Seralar İçin Yerden Isıtma Sistemi

Seralar İçin Yerden Isıtma Sistemi

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Yazının içeriği

Gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi ısınma alanında da hem ucuz hem de güzel sistemler getiriyor. Elektrikli yerden ısıtma sistemi seralarda kullanılan yeni bir sistemdir. Maliyetinin diğer sistemlere göre ucuz olması, verimli olması ve kullanımının rahat olması bu sistemin tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Yeni kurulan bu sistemle eski yöntemler tarihe karıştığı gibi bitkilerin gelişim sürecinde en iyi verim sağlanmış olur.

Kurum Maliyetim Ne Olacak?

Evet, elektrik denilince ucuz bir sistem olması imkansız gibi geliyor. Ama geliştirdiğimiz sistemde kurulum işlemi için sizden yüksek meblağlar talep etmiyoruz. Seralar için elektrikli ısıtma sistemleridüşünülenin aksine çok düşük maliyetlerle kurulabilir. Tabi elektrik faturasının kabaracağını düşünüyorsanız şimdiden sevinebilirsiniz. Çünkü bu sistem elektrikli olmasına rağmen siz yakıt tasarrufu sağlayacaksınız. En ucuz ısıtma sistemi nedir sorusunun cevabı kesinlikle yerden ısıtma sistemleridir. Maliyeti son derece düşük olan bu sistemlerde maksimum enerji tasarrufu sağlanır.

Seralarda Yerden Elektrikli Isıtma Gerekli Mi?

İlk başlarda ev ısıtma sistemleri olarak da karşımıza çıkan bu yöntem seralarda yerini almaya başladı. Elektrikli olmasına rağmen yüksek güvenlik olanağı ve yüksek verimi sayesinde yaygınlaştı ve çokça tercih edilir oldu. Seradaki ürünlerin ısı ayarının yapılması son derece önemlidir. Bu sistem ürünlerinizin istediğiniz ısıda yetişmesine olanak sağlar. Bu sayede ürünlerin verimliliği artarken enerjiden de tasarruf yapmış olursunuz.

Seraya Elektrikli Isıtma Sistemi Nasıl Döşenir?

Geliştirdiğimiz sistemde kolaylık da var!

File halı gibi yerleştirilmiş özel tasarımımız sayesinde dakikalar içinde kurulum tamamlanır. Isıtma sistemi istediğiniz uzunluk ve ölçülerde ayarlanabilir. Seranızın tabanına düzgün bir şekilde yerleştirilip elektrik bağlantısı yapıldıktan sonra kurulum tamamlanır. Bu işlemler gerçekleşirken uygulanan bölgede size ekstradan bir bağlantı gerektirmez. Size sadece güven veren bu sistemi memnuniyetle kullanmak kalır.

Bakım Maliyeti Nedir?

Bu sistemde hareketli bir parça bulunmadığından dolayı bakım maliyeti de oldukça düşüktür. Hareketli parça bulunmadığı için bakım zamanı 10 ile 15 yıl arasında değişir. Her konuda avantaj sağlayan yerden elektrikli ısıtma sistemlerimizle buluşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Seralar için yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Seralarda Toprak Altı Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dili Değiştir
    Sepet