Şilte ve Mat

Yerden Isıtma Matı

50cm yada 100cm standart olarak üretilen yerden ısıtma şilteleri; taşıyıcı file üzerine fabrikasyon olarak sabitlenen ısıtma kablolarından oluşur. Geniş, düz ve köşeli alanlarda montaj kolaylığı sağladığı için tercih sebebidir. 110Watt / m2 ile 250Watt / m2 aralığında güç seçenekleri vardır.

Isıtma Kabloları
Kar Buz Eritme Matı

Dış ortam beton altı ısıtma uygulamaları ve çatı uygulamaları için çeşitli en ve boylarda üretilen matlar 500Watt/m2’ye kadar yüksek güç seçenekleri sunarlar. Endüstriyel bantlar ile ısıtma kablolarının montaj öncesi belirli formlarda kalması sağlanır. Bu sayede taşıma kolaylığı, montaj kolaylığı ve beton atılırken harcın rahat ilerlemesi sağlanmış olur.

Çatı ve Rampa Isıtma Kontrol Ürünleri
Alüminyum Folyo Mat

Şap üstü yerden ısıtma ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için geliştirilen alüminyum folyo ısıtıcı çeşitli en ve boylarda üretilirler. İki alüminyum arasına lamine edilen ısıtıcılar %100 toprak koruma, homojen ısı dağılımı sağlar. Şap üstü parke altı gibi kullanımlarda uzun ömürlü olması nedeniyle tercih sebebidir.

Endüstriyel Isıtma Kabloları Kontrol Ürünleri
Karbon Isıtma Filmi

50cm, 80cm, 100cm ve 120cm ene sahip olarak stoklarımızda bulunan karbon ısıtıcılar 100metrelik toplar şeklinde satılmaktadır. Parke, laminant gibi zeminlerin altında ısıtma yapması için geliştirilmiştir. 1 mm kalınlığı ile kot sorunu olan projelerde tercih edilebilir. Karbon ısıtcılar şap / beton altı uygulanmaz. Islak montaja uygun değildir. Uzun ömürlü olması için mutlaka ısı izolasyonu ve nem bariyeri ile kullanılmalıdır.

Isıtma Kabloları
Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız