Promax Bayilik

Promax Hakkında

ISITMAX İklimlendirme Sistemleri San. ve Tic. A.Ş ( isitmax.com ) 1995 yılında temelleri atılmış, projelendirmeden, imalata; uygulama ve servis süreçlerine kadar YERDEN ISITMA ve KAR BUZ ÖNLEME çözümlerinde hizmet veren yenilikçi bir markadır.

Ürün portföyünde; elektrikli yerden ısıtma, hamam ısıtma, rampa ısıtma, çatı ısıtma, endüstriyel ısıtma çözümleri, esnek ısıtıcılar gibi 600’den fazla imalat ürünü ile sektörün taleplerini karşılamaktadır. Özellikle MONTAJA HAZIR ISITMA ürünlerimiz ve marka değeri yüksek ONLINE SATIŞ sitemiz ile tüm paydaşlarımız ve hedef kitlemiz nezdinde aktif roller almaktayız.

İstanbul Şişli İlçesinde Perpa Ticaret Merkezi’nde ofis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeni Nesil Bayilik

 1. 1
  Yerel işletmeler

  Elektrik, mekanik, inşaat, dekorasyon, mimarlık vb ısıtma sektörüne hakim yerel işletmeler için Promax Bayiliğimiz etkili bir sektörde iş yapma ve ek kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır. Promax Bayisi olarak hali hazırda işletmelerinin ve showroomlarının olması, sektöre ve bölgeye hakimiyetleri ile satış ortaklığı, keşif / montaj / servis hizmetleri verebilirler.

 2. 2
  Çalışan uzmanlar

  Kamu kurumları, özel sektör, sanayi kuruluşları yada endüstriyel yapılarda çalışan teknik uzmanlar bu güne kadar bizi hiç yanıltmadılar. İşlerinin ustası olmalarının yanında, bölgelerine hakim olmaları ve iş disiplinleri birlikte çalışmaktan hep mutlu olduğumuz kişilerdir. PROMAX bayisi olarak keşif hizmeti, satış ortaklığı ve gerekli malzemeye sahip olanlar için montaj bayiliği ve servis hizmeti verebilirler.

 3. 3
  Satış/pazarlamaya yatkın girişimciler

  Isıtmax internet sitesinde ki tüm ürünler XML altyapısı sayesinde paylaşılabilmektedir. Kendi online pazar yeri satış ağı olan girişimciler için oluşturduğumuz XML veri tabanı ile sürekli güncel, stokta ve rekabetçi ürünler XML bayimize sunduğumuz yüksek iskonto oranları ile sunulmaktadır.

 4. 4
  Yurtdışı Bayilik

  Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Bulgaristan, Romanya, Azerbaycan, Türkmenistan, Irak başta olmak üzere Proje Satış Ortaklığı, Montaj Hizmeti, Keşif ve Servis Hizmeti verebilecek bayiler aramaktayız.

Promax Bayilerimiz
ERZEN MÜHENDİSLİK ERZURUM

Erzurum bölgesinde faaliyet gösteren Erzen Mühendislik Promax faaliyetlerine devam etmektedir.

 • Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Çatı Kar ve Buz Eritme Sistemi ve Yağmursuyu tasfiye projesi
 • Erzurum Vali Konağı çatı saçak ucu Kar ve Buz Eritme Sistemi
 • Aşkale İmamhatip Lisesi Öğrencisi Yurdu saçak ucu ve oluk içi Kar-Buz Eritme sistemi
 • Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çatı ve rampa ısıtma sistemi
 • Pazaryolu PTT Binası Çatı oluk içi yalıtımı ve Kar ve Buz Eritme Sistemi
 • Erzurum Köprülü Kavşak asfalt altı zemin ısıtma projesi
 • Ardahan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Merdiven Kar-Buz önleme projesi
 • Ardahan Üniversitesi Göle Meslek Yüksek Okulu Kar Ve BuzEritme Sistemi
 • Van – Erciş Kültür Merkezi Çatı Kar ve Buz Eritme – Kar Tutucu uygulama
 • Geylani Grup Yapı’ya ait 16 Derslikli Ortaokul çatı oluk içi Kar-Buz Eritme sistemi
Formu Doldurun

Bayilik Sürecini Şimdi Başlatın

Lütfen formumuzu doldurarak mesaj kısmında kendinizden ve organizasyonunuzdan kısaca bahsedin. Sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla

info@isitmax.com

0850 888 8110

Perpa Ticaret Merkezi, Kat 11, No:1458, Okmeydanı İstanbul

Ev, konut ve villa sahiplerine özel yerden ısıtma sistemleri

Ticari yapılarda kolay kontrollü, sorunsuz, tasarruflu; yerden ısıtma ve kar buz eritme projeleri

Endüstriyel kuruluşlar için teknik şartnameye uygun heat trace uygulamaları

Online alışveriş ile tüm kategorilerde son tüketiciye özel kutulu ısıtma ürünleri

Hali hazırda şirketi olup işini geliştirmek isteyen yada extra gelir elde etmek isteyen teknik kişiler için en iyi bayilik fırsatı Promax’tır.

Isıtmax; Ülkemiz başta olmak üzere birçok komşu ülkede ısıtma sektörünün nispeten niş bir alanı olan yerden ısıtma ve kar buz önleme çözümlerinde önemli uygulamalar gerçekleştirmektedir.  Ticari hayatımıza başladığımız yıllarda hakim olabildiğimiz  bir çevrede faaliyet gösteriyorduk fakat bugün gelinen noktada artan talebi yönetmek, geniş coğrafyada etkili ve hızlı hizmet sunabilmek başarılı bir ekip çalışmasından geçmektedir.  

Ekmek yapmak için mayaya ihtiyacınız vardır. Her yaptığınız hamurun içinden bir sonraki ekmek için maya ayırmalısınız. Bu sayede sürekli ekmek yapabilme yeteneğine sahip olursunuz. Promax bayilerimizi ekmeğimizin mayası, işimizin ayrılmaz parçası olarak görüyoruz.

Bu satırları okuyan kişi veya kurumları bayimiz olmaya ve ısıtma pazarında beraber büyümeye davet ediyorum.

Volkan Şimşirkaya – Isıtmax Pazarlama ve Tanıtım Sorumlusu 

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız