Tek İletkenli Kar Buz Eritme Kablosu TMaxPro

Tek İletkenli Kar Buz Eritme Kablosu TMaxPro

 155,00 +kdv

Teknik destek alın

230V,  27W/m Seri Dirençli Tek İletkenli Çift Noktadan Beslemeli TMaxPro Isıtma Kablosu. Seçilen ebatlar montaja hazır olarak 2x3mt soğuk besleme uçları hazırlanmış olarak gönderilir.

 • TmaxPro Datasheet
 • TMaxPro Kullanım Klavuzu
Stok kodu: 8683498834290 Kategoriler: Etiketler:

Elektrikli yerden ısıtma; hızlı montaj, kolay kontrol ve ömür boyu sorunsuz kullanım özellikleri ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde elektrik brim fiyatı nispeten yüksek olsada, elektrikli yerden ısıtma uygulamalarının akıllı kontrol sistemleri ile birlikte kullanımı sayesinde tüketim değerleri düşmekte ve yarattığı konfor hissiyatı ile her geçen gün konut sektöründe daha çok talep görmektedir.

Dış ortam kar buz önleme amaçlı ısıtma uygulamaları 5 çeşit ürün ile yapılmaktadır.

 1. RoofMat : TmaxPro Isıtma kablolarının metal taşıyıcı file üzerine belirli aralıklarla montajlanması ve uygulamaya hazır hale getirilmesidir. Şilte şeklinde çatı kenarı yada oluk içine yerleştirilen ısıtıcı kablolar kontrol ünitesi ile kontrol edilirler. Ekonomik oluşu, yüksek ısı güçlerine çıkabilmesi ve geniş alanlarda kullanılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Sadece Isıtmax tarafından sunulan metal şilte sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım garanti altına alınmaktadır.
 2. ProMat : Dış ortamda rampa, yol, kaldırım, bina girişi vb alanlarda kar ve buzlanmaya bağlı can / mal güvenliğini sağlamak için ısıtma yapılması gerekmektedir. TMaxPro ve T2MaxPro ısıtma kablolarımızın taşıyıcı file üzerine fabrikasyon olarak belirli aralıklar ile döşenmesinden oluşur. Sistem sıcaklık ve nem sensörü ile kontrol edilir. Kontrol panosu ve tüm bileşenler Isıtmax eksiksiz ürün gamı ile mükemmel uyum içinde çalışırlar.
 3. TMaxPro : Bu ürünü incelemektesiniz. Tek iletkenli, çift noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız, en zorlu ısıtma koşullarında etkili ısıtma yapmak için geliştirilmiştir. UV dayanımı ile çatı ısıtma uygulamalarında, zırh seçenekleri ile rampa ve yol ısıtmalarında en çok tercih edilen ısıtma kablolarımızdır. Özellikle hasır donatıya montaj yapılacak projelerde tercih sebebidir.
 4. T2MaxPro : Çift iletkenli, tek noktadan beslemeli seri dirençli ısıtma kablolarımız; montaj kolaylığı ve esnek yapısı ile son kullanıcıya hitap eden montaja hazır ısıtma çözümlerimizde kullandığımız ısıtma kablosudur. Tek noktadan besleme kolaylığı sağladığı için müşterilerimiz kendi ısıtma planlarını oluşturabilir yada Isıtmax’ın önceden hazırladığı montaja hazır ısıtma setlerinden tercih edebilirler.
 5. H-MaxPro : Ülkemizde sadece Isıtmax tarafından üretilen self regulating kesilebilir ısıtma kablolarıdır. Kablomuzun matris yapısı ve yarı iletken polimer tasarımı sayesinde sıcaklık değişkendir. Soğuk alanlar daha çok ısınır, sıcak alanlar ise daha az ısınır. Bu yenilikçi teknoloji ile özellikle yağmur iniş borularında, boru ısıtma uygulamalarında, soğuk hava deposu sektöründe, çatı ısıtma uygulamalarında benzersiz çözümler sunar. Kontrol panosu ve sıcaklık regulatörüne ihtiyaç duymayan H-MaxPro ısıtma kablolarımız mikro düzeyde kar buz önleme ihtiyaçlarınız için en doğru tercihtir. Geniş alanlarda kullanımı ise kurulum maliyetleri nedeniyle tercih edilmeyebilir.

Not : Bu sayfa malzeme satışı yapan, proje bazlı alım yapan yada toptan satın alma yapacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Montaja hazır yerden ısıtma setleri için https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/  yada  https://www.isitmax.com/kar-eritme-cati-oluk-isitma/ sayfamıza bakabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Ailesi ISITMAX / SNOWMAX SERİSİ

Ürün Adı  Isıtmax TmaxPro

Ürün Tanımı Isıtmax Kar Buz Önleme Amaçlı Isıtma Kablosu

Isıtma Teknolojisi Seri dirençli Tek iletkenli ısıtma kablosu

EAN KODU : 8683498834290

NACE KODU : 4321

Kablo Uzunluğu [m] Belirli boylarda kesilmiş ve fabrikasyon sonlandırılmış

TmaxPro Gücü [W/m] 20Watt/m, 25Watt/m, 30Watt/m

Şebeke [V] AC 230 V – 380 V

Kablo Tipi Tek iletkenli ( TmaxPro )

Kablo Yalıtımı 100% Alüminyum folyo kaplama ve bakır örgü

İletken İzolasyonu XLPE

Dış Kılıf TPU

IP Class IPX7

Sertifika CE, EAC, SEMKO

UV Koruma EVET

Garanti [Yıl] 10

Soğuk Uç Evet

Soğuk Uç Uzunluk [m] Standart 300cm

Soğuk Uç Sayısı 2 ( TmaxPro )

Soğuk Uç Çap [mm²] 1.5 mm²

Bükülme Çapı [mm] [Min] 42 mm

Kablo Çapı [mm] 6.9 mm

Sevk şekli Karton Ambalaj

Sahada Kesilebilir Hayır

Deformasyon Sınırı [N] 1500 N

Uygulama Sıcaklığı [°C] [Min] -5 °C

Enerjisiz Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 90 °C

Enerjili Dayanım Sıcaklığı [°C] [Max] 60 °C

 

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba,
  Tek İletkenli Kar Buz Eritme Kablosu TMaxPro
  Ürünümüz ile ilgili size destek vermemi ister misiniz?