermostat 16A ( ort. 12m2 ) desteklemektedir. Isıtma sisteminizi kontrol etmek için termostat seçmelisiniz. Her iki termostat da aynıdır. Telefon uygulaması ile uzaktan kontrol etmek için Wifi modelini tercih debilirsiniz.

 • Teknik Isı İzolasyon Keçesi 7mm *  261,00

  İhtiyacınız olan miktarı (m2) rakam olarak giriniz. Eni:100cm'dir.

 • Montaj *

  Ürün ve seçimleriniz montaja hazır gönderilmektedir. Elektrikçi yardımı ile kurulum yapabilirsiniz. Montaj dahil seçeneği seçerseniz İSTANBUL içi anahtar teslim kurulum hizmeti vermekteyiz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

Ürün Hakkında : Parke altı yerden ısıtma ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.isitmax.com/parke-alti-yerden-isitma/ adresimize bakabilirsiniz.

Termostat Seçimi : Parke altı yerden ısıtma uygulamalarında çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, yıllardır güvenle ve sorunsuz kullandığımız sıva üstü dijital termostatımızı kutu içeriğine dahil ettik. Seçeneklerde yer alan 2 termostat da aynıdır. Bir tanesinin artı olarak wifi özelliği bulunmaktadır. Telefon uygulaması kurarak ısıtıcınızı kontrol etmek, uzaktan açıp kapatabilmek yada izlemek için wifi özelliği olanı tercih edebilirsiniz. Wifi dışında tüm özellikleri aynıdır. Dijital termostat hakkında daha fazla bilgi almak için  Yerden Isıtma Termostatı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Isıtma Alanı Seçimi : Isıtmak istediğiniz alanı ( duvar kenarlarından 5-10cm boşluk bırakabilirsiniz ) belirlemelisiniz. Bu noktada sizi yardımcı olmak adına zemine sıfır mobilya yada ekipmanlar var ise boş bırakınız. Zemine sıfır alanlar ısı köprüsü oluşturarak zaman içerisinde o bölgenin aşırı ısınmasına ve bozulmalara neden olabilir. Isıtmax olarak seçtiğiniz ısıtma alanına göre ( m2’de 200Watt ) size gerekli metrajda karbon film ısıtıcıyı seçtiğiniz en de ( 50cm, 80cm yada 100cm ) göndereceğiz. Kurulum kitapçığına uygun olarak karbon ısıtıcıları zemine kolayca sabitleyecek ve sisteminizi kuracaksınız.

Eğer inşaat aşamasında iseniz yada şap atma imkanınız var ise parke altı yerden ısıtma kablosu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Kablolu sistem ( min.50 yıl ) çok uzun ömürlü olması ile karbon ısıtmadan ( min.10 yıl ) ayrışmaktadır.

Isı İzolasyonu Seçimi : İzolasyon yerden ısıtma sisteminizin önemli bir parçasıdır.  Tüm odanızın zemini için alınması gereken bir bileşen olması, piyasada farklı fiyat ve özellikte ürünler olması nedeniyle varyasyon olarak eklemedik. Ayrıca alınması gerekmektedir. Bizden temin edebileceğiniz ve tavsiye ettiğimiz ürünümüz İzomax Teknik Yalıtım Keçesi ürünümüzdür.

İzomax Teknik şilte sektör lideri yalıtım değerleri ile seramik altında etkili izolasyon yapmak için geliştirilmiştir. Aynı yerden ısıtma ürününüz gibi seramik döşemeniz değişmediği sürece formunu ve özelliklerini korumaya devam eder. Ultra ince ( 6mm ) yapısı ile kot sorunu olan projelerde döşemeyi çok yükseltmez. Ort. olarak 3cm’lik izolasyon ürünleri ile aynı yalıtım değerlerine sahiptir. Kullanımı kolay ve pratiktir. https://www.isitmax.com/urun/yerden-isitma-termostati/ adresinden sipariş verebilirsiniz.

GARANTİ

Parke altı yerden ısıtma ürünümüz için 2 adet garanti sunmaktayız.

 1. 2 Yıl Çalışma Garantisi: Parke altı karbon ısıtma filmlerimiz ( filmmax ) tasarım olarak laminant parke altında ısıtma yapmak için gerekli olan mühendislik ve hammadde altyapısı ile üretilmektedir. Ürün kuru montaj bir üründür. Su ve nem ürünün bozulmasına sebebiyet verebilir. Isıtmax olarak ürün yalıtımı standart olarak yapılarak daha uzun ömürlü olması ve su/neme karşı daha dayanıklı olması için ürün geliştirmeleri yapılmaktadır. Bu nedenle imalat kaynaklı bir arıza olması durumunda SafeMax Garanti prosedürümüz doğrultusunda ürün değişimi ( inşaat işleri size aittir ) yada ücret iadesi ( fatura tutarı kadar ) yapılması sözleşme ile belirlenmiştir. 1995 yılından beri arızalı ürünümüzün olmaması ile gurur duyuyoruz
 2. En İyi Fiyat Garantisi : Isıtmax olarak ürünlerimize ve fiyatlarımıza çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.  Garantiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen SafeMax Sayfamızı ziyaret ediniz.

Not : Piyasadaki ürünlerin aksine ısıtmax sizin ölçülerinize uygun ürün hazırlamaktadır. Bu nedenle sipariş sonrası müşteri temsilcimiz ölçülerinizi öğrenmek için sizlerle iletişeme geçecektir. Bu sayede ürünü siz kesmek ve bağlantılarını yapmak zorunda kalmayacaksınız. Karbon ısıtıcı filmlerde ürünün önceden hazırlanması uzun ömür ve sağlıklı çalışma için çok önemlidir.

Not : Ölçüye uygun olarak kesilen ve tüm bağlantıları yapılmış karbon ısıtıcı filmler “özel imalat” kategorisinde olduğundan genel olarak tüm ürünlerimize verdiğimiz “30 gün ücretsiz iade” bu ürünümüzde geçerli değildir. Sipariş vermeden önce lütfen bu prosedürümüze dikkat ediniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için SafeMax Sayafmızı ziyaret edebilirsiniz.

 1. Ürün Hakkında Daha Fazla

  Parke Altı Yerden Isıtma Hakkında Daha Fazla

  Ev ve işyerlerimizde iklim koşullarına bağlı olarak konforlu yaşam alanları oluşturmak adına farklı ısıtma seçeneklerini kullanıyoruz. Yerden ısıtma özellikle konforlu ve ekonomik oluşu ile öne çıkmakla beraber sağlıklı, dekoratif, kolay uygulanabilir, kolay kontrol edilir, hızlı reaksiyon gösterir ve buna benzer bir çok faydası ile alternatif ısı kaynakları arasında her gün daha fazla yer bulmaktadır. Bu noktada ısıtma sistemleride kullanıldıkları alana ve ısıtma beklentilerine göre farklılıklar göstermektedir. Ahşap parke kaplı odalarda ve özellikle bu alanlarda yerden ısıtma yapılacak ise parkeye zarar vermeden ve zemini yükseltmeden hangi yerden ısıtma sisteminin döşeneceği bu konuda önem arzetmektedir.

  Karbon ısıtıcı filmler Ahşap veya laminant parke altından 1mm kalınlığı ile zemini yükseltmeden ısıtma yapması için tasarlanmıştır. Parkelerimiz yüksek sıcaklıkları sevmez ve uzun vadede sıcaklığa bağlı olarak deformasyona uğrayabilir. Ayrıca yapılan araştırmalar gösteriyor ki noktasal olarak parkeye temas eden sıcaklıklarda parke yapısını bozabilmektedir. Bu nedenle ısının zemine yayılması gerekmektedir. Karbon ısıtıcı filmler tüm ısıyı zemine yayarak düşük sıcaklıkta etkili ısıtma gerçekleştirir. Konfor ve odanızı ısıtmak amaçlı 240 Watt gücünde üretilen karbon ısıtıcı filmlerimizi parkenizi yenilerken yada parkenizi kaldırıp ısıtma uygulandıktan sonra tekrar döşemek için kullanabilirsiniz.

  İnşaat aşaması yada yenileme projelerinizde kablo ile yerden ısıtma uygulamalarımızı yada yenileme projelerinizde kot sorunu yoksa parke altı ısıtma folyosu ürünümüzüde kullanabilirsiniz. Karbon ısıtıcı filmler direk olarak parkenin altına uygulanabildiğinden parke altı uygulamalarınızda tercih edebilirsiniz. Karbon ısıtıcı filmler sadece parke zemin yada ev/işyerlerinin haricinde farklı kullanım alanlarındada değerlendirilebilir. Örnek olarak

  Villalarda, hastahanelerde, otellerde, tarım ürünlerinin kurutulmasında, seralarda, cafelerde, marina sektöründe, ana okullarında, spor salonlarında, spa merkezlerinde uygulanabilir. Beton altına gömülmesi uygun değildir. Döşeme altından kuru zeminlerde kullanılması uzun ömürlüsü olması açısından önemlidir.

  Yerden ısıtma sistemleri ve incelemekte olduğunuz yerden ısıtma karbon film ürünümüz kullanıldıkları alanlarda alternatif ısıtma sistemlerine nazaran bir çok avantaja sahiplerdir.

  Isı homojen olarak zemine yayılarak, her alanda aynı sıcaklığı alırsınız. Bu durum özellikle en düşük toz oluşumu seviyesi ile solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için çok idealdir.

  Kuru zeminler daha az bakteri oluşumunu destekler. Sağlığımız açısından düşük nem oranı yerden ısıtma sistemi ile kolaylaşmaktadır.

  Zeminden ısıtma sistemi sayesinde betonda biriken ısı, betondaki termal depolama özelliği sayesinde anlık hava akımlarından, soğuk sıcak arasındaki dengesizliklerden daha az etkilenir.

  Yerden ısıtma sisteminiz kolay uygulanır. Sipariş verdiğiniz ürünümüz sizlere içinde seçtiğiniz ebatta fabrikasyon soğuk uç ile birlikte karbon ısıtıcı film, dijital dokunmatik ekranlı flouron marka termostat, bağlantı aparatları, kurulum klavuzu ve garanti belgesi ile birlikte gönderilir.

  Termostat sayesinde düşük enerji tüketimi ve kolay kontrol imkanı. Sisteminizi alışkanlıklarınıza ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre rahatlıkla programlayabilirsiniz. Salonunuzu siz uyurken çalıştırabilir, işe giderken kapanmasını sağlayabilirsiniz. Saatlik, haftalık yada aylık olarak programlayarak tercihlerinize göre çalışan ve bu doğrultuda ekonomik olarak ısıtan bir ısıtma sisteminin konforunu yaşayabilirsiniz.

  Yaşam alanlarınızda gözle görülür bir parçası olmadığı için dekorasyonunuzda ısıtma sisteminize yer açmanıza gerek kalmaz.

  Haraketli bir parçası yoktur ve bu nedenle bakım gerektirmez. Kablolu yada şilteli yerden ısıtma uygulamaları beton altına gömülürler ve bu nedenle zeminin ömrü kadar garanti sunarlar. Isıtıcı karbon filmler ise parke altında kaldıklarından maalesef ömürleri ısıtma kablosu yada şiltesi kadar uzun olmayabilmektedir. Bu nedenle 5 yıl garanti kapsamındadırlar.

  Yerden ısıtma sisteminiz tüm alternatif ısıtma sistemlerinin olumlu yönlerinden izler taşıyan bir sistemdir. Çevreyi kirletmez, hızlı devreye girer, kolay kontrol edilir, ısının yükselmesi prensibiyle ekonomiktir, aşırı sıcaklık düşüşlerinden etkilenmez, ayakların ısıyı hissetmesi nedeniyle çok konforludur, Ce belgelidir, yanmaz ve alev yürütmezdir, delinmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı tabakalardan oluşur.

  Sizde parke döşetmeden önce yada parkenizi değiştirme aşamasında karbon ısıtıcı filmlerimizden sipariş vererek konforlu bir yerden ısıtma sistemine sahip olabilirsiniz.

  Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba,
  Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Isıtıcı Film
  Ürünümüz ile ilgili size destek vermemi ister misiniz?