Ticari Yapı Oluk Isıtma Şiltesi

0,00
Marka : ısıtmax
İndirim Oranı : %41 İndirim

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 400
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Çatı oluk ısıtma şiltesi seçilen en cinsinden verdiğiniz sipariş adedi kadar metrede gönderilecektir. Kar Buz Algılama Sensörü ve Kontrol Panosu ayrıca sipariş verilmektedir. Lütfen 3m2'nin altında sipariş vermeyiniz. Aklınıza takılan noktalarda 0850 888 8110 destek hattımızı arayabilirsiniz. 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Ticari Yapılarda Çatı Oluk Isıtma Sistemleri

 

Sanayi kuruluşları, kamu kurumları, ticari yapılar ve özelliklede geniş çatı alanlarına sahip yapılarda çatı ısıtması uygulaması yaygın olarak kullanılan bir ısıtma çözümüdür. Çatılar yoğun kar yağışı ile kar yükü hesaplamalarının aksine ağır yüklere maruz kalabilir. Çatı kenarlarında oluşan buz ve sarkıtlar yapıya zarar verdiği gibi kamusal alanlarda can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilir. Bu nedenle soğuk iklim bölgelerinde çatı ısıtma uygulaması yapılmaktadır. 


Çatılarda kar ve buz önleme amaçlı ısıtma uygulamaları 3 farklı alanda yapılmaktadır. Çatı kenarlarında ısıtıcı şilteler ile kar buz oluşumu önlenir. Çatı oluklarında 30cm genişliğinde ısıtma şilteleri ile oluk içinde buzlanma, dolayısıyla yapısal arızaların önüne geçilmesi sağlanır. Yağmur iniş borularında yapılan ısıtıcı kablo uygulaması ise sistemin sağlıklı çalışması ve eriyen buzların tahliye edilmesi için gereklidir. 

OLUK ISITMA ŞİLTESİ EBATLARI

Çatı oluğunda yapılan ısıtma sistemi temelde 30cm'lik ısıtıcı şiltenin oluk boyunca serilmesi ve özel bağlantı aparatları ile oluk tabanına sabitlenmesinden oluşur. Dış ortam ve zorlu koşullara özel olarak uzun yıllar mükemmel çalışması için üretilen ısıtıcı kablolar; metal şiltelere montajlı olarak fabrikasyon soğuk uç tekniği ile montaja hazır olarak sahaya gönderilmektedir. 1995 yılından günümüze yaptığımız bir çok projede 30cm oluk ısıtma şiltesi sistemin düzgün çalışması ve maliyetlerin minimumda kalması için 7 farklı ülkede yüzlerce projede kullanılmış ve kendisini ispatlamıştır. 


Sistem kar buz algılama sensörlerinin hassas olarak havayı analiz etmesi ve kar yağışı ile buzlanmayı tahmin edebilmesiyle otomatik olarak çalışır. Buzlanma sona erdiğinde ise sistem devreden çıkar. Bu sayede sürekli çalışmadan sadece ihtiyaç halinde devreye girerek enerji giderleri de düşük tutulmaktadır. 


Isıtıcı şiltelerin, kar buz algılama sensörleri ve kontrol panosunun birlikte mükemmel uyumu ile; bozulmayan, özelliğini yitirmeyen, deforme olmayan, çatıdaki formunu kaybetmeyen, verimli çalışan uzun ömürlü bir sisteme sahip olacaksınız. 

ISITMAX ISITMA SİSTEMLERİ - KAR BUZ ERİTME ÇÖZÜMLERİ

Isıtmax Isıtma Sistemleri çatı uygulamalarında oldukça geniş bir coğrafyada tecrübelere sahiptir. Projelerinize özel ve her ısı gurubu ile teknik şartnameye özel imalat, projelendirme, montaj ve servis hizmetlerini tek elden alabileceğiniz bir yapıdadır. Rekabetçi fiyatlarımız, stoklu ürün gamımız ve sizi anlayan çözümlerimiz için iletişime geçebilirsiniz. 


Çatı ısıtma sisteminizi yukarıda bahsettiğimiz gibi projenize özel çalışabileceğimiz gibi; sitemizden ürün seçimi yaparak önceden hazırlanmış boy ve güçlerde sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünümüz kar buz algılama sensörü, kontrol panosu ve gerekli olan tüm malzeme ve teknik dökümanlarla birlikte gönderilecektir. 


Önemle hatırlatırız; bu sayfadan alacağınız oluk içi ısıtma şiltesi tek başına mükemmel çalışacak olsada çatı ısıtma sistemi çatı kenarlarında ve yağmur iniş borularındada ısıtma yapılması ile bir bütün olarak değerlendirilmesi gereklidir. Bu nedenle mutlaka çatı kenarları için tasarladığımız ısıtıcı şiltelerden ve eriyen buzun tahliyesi için üretilmiş yağmur iniş borusu ısıtma kablosundan da sipariş vermeyi unutmayınız. 


Saygılarımızla