Safemax by ISITMAX

SAFEMAX

Isıtmax 25 yıldır 7 ülkede çalışan ısıtma sistemleri ve imalat kalitesine duyduğu güvenin sonucu olarak müşterilerine ürettiği tüm ısıtma kablo ve şiltelerine genişletilmiş ısıtma garantisi vermektedir. Bu garantinin amacı satın alınan ürünün kurulum öncesi size eksiksiz, doğru ve montaja hazır geleceğini garanti etmek ve uzun yıllar performans kaybı olmadan ısıtmaya devam edeceğini garanti altına almaktır.

Otomasyon sistemimiz müşteri bilgilerinizi ve faturanızı kaydederek satın aldığınız ürüne özel garanti sürenizi başlatmaktadır. Değerli müşterilerimizden özellikle kurulum aşamasında ısıtıcılarınızın yerini gösteren, yapılan bağlantıları gösteren, elektrikçi tarafından yapılan ohm testlerini gösteren fotoğraflar çekmesini ve 0532 662 9792 whatsapp yada sitemizin sağ alt kısmında yer alan destek alanından paylaşmasını önemle rica ederiz. Müşteri kayıtlarınızda bu görseller saklanacaktır ve ihtiyaç halinde size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır.

 

SafeMax 20 Yıl Garanti

 • SafeMax 20 Yıl Garantisi yetkili Promax bayilerimiz tarafından monte edilmiş iç ortam HomeMax T2Max ısıtma kabloları ve EasyMat ısıtma şilteleri için geçerlidir.
 • Ürün faturası ile garanti süreniz otomatik olarak başlar.
 • Garanti Kapsamı: Isıtma sisteminizde kullanılan ve Isıtmax tarafından üretilen T2Max ısıtma kablolarının ve EasyMat ısıtma şiltelerinin imalat hatalarına karşı garanti kapsamında olduğunu ifade eder. Isıtmax; garanti süresi içinde destek taleplerinize ücretsiz olarak teknik destek ekibi ve bulunduğunuz bölgeden sorumlu yetkili Promax bayisi ile hizmet verecektir.

SafeMax 10 Yıl Garanti

 • Isıtmax dış ortam beton altı ve çatı ısıtma uygulamalarında kullandığı TMaxPro, T2MaxPro, HMax serisi ısıtma kabloları ve ProMat, RoofMat ısıtma şilteleri için 10 yıl garanti sunmaktadır.
 • Ürün faturası ile garanti süreniz otomatik olarak başlar.
 • Garanti Kapsamı: Isıtmax; garanti süresi içinde ( 10 yıl ) destek taleplerinize ücretsiz olarak teknik destek ekibi ve bulunduğunuz bölgeden sorumlu yetkili Promax bayisi ile hizmet verecektir.
 • Garanti kapsamı yada süresi dışında hizmetler aynen devam etmekle beraber güncel hizmet bedelleri müşterimize fatura edilecektir.

 

SafeMax 5 Yıl Garanti

 • Isıtmax endüstriyel ısıtma uygulamaları ( PipeMax Kategorisi ) ve seracılık sektörüne yönelik toprak altı ısıtma uygulamaları ( GreenMax ) için kullanılan T2Max, EasyCold, HMax, SMax, TMaxPro ısıtma kablosu ve EasyMat, ProMat ısıtma şiltesi ürünlerine 5 yıl garanti sunmaktadır.
 • Ürün faturası ile garanti süreniz otomatik olarak başlar.
 • Garanti Kapsamı: Isıtmax; garanti süresi içinde ( 5 yıl ) destek taleplerinize ücretsiz olarak teknik destek ekibi ve bulunduğunuz bölgeden sorumlu yetkili Promax bayisi ile hizmet verecektir.
 • Garanti kapsamı dışında hizmetler aynen devam etmekle beraber güncel hizmet bedelleri müşterimize fatura edilecektir.

 

SafeMax 2 Yıl Garanti

 • Isıtmax tarafından projeye uygun hazırlanan Ekoline, Proline, Maxline serisi Kontrol Panoları 2 yıl ücretsiz parça değişim garantisine sahiptir.
 • Isıtmax tarafından üretilen FlexMax Serisi Endüstriyel Isı Ceketleri 2 yıl ücretsiz tamir, ücretsiz değişim garantisine sahiptir.
 • Isıtmax tarafından tasarlanan FlexMax Serisi Kabin Tipi Isıtıcılar 2 Yıl ücretsiz tamir, ücretsiz yedek parça garantisine sahiptir.
 • Isıtmax’ın ısıtma sistemlerinde kullanmak için tedarik ettiği dijital termostat, bağlantı aksesuarları, montaj ekipmanları 2 yıl ücretsiz değişim garantisine sahiptir.
 • Isıtmax’ın parke altı ısıtma uygulamaları için tedarik ettiği karbon film ısıtıcılar 2 yıl ücretsiz değişim garantisine sahiptir.

 

SafeMax 30 Gün Değişim Garantisi

 • Kutusu açılmamış, yanlış sipariş, vazgeçilmiş ürün yada bizden kaynaklı sorun yaşamanız durumunda 30 gün içinde satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz.
 • Özel sipariş ürünler bu kapsamda değildir.
 • 5kw’a kadar ısı gücüne sahip, montaja hazır set ürünler için geçerlidir.
 • Garanti Kapsamı: Homemax, Spamax, SnowMax, RoofMax, GreenMax, PipeMax ürün kategorileri için geçerlidir.

 

En İyi Fiyat Garantisi

 • Isıtmax olarak ürünlerimize olduğu kadar fiyatlarımıza da çok güveniyoruz. Daha pahalı olduğumuz halde bize güvenip aynı ürünü bizden almak isterseniz; lütfen nereden daha uygun fiyat aldığınızı bize bildiriniz ( info@isitmax.com yada sitemizin sağ alt kısmındaki destek paneli ) rakibimizin fiyatının sembolik olarak bir tık altına ineceğimize söz veriyoruz.
 • Garanti Kapsamı: Tüm imalat ürünlerimiz, kutulu set fiyatlarımız

ProMax Bakım Hizmeti

 • SafeMax garanti haklarınız devam etmekle beraber, promax bayilerimizin sunduğu montaj garantileri ve düzenli bakım hizmetlerini değerlendirmek isteyebilirsiniz.
 • ProMax bayilerimiz projenin niteliğine göre sizlere en uygun bakım hizmetini sunacaklardır.
 • Garanti Kapsamı: Isıtmax tarafından imalat ürünlerine sunulan genişletilmiş garantilerin yanı sıra müşterilerimize montaj ve sonrasında ısıtma sistemlerinin sorunsuz, kesintisiz ve tam performanslı çalışmasını garanti etmektir.

 

TANIMLAR

Özel Sipariş: Montaja hazır olarak stok tutulan ürünlerimizin müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeniden düzenlenmesi, ölçülerinin değiştirilmesi yada Isıtmax’a gönderilen ölçülere göre yeniden imal edilmesi durumunda özel sipariş olarak nitelendirilir. Özel sipariş ürünler; tüketici haklarınız devam etmekle beraber “SafeMax 30 Gün Değişim Garantisi” kapsamı dışında kalmaktadır.

Promax: Isıtmax firmasının; satış, montaj, servis hizmetlerini vermesi için yetkilendirdiği gerçek ve tüzel kişi yada kurumlardır.

Tüketici Hakları: Isıtmax firmasının internet sitesi üzerinden yada eticaret siteleri ( trendyol, hepsiburada vb ) üzerinden yapılan satışlarda müşterimiz “Tüketici” niteliği taşımaktadır. Isıtmax firması ise Üretici niteliği ile satışa konu imalat ürünlerinin malzeme ve işçilik bakımından ayıptan ari olduğunu garanti eder. Tüketici ise; satışa konu imalat ürününün ayıplı olduğunu, değiştirmek istediğini yada ücret iadesi yapılmasını yazılı olarak firmaya, sonuç alamadığı durumlarda Tüketici Hakem Heyeti’ne iletme hakkına sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve yasal haklarınız ticari kaygılarımızdan daha önemlidir. Yasal mevzuat ve hakkaniyet prensipleri içinde haklarınızın herzaman güvende olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

Teknik Servis: Isıtmax’ın İstanbul merkez ofisinde görevlendirdiği teknik destek ekibi.

Tamir: Teknik servis tarafından, taşınabilir arızalı ürünler için garanti kapsamında ücretsiz, garanti kapsamı dışında ücretli sunduğu hizmet. Taşınamaz ürünler için Promax bayisi tarafından müşterinin adresinde verilen servis hizmeti.

Değişim: Teknik servis yada ProMax tarafından tamir edilemeyen ürün ve ekipmanlar için garanti kapsamında ücretsiz, garanti kapsamında dışında ücretli ürün değişim hizmeti.

Daha fazla bilgi almak için https://www.isitmax.com/sartlar-ve-kosullar/ sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız