Seri Dirençli Kablo

Seri Dirençli Kablo Modelleri

Özel ısıtma elemanlarının yardımı ile kimyasal, petrol ve gaz endüstrisi, boru hatları, klima drenaj boruları ve daha birçok nesnenin tanklarının ısıtılmasını sağlamak mümkündür. Böyle bir ısıtma sisteminin montajı için en uygun rezistif ısıtma kablosu. Seri dirençli kablo; bir iletken olarak, özel yalıtımlı, kapalı bir veya daha fazla çelik çekirdek vardır. Yalıtım katmanı metal kalkan örgüsünün altına gizlenmiştir. Bir topraklama iletkeni rolünü oynayarak, kabloyu herhangi bir hasardan korur. Dış katman çeşitli neme ve ısıya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Ana Ürün Tipleri

Tasarım özelliklerine bağlı olarak aşağıdaki ürün türlerini ayırt edin:

  • Tek çekirdekli En basit tasarımı ile karakterizedir ve bir ısı iletken çekirdek, floroplastik yalıtımlı bir elek kılıfı ve ısıya dayanıklı bir dış kabuk içerir. Kurulumu, kablonun uçlarını ortak bir terminal bloğuna bağlama ve bunları tek bir güç kaynağına bağlama gereksinimi dikkate alınarak gerçekleştirilir.
  • İki telli. İki damardan oluşur – ısıtma ve iletken. Güç yalnızca bir uçtan sağlanır ve diğer kapalı bir kavrama takmak için gereklidir. Bu tür bir ürünün döşenmesi, ısıtma sisteminin tasarımını ve kurulumunu büyük ölçüde kolaylaştıran tam uzunlukta yapılır.
  • Üç göbek. Ekran örgüsü ve yüksek ısı dayanımına sahip koruyucu kılıf ile desteklenmiş üç bakır iletkeni vardır. Dayanıklı ve sürdürülebilir malzemelerden yenilikçi teknolojilerin kullanımı ile üretilmiştir.

Ürün seçim ilkeleri

Isıtma kablosunun yapısında yalıtıcı bir mineral katmanının varlığı, dayanıklılığına ve kullanım pratikliğine katkıda bulunur. Çeşitliliği seçimi, donatılan nesnenin türüne, amacına ve temel teknik özelliklerine bağlı olarak yapılmalıdır. Böyle bir ürünün modifikasyonunun seçimi, operasyonun özelliklerine uygun olarak yapılmalıdır. Tanımlayıcı özellikler arasında direnç derecesi, güç, uzunluk, çekirdeklerin kesiti ve ısıtma kablosunun kılıf tipi bulunur.

Bu önemli!

Bu ısıtma elemanının kullanımı aşırı yüksek sıcaklıklarda, ultraviyole radyasyona ve kimyasallara negatif maruz kalma durumunda mümkündür

Bükülme ve bükülme yerlerinde direnç kablosunun aşırı ısınabileceği ve arızalanabileceği anlaşılmalıdır. Ürünün uygun bir şekilde montajı, işinin etkinliğinin ve verimliliğinin anahtarı olacaktır.

Anahtar uygulamalar

Isıtma kablosu endüstride ve imalatta yaygın olarak kullanılmaktadır. 600 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklılığı koruyabilen bu tip ısıtma elemanları en zor koşullarda kullanım için uygundur. Bu tür ısıtma elemanları ile, tesisat sisteminin küçük bir bölümünü ısıtmak, iklimsel ekipman ve “sıcak zemin” sistemlerini, sıcak açık alanları, seraları veya seraları, ısı kanallarını, çatıları ve derin donduruculara döşemeleri, ayrıca boru hatları ve gaz boru hatlarını döşemek mümkündür.

Üreticiden ürün modellerinin gözden geçirilmesi

Bir, iki ve üç çekirdekli tipteki ısıtma elemanlarının ana modelleri şunlardır:

   • TS-RS. Bir ısıtma çekirdeği, polietilen yalıtımı, alüminyum polietilen bant koruma kılıfı ve bir dış elastomer kılıfı vardır. Isı çıkışı 32 W / m’ye ulaşır ve maksimum çalışma sıcaklığı 90 santigrat derecedir. Kurulum için izin verilen minimum sıcaklık -30 santigrat derecedir.
   • 50HT (FA). Mukavemeti arttırmak için iki bakır ve bakır-nikel alaşımlı çekirdek, katı polietilen yalıtım, bakır elek ve ek zırhlı bir elastomer kılıf ile donatılmıştır. Isı dağılımının güç seviyesi 50 W / m’dir, kurulum için minimum sıcaklık -30 derecedir ve maksimum çalışma sıcaklığı +200 derecedir.
   • LTS. Ürün, üç bakır tel, yalıtkan bir silikon kauçuk tabakası, bakır tel örgüsü ve bir dış lastik kılıfdan oluşan üç fazlı bir tiptir. Isı çıkış gücü 60 W / m’ye ulaşabilir, kurulum için minimum sıcaklık -30 derecedir ve izin verilen maksimum çalışma 180 derecedir.

Isıtma Sistemleri Montajı İçin Ürün Siparişi

Thermal Systems şirketinden Moskova’da istenen modifikasyonun yüksek kalitede bir ısıtma kablosunu sipariş edebilirsiniz. Prodüksiyon şirketinin kataloğu, en karmaşık ve standart olmayan işlerin çözümü için uygun farklı tipte ürünler sunar. En sıra dışı projenin uygulanması için üreticiden en uygun ısıtma elemanlarını bulabilirsiniz.

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart