Tank ve Varil Isıtma Sistemi Isı Ayarı

Tank ve Varil Isıtma Sistemi Isı Ayarı

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Soğuk havalarda ısınmak için klima, elektrikli sobalar ve kombiler gibi yöntemlere baş vuruyoruz fakat istediğimiz sonucu çoğu zaman alamıyoruz. Kiminin kullanımı zor oluyor kimi ise bütçelerimizi zorlayabiliyor. Daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği elektrikli yerden ısıtma sistemimiz çok fazla uğraş gerektirmiyor. Oturma odası ve yatak odalarımızın yanı sıra ıslak yüzeylerde kullanılabildiği için artık banyolarda da tercih ediliyor. Soğuk iklimlerin yaşandığı bölgelerdeki en uygun ısıtma sistemi olan yerden ısıtma, ekonomik olduğu için bütçenizi çok sarsmadan konforlu bir şekilde ısınmanızı sağlar.

En Çok Kullanılan Sistem Hangisidir?

Genelde bu durum tercih edilen mekana göre değişebiliyor. Evler için ayrı, firma veya şirketler için ayrı yerden ısıtma sistemi kullanılmaktadır. En çok kullanılanlardan biri Tank ve Varil Isıtma Sistemidir. Sistemin türleri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kemer Tipi: Sıcaklık devam ederken, dış yüzeyi bu sıcaklığı belli etmemektedir. Metal yapı ve plastik yapı varillere uyumluluk sağlamaktadır.
 2. Ceket Tipi: Ekonomik seçenekler arasında yer almaktadır. Kemer tipinde olduğu gibi metal ve plastik yapı varilleri için uygundur. Sıcaklık takibi ve ayarını dijital ekrandan yapabiliyorsunuz.
 3. Kabin Tipi: Kemer Tipi ve Ceket Tipi variller arasında en hızlı sonuç veren varil tipidir. Aynı şekilde sıcaklık ve sorun tespitini dijital ekran sayesinde yapabiliyorsunuz.

Bunların yanı sıra kullanılan maddenin uygun sıcaklıkta ısıtılması şarttır. Tank ve Varil ısıtma fiyatları, genelde çok can yakmaz. Uzun ömürlü olmasından dolayı çok fazla tercih edilirler. Başta ödeyeceğiniz tutar sonradan size tasarruf olarak geri döneceğinden tereddütsüz kurdurabilirsiniz. Ayrıca kullanımı oldukça kolaydır.

Sistemin Kurulması Ne Kadar Sürmektedir?

Tank ve Varil Isıtma Sistemi kurulumu oldukça kolaydır. Kurulum yapılacak alanın büyüklüğüne göre sonuç vermektedir. Zeminlerin alt tarafına yerleştirilen ısıtma sistemi son derece güvenli bir sistemdir. Dikkat edilmesi gereken durumlara uyulduğu takdirde sorun yaşanmamaktadır. Sistem, bakım konusunda ince detay istemez. Fakat sağlık açısından toz toplasın istemiyorsanız haftada bir kez temizleyebilirsiniz.

Varil ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Varil Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız