Soğuk Hava Deposu Yerden Isıtma Şiltesi

Soğuk Hava Deposu Yerden Isıtma Şiltesi

 456,00 +kdv

Standart olarak 100Watt/m2 ProMat ısıtma şiltesi kullanılmıştır. Hasır donatıya montaj için TMaxPro Isıtma kablosuna bakabilirsiniz.

Fiyat 1 m2 içindir.

Isıtma alanınız ( m2 ) kadar sipariş verebilirsiniz

Lütfen seçim yapınız

Lütfen seçim yapınız

Tercihlerinize göre fiyatlar anlık değişecektir.

 • ProMat Isıtma Şiltesi( 60Watt/m2 ) *

  1 m2 alanda 4 metre kablo kullanılmaktadır. 60Watt / m2 ısı gücü soğuk hava depolarında döşeme koruma amaçlı ideal bir ısı çıkışı sağlar. Toplam ısıtma alanını rakam olarak giriniz. Örnek: 30m2 ısıtma alanı için 29 giriniz. Sistem birim fiyat olarak 1 m2 fiyatını otomatik girmektedir.

 • Sıcaklık Kontrolü *

  .

 • Opsiyon: Bölge sayısı *

  Soğuk hava deposu mimari olarak monoblok yapıda fakat farklı bölgelerde olabilir. Her bölgenin ayrı kontrol edilebilmesi ve birbirinden bağımsız olması için lütfen projenize uygun seçim yapınız.

 • Montaj *

  Soğuk hava deposu döşeme koruma amaçlı ısıtma sistemlerimiz ve yapılan seçimler montaja hazır olarak gönderilmektedir. Uygun görürseniz İstanbul içi montaj hizmetimizi siparişinize ekleyebilirsiniz.

Birim Fiyat

Seçimleriniz

Toplam Fiyat

-30 ila -40 derecede çalışan soğuk hava depolarınızdan çevreye yayılan soğuk hava nedeniyle deforme olacak temelleri ve döşemeleri korumak adına, ilgili alanlara ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Şiltesi döşeyebilir, olası aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.

Yeni yapılan yada yenileme sürecinde olan projelerinizde beton altından kullanılmak üzere tasarlanan yerden ısıtma şiltelerimiz; soğuk oda zemininin deforme olmasını engellemenin yanı sıra malzeme taşımak ve içeride rahat haraket edebilmek adına mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Sistem önceden hazırlanmış ısıtıcı şiltelerin zemine serilmesi ve üzerine en az 5 cm beton, şap yada döşeme harcının uygulanmasından oluşur. Projeye uygun olarak fabrikasyon soğuk uç teknolojisi ile hazırlanmış ısıtıcı şilteler sahada zemine monte edilirler. Zemin sensörünün yerleştirilmesi, kontrol panosu ve termostatların montakı ile sistem tamamlanır.  Otomatik olarak zemindeki sıcaklığı ölçen sensörler sistemi belirlenen zemin sıcaklığına getirmek için sistemi açıp kapatır. Bu sayede donmuş havanın döşemeye vereceği zararların önüne geçilmiş ve giriş çıkış alanlarında personelin güvenli dolaşımı sağlanmış olur.

Soğuk hava depolarında ve benzeri işleyişe haiz buz pateni pistlerinde yalıtım yapılsa dahi soğukluk dışarıya ulaşmakta, dış mekân toprağındaki nem soğuyup donarak tahribata yol açmaktadır. Bu tahribatın önüne geçmek, ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Şilteleriyle artık mümkün! Kurulumu oldukça basit ve pratik olan yerden ısıtma şiltelerini düz ve geniş alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alanın dar ve köşeli olması durumunda ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Kablolarını kullanmayı tercih edebilirsiniz.

50 cm ve 100 cm ölçülerinde üretilen ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Şiltelerine kontrol panosu, termostat ve sıcaklı sensörleri eklenerek sistem daha hassas hâle getirilmekte, böylelikle ısı değişimlerine duyarlı bir ısı yayılımı sağlanarak çevre temelinin ve döşemelerin korunması garantilenmektedir. Isıtma yapılacak alanın genişliğine ve boyuna göre 2 farklı ebatta üretilen ısıtıcı şiltelerimizden tercih edebilirsiniz. 50cm eninde yada 100cm eninde fabrikasyon hazırlanmış şilteler montaj kolaylığı sağlarlar. Özellikle kabloyu taşımak için kullanılan şiltelerin kesilebilmesi ve zeminin durumuna göre yerleştirilebilmesi ısıyı zemine yaymak için oldukça büyük kolaylıktır. Isıtıcı şiltelerin en önemli avantajı ise ısıtıcı kabloların metrekarede istenilen Watt gücünü sunabilmeleri için fabrikasyon olarak şilte üzerine dizilmeleri ve bu sayede beton atılmadan önce sistemin düzgün konumlandırıldığından emin olunmasını sağlamaktır. Bu noktada beton atma aşamasında şiltelerin üzerine mıcırlı beton yada kabloların sırasını bozacak seviyede kalın beton kullanmak zararlı olabilir. Şiltelerin üzeri kapanana kadar ince bir katman akışkan taşsız beton atmanız yada beton öncesi şap kaplama daha garanti bir yaklaşıdır.

ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Şiltesinin kullanım amacı, yapılan yalıtımın altındaki alanın sıcaklığını korumaktır. Bu nedenle istenilen sonucun elde edilmesi için sistemin, yalıtımda kullanılan unsurların en az 5 cm altına döşenmesi gerekmektedir.

Esnek ve kıvrılabilir yapıları sayesinde montajı birkaç saat içerisinde tamamlanan ISITMAX Soğuk Oda Yerden Isıtma Şilteleri, günümüz teknolojisiyle üretilmiş olup bakım gerektirmez, ömür boyu güvenle kullanılır.

1995 yılından beri yerden ısıtmasını gerçekleştirdiğimiz soğuk hava depolarından edindiğimiz tecrübe ile işletmenizde Isıtmax ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

 Saygılarımızla

Dili Değiştir
  Sepet