​Varil ısıtma Sistemleri

Varil ısıtma sistemleri; kimya fabrikalarında ve çok çeşitli endüstri kuruluşlarında hammaddelerin  işleme alınmadan önce uygun sıcaklık ve akışkanlık değerlerine istenilen sürede gelmesi için kullanılan ürünlerdir. Varil ısıtıcılar kullanım şekillerine göre 3 farklı şekilde üretilmekte yada tedarik edilmektedir. 

Varil ısıtma ceketleri 200lt standart sac variller için tasarlanmıştır ve tak çalıştır mantığında defalarca kullanmak ve zorlu çalışma koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Dahili sıcaklık termostatı sayesinde cihaz kolay kontrol edilir. Diğer varil ısıtma sistemimiz ise kemer tipi varil ısıtıcı'dır. Varilin tüm yüzeyini değil sadece belli bir bölgesinden ısıtma yapar. Süre sınırlaması olmadan varildeki akışkanın ısınması amacıyla ekonomik bir tercihtir. Varil ısıtıcı ceketler işlem sıcaklığına ulaşmada daha etkili rol oynarlar. Son ürünümüz ise Kabin Tipi Isıtıcılardır. Kabin tipi varil ısıtma ürünümüz aynı anda 2 veya 4 adet varilin işleme alınabilmesi için üretilmiştirler. Forklift ile kolay yükleme yapabilir, ceket ve kemer tipi varil ısıtıcılara göre daha yüksek sıcaklıklara ulaşabilirsiniz. 

ISITMAX ısıtma sistemleri endüstriyel kuruluşlar için farklı güç ve teknik değerlerde varil ısıtma sistemleri tasarımı, üretimi ve montajı yapmaktadır. Bu sayfada ise stoğumuzda bulunan ürünlerimizden sipariş verebilir yada 0850 888 8110 nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

Ürün Kullanım Alanı : 200Lt'lik standart sac variller için tasarlanmıştır. Farklı ebat, sıcaklık ve kullanım alanlarına uygun imalat yapılmaktadır. info@isitmax.com adresinden teklif isteyebilirsiniz.

Ürün Teknik Özelliği : 

  • 200 lt’lik variller için uygundur
  • Tamamen izolasyonludur
  • Dijital sıcaklık kontrol ünitesi ile birlikte gelir
  • Alarm sistemi vardır
  • 25 mm izolasyonludur
  • Metal variller için uygundur. Farklı güç ve şebeke seçenekleri için ürün seçim alanını kullanabilirsiniz.
  • Plastik variller için iletişime geçebilirsiniz. 
  • Sıcaklık ünitesi ile hem güvenlik hem de kolay kontrol sağlar

Ürün Garantisi : 5 Yıl Garantilidir.

Ürün Kutusu : Ürün özel ambalajında IP67 sıcaklık kontrol ünitesi ile birlikte gönderilmektedir.  

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.