Tank ve Varil Isıtma İçin Son Teknoloji Ürünü Çözümler

Tank ve Varil Isıtma İçin Son Teknoloji Ürünü Çözümler

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Tank ve varil ısıtma sistemleri daha çok endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan ısıtma sistemleridir. Bunun nedeni, endüstriyel alanlarda imal edilen ürünlerin hammaddelerinin bozulmamaları ve akışkan bir yapıya sahip olmaları için, belli bir ısıda kalmaları gerektiğidir. Glikoz yapımında, boya oluşturmada, asfalt elde etmede, endüstriyel yağların hazırlanmasında ve gres imalatı gibi konularda ısı, büyük önem taşır. Tank ve varil ısıtma sistemleri, hammaddelerin işlenebilmesi için gerekli ısının ayarlanmasını sağlayan sistemlerdir.

Tank ve Varil Isıtma Sistemi Nedir?

Tank ve varil ısıtma sistemlerini yaygınlaşmadan önce endüstriyel alanlarda kalorifer yardımlı sistemler kullanılıyordu. Bu sistemlerde, imalat aşamasında, tank ve varillerin iç, dış ve yan kısımlarına demir borular yerleştirilir ve bu boruların içinden ısı yalıtımı sağlanırdı. Fakat bu sistem hem çok masraflı hem de çok tehlikeliydi. Pek çok firma, bu tip sistemlerin neden olduğu mali yük ve tehlikeler nedeniyle kapanmak zorunda kalmıştır.

ISITMAX olarak sizlere bu konuda çok daha kolay bir çözüm sunuyor ve sizleri, eski sistemlerin neden olduğu yüksek maliyet ve risklerden kurtarıyoruz. Kullandığımız tank ve varil ısıtma sistemleri ile yaşadığınız sorunları geride bırakmanızı sağlıyoruz. Plastik ya da metalden üretilen varillerin içindeki endüstriyel yağların ya da boya malzemelerinin hammaddelerinin uygun sıcaklık içinde bulunarak donmaması, tank ve varil ısıtma sistemleri çok kolay bir şekilde mümkün olmaktadır. Hammaddelerin donması, firmaları ciddi zararlara uğratan bir durumdur. Özellikle kış aylarının sert geçtiği bölgelerdeki fabrikalar bu tip sorunlar için etkili çözümler aramaktadırlar.

Tank ve varil ısıtma sistemlerinde en çok, kemer ve ceket tipi ya da kabin tipi ısıtma sistemleri kullanılır. Fakat bu, sektördeki firmaların yapısına ve yaptıkları işlere göre değişebilir. ISITMAX ısıtıcı sistemleri, tank ve varil ısıtma sistemlerini istenilen şekilde sunabilmektedir. Uzun yıllardır yaptığımız işler ve edindiğimiz tecrübeler ışığında, sizlere çok daha iyi bir hizmet sunma anlayışıyla hareket ederek, müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Sizler de endüstriyel sektör içinde faaliyet gösteren bir firma ya da fabrikaysanız, tank ve varil ısıtma sistemlerine sahip olmak için ISITMAX ısıtıcı sistemleri olarak bizlerle irtibata geçebilir ve kaliteli ısıtma sistemlerine ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Tank ve varil ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat konusunda fikir sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizi ziyaret edebilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

Tank ve varil ısıtma sistemi çeşitleri hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Varil Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimize https://www.isitmax.com/endustriyel-alan-icerisinde-boru-vana-isitma-sistemleri/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız