Soğuk Hava Deposu Yerden Isıtma Kablosu

Soğuk Hava Deposu Yerden Isıtma Kablosu

 96,00 +kdv

Standart olarak 17W/m TmaxPro ısıtma kablosu 1m2 / 3metre gelecek şekilde kullanılmıştır. Yedekli sistemlerde 1m2 / 6metre gelecek şekilde kullanılır.

Ürününüzü Oluşturun

Ürününüzü Oluşturun

Seçimlerinize göre fiyatlar anlık olarak değişecektir. Seçenekler sayfanın açıklama kısmında detaylandırılmıştır. Firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Isıtma Kablosu ( 17Watt/mt ) *

  1 m2 alanda 3 metre kablo kullanılmaktadır. 50Watt / m2 ısı gücü soğuk hava depolarında döşeme koruma amaçlı ideal bir ısı çıkışı sağlar. Toplam ısıtma alanınız üzerinden kablo miktarını rakam olarak giriniz. Örnek, 20m2 zemin alanı için 60metre kablo kullanılacaktır. 59 giriniz. Sistem 1 mt kablo fiyatı seçili olarak gelmektedir. Yedekli sistem için 119 giriniz.

 • Sıcaklık Kontrolü *

 • Opsiyon: Bölge sayısı *

  Soğuk hava deposu mimari olarak monoblok yapıda fakat birden çok bölgeye ayrılmış olabilir. Her bölgenin ayrı kontrol edilebilmesi ve birbirinden bağımsız olması için lütfen projenize uygun seçim yapınız.

 • Montaj Şekli *

  Seçime bağlı olarak gerekli olan montaj aksesuarları siparişinize eklenecektir.

 • Montaj *

  Soğuk hava deposu döşeme koruma amaçlı ısıtma sistemlerimiz ve yapılan seçimler montaja hazır olarak gönderilmektedir. Uygun görürseniz İstanbul içi montaj hizmetimizi siparişinize ekleyebilirsiniz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

1995 yılından beri yerden ısıtma sistemleri üreten ISITMAX, soğuk hava depolarının dışında kalan alanların da sıcaklığını muhafaza etmek üzere Soğuk Oda Yerden Isıtma Kablosu üretmekte ve siz değerli müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Endüstriyel ve ticari yapılarda kullanılan yerden ısıtma sistemlerinin diğer bir kullanım alanıda Soğuk Hava Depolarıdır.

İşlevleri gereği -40 dereceyi bulan sıcaklıklara sahip olan soğuk odalar (soğuk hava depoları), her ne kadar yalıtılsalar da oda dışında sıcaklığın düşmesine ve temelin ya da döşeme alanlarının zarar görmesine neden olurlar. Bu doğrultuda, soğuk hava deposunun dışında kalan alanlara, toprak içerisinde oluşan donu çözmede kullanılan ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Kablosu döşetebilir, zararların meydana gelmesini engelleyebilirsiniz.

ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Kablolarını sadece soğuk odaların değil aynı zamanda benzer sorunların yaşandığı buz pistlerinin de dış mekân zeminlerine döşeyebilir, yalıtımın sağladığı yarara büyük oranda katkıda bulunabilirsiniz.

Soğuk oda zeminine beton altından uygulanan ve en az 5 cm şap yada döşeme harcıyla üzerinin kapatılması gereken sistem; kontrol panosu, termostat ve sensörlerden oluşmaktadır. Otomatik olarak devreye girerek zeminde istenilen sıcaklık değerlerine ulaşılması ve bu sayede zeminin donması önlenerek yapı güvenliğinin yanı sıra ürün istiflemek ve soğuk oda içinde gezinmeyide rahatlatmaktadır.

ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Kabloları, esnek yapıları sayesinde dar ve köşeli alanlarda kullanım için ideal bir üründür. Isıtıcı kablolar beton atmadan önce çesan demirlerine monte edilebileceği gibi temel betonunun üzerine yada yalıtım üzerinden sabitleme elemanları ile yere monte edilirler. Burdaki temel amaç beton atmadan önce kabloların formlarının bozulmamasıdır. Kablolar metrekarede istenen Watt gücünü sağlamak ve ısının tüm zemine yayılabilmesi için belirli aralıklarda döşenmelidirler. Bu aralıkları korumak, kabloların üst üste binmesi yada çok yaklaşmasının önüne geçmek için kurulum klavuzunda belirtilen değerlere uygun sabitlenmelidirler.

Zemin sensörünün doğru yerleştirilmesi, kontrol panosunun uygun bir alana konulması sistemin doğru çalışması açısından oldukça önemlidir. Isıtmax Soğuk Hava Deposu zemin ısıtma kablo ve şilteleri 10 yıl garantilidir. Sistemin kontrolü için kulanılan Kontrol Panosu ekipmanları ve termostatlar ise 5 yıl garantilidir.

Yerden ısıtma sistemlerinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile soğuk hava depolarına en uygun zeminden ısıtma sistemlerini tasarladığımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet